\n


2013-04-07 13:22

„Lietuvos ryto“ vadybos krachas (skaitytojo laiškas)

Šį sezoną sostinės komanda fiasko patyrė ir Eurolygoje, ir VTB Vieningoje lygoje
Šį sezoną sostinės komanda fiasko patyrė ir Eurolygoje, ir VTB Vieningoje lygoje
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Esu didelis Lietuvos Ryto” krepšinio komandos gerbėjas dar nuo Macijausko ir Šiškausko laikų. Tačiau tai, kas vyksta mano mylimoje komandoje ir aplink ją, kelia nemažą nerimą. Vyraujančios sostinės krepšinio klubo problemos susilaukia mažai dėmesio, nes nublanksta prieš tai, kas šiuo metu vyksta amžinų priešininkų stovykloje.

Gal daug kam ir nepatiks mano išsakytos mintys ir pastebėjimai, tačiau kaip ištikimas Lietuvos ryto” gerbėjas (net ir šio nevykusio sezono metu įsigijęs pabrangusius abonimentus) jaučiuosi turintis teisę išsakyti savo nuomonę ir tikiuosi būti išgirstas. Juk gerbėjai ir yra klubas, o klubas be gerbėjų ilgainiui yra pasmerktas išnykimui.

Taigi, eilė nelogiškų klubo vadybos sprendimų, prastėjantys rezultatai, smunkantis susidomėjimas ir lankomumas varžybose. Kantrybės ir tolerancijos taurę perpildė paskutinysis klubo savininkų sprendimas vyr. trenerio pareigas patikėti vokiečiui Dirkui Bauermannui. Tai primena eilinį bandymą susidoroti su ligos simptomais, o ne su giluminėm nesėkmių priežastim. Paskutinės Vilniaus komandos pergalės prieš Pasvalio ir Utenos komandas pačioje varžybų pabaigoje tik dar kartą patvirtino, kad nenusisekusio sezono priežastis tikrai nebuvo treneris. Todėl verta pasigilinti ir pasieškoti tikrųjų tokio nevykusio sezono priežasčių.

Tragiška komplektacija

Krepšininkai energija nespinduliavo nei aikštelėje, nei fotosesijų metu
Krepšininkai energija nespinduliavo nei aikštelėje, nei fotosesijų metu
Nuotr. Fotodiena.lt/I.Sidarevičius
Pradėkime nuo pradžių. Nesirausiu archyvuose, tik apžvelgsiu šių metų sezoną ir pradėsiu nuo komandos komplektacijos. Sezono pradžioje Lietuvos Rytas” įsigijo 2 įžaidėjus” (Nemanja Nedovičių ir Janį Blūmą), o kad padarė klaidą patikėdami komandos vairą aikštelėje atakuojantiems gynėjams, suprato jau sezonui perkopus į antrąją dalį. Bandymai užkamšyti šią spragą naujais žaidėjais – dar liūdnesni, bet apie tai vėliau. Grįžkime prie komandos komplektacijos sezono pradžioje.

 Naujų žvaigždžių ir neatskleistų talentų paieška taip pat baigėsi fiasko. Susidaro įspūdis, kad sutartis su Deividu Dulkiu buvo sudaryta iš baimės nepražiopsoti neva dar vienos kylančios žvaigždės, kas anksčiau nutiko su Martynu Pociumi ir Mindaugu Kuzminsku.

Šaudoma kažkur aplinkui, tačiau nepastebima, kad savo talentą  ir vertę šį sezoną solidžiu ir patikimu žaidimu atskleidęs Eimantas Bendžius naujojo trenerio pūdomas” ant atsarginių suolelio. Nuo sezono pradžios prie komandos prisijungęs Dejanas Ivanovas yra tarsi Predrago Samardžiskio kopija. Kam komandai reikalingi du nepašokantys ir labai vidutiniškai techniški krepšininkai po krepšiu, pajėgumu neprilygstantys kitų Eurolygos komandų savo pozicijos žaidejams?

Tiesa, vėlgi, kaip ir įžaidėjo, taip ir Predrago Samardžiskio klaida” vėliau buvo pakeista kitu nevykusiu pirkiniu – Patricku O’Bryantu. Šį sezoną savo šešėlius primenančių lietuvių Stepono Babrausko ir Artūro Jomanto žaidimas nedžiugina, tačiau greičiausiai ilgalaikiai kontraktai su šiais žaidėjais neleido klubui šioje situacijoje šiuos komandos senbuvius pakeisti kitais.

„BeoBasket“ imperija

Treneris Džikičius buvo atleistas, bet komandoje niekas nepasikeitė
Treneris Džikičius buvo atleistas, bet komandoje niekas nepasikeitė
Kyla klausimas, kas lemia tokią (kaip parodė sezonas, nevykusią) komandos komplektaciją ir kas už jos slypi. Apie tai galime tik spėlioti ir daryti savo išvadas. Pirma į galvą šaunanti mintis: klubą palikus Jonui Vainauskui, jame nebeliko krepšinį išmanančių specialistų. Vaizdo konferencijoje lapkričio mėnesį klubo prezidentas pareiškė esąs asmeniškai atsakingas už komandos komplektaciją.

Tokiu atveju, neskiriant viso savo laiko komandai ir krepšiniui, būtų dėsninga pasitikėti kažkokiais krepšinio ekspertais (pavadinkime juos konsultantais”) arba komandos treneriu. Niekam nėra paslaptis, kad glaudžiausius santykius klubo savininkai turėjo su serbiškąja BeoBasket” agentūra. Tuo labiau, kad vasarą komandoje pasiliko dirbti ir BeoBasket” atstovaujamas treneris Aleksandras Džikičius, o pastaraisiais keletą metų komandos sudėtyje dominavo  agentūros klientai. Šį sezoną sostinės klube pradėjo Nemanja Nedovičius, Dejanas Ivanovas, Predragas Samardžiskis, Leonas Radoševičius, o kiek vėliau prisidėjo ir Tomislavas Zubčičius.

Vis dėlto, sprendžiant iš kai kurių klubo savininko pareiškimų žiniasklaidoje, Džikičiaus ir Samardžiskio atleidimų bei kelių paskutinių pirkinių, labai tikėtina, kad įvyko tam tikras santykių atšalimas tarp klubo savininkų ir garsiosios "BeoBasket" imperijos. Akylesniam krepšinio ekspertui jau seniai buvo akivaizdu, kad tai buvo tik laiko klausimas, kol klubo savininkai pagaliau suvoks, kad yra mulkinami serbo, kuris naudodavo Lietuvos Rytą” kaip Eurolygos poligoną savo trečiarūšiams Eurolygos žaidėjams apšaudyti (t.y. vystyti) tarsi trampliną pakeliui į turtingesnes Eurolygos komandas.

 Į Vilnių buvo siunčiami Eurolygos duonos dažniausiai dar neragavę arba kitų Eurolygos klubų nedominantys žaidėjai. Siekiant objektyviau pažvelgti į tai, kokio lygio krepšininkai buvo komandiruojami į sostinės komandą, galima įvardinti klubus, kuriuose jie žaidė prieš Lietuvos rytą” bei žaidimo rezultatus išėjus iš jo.

Talentų (?) plejada

Vienas labiausiai nuvylusių serbų agentūros klientų - Igoris Miloševičius
Vienas labiausiai nuvylusių serbų agentūros klientų - Igoris Miloševičius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Predragas Samardžiskis, po trijų sausų” sezonų Eurolygoje su Partizan”, atėjo į sostinės klubą iš Turkijos vidutinioko, o šiuo metu Crvena Zvezda” komandoje demonstruoja itin kuklius rezultatus.

Dejanas Ivanovas į Lietuvą taip pat atvyko iš Italijos vidutinioko Montegranaro” klubo, be jokios Eurolygos patirties. Nemanja Nedovičius praėjusį sezoną Crvena Zvezda” komandoje Adrijos lygoje pelnydavo po 6,7 taško, o Serbijos čempionate – po 5,9 taško per varžybas. Abiejose lygose atlikdavo po vos daugiau kaip vieną rezultatyvų perdavimą per varžybas.

Leonas Radoševičius, grįžęs į Milaną, pelno po 5,7 taško. Prisiminkime senesnius Beo Basket” klientus. Milko Bjelica Eurolygoje Caja Laboral” komandai pelno po 4,9 taško, Ispanijos čempionate – po 6 taškus per rungtynes. Aleksandras Rasičius šį sezoną Sienoje Eurolygos turnyre renka po 4,4 taško, Italijos čempionate – po 2,8 taško. Iš „Lietuvos ryto” į Valensijos klubą perėjęs Bradas Newley Ispanijos klubui praėjusį sezoną Europos taurės turnyre pelnė po 4,8 taško, o Ispanijos čempionate – po 6,5 taško.

Igoris Miloševičius Graikijos čempionate vidutiniškai tesurenka po 7 taškus per rungtynes. Cemalis Nalga šį sezoną Eurolygoje renka po 2,9 taško, Turkijos čempionate – po 3,9 taško. Ir vienintelis Rasičius atėjo į Lietuvos rytą” turėdamas Eurolygos patirties. Deja, tramplinu į gerokai aukštesnį lygį sostinės ekipa nei vienam iš šių žaidėjų kol kas taip ir netapo.

Valančiūnas ir Nedovičius

Abejotina,kad Nedovičius būtų pakviestas pirmajame NBA naujokų biržos rate
Abejotina,kad Nedovičius būtų pakviestas pirmajame NBA naujokų biržos rate
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus

Nesuvokiama ir tai, kad agentai (vėlgi, tikėtina, kad tie patys serbai) pasiėmė 30% išpirkos už Joną Valančiūną, kaip vaizdo konferencijoje lapkričio mėnesį pareiškė klubo prezidentas. Paprastai tuo užsiima profesionali klubo vadyba. Deja, „Lietuvos Ryto” klubo savininkų mulkinimas tuo nesibaigė. Apie tai byloja ir klubo prezidento pareiškimai apie sumanią vadybą, kurios dėka buvo priviliotas Nemanja Nedovičius, sumokėta išpirka, tada atsikratyta Džikičiaus. Taip pat ir svajonės už Nedovičių gauti išpirką iš NBA klubo. Pasak prezidento, Nedovičiumi  „domisi daugelis NBA klubų ir po poros metų jis bus toks pats geidžiamas NBA lygoje, kaip ir Valančiūnas”.

 Graudžiausia šios istorijos dalis yra ta, kad nesunku (peržvelgus www.draftexpress.com, www.nbadraft.net, www.cbssports.com ir kitas NBA naujokų biržos šaukimų prognozes) suprasti, kad Nedovičius neturi jokių šansų būti pašauktas pirmajame rate, o antrajame rate pašauktiems žaidėjams NBA klubai neprivalo siūlyti sutarties. Nedovičių geriausiu atveju antrajame rate pasirinkęs klubas tiesiog palauks, kol pasibaigs Nedovičiaus sutartis su klubu Europoje ir tik tuomet, jei žaidėjas bus pasiruošęs žais NBA lygyje, pasiūlys sudaryti sutartį. „Lietuvos Rytas” ir vėl liks prie suskilusios geldos: sumokėjęs išpirką, gavęs jauną nepatyrusį žaidėją, kurį reikėjo „apšaudyti”, mokėjęs solidų atlyginimą ir negavęs išpirkos.

Labai tikėtina, kad su panašiomis pasakomis Vilnius klubui buvo įsiūlytas ir Tomislavas Zubčičius. Žiniasklaida mirgėjo informacija, kad šis „Beo Basket” klientas buvo pašauktas NBA naujokų biržoje tik kaip paslauga agentūrai, kad ši nekaišiotų pagalių į sklandų Jono Valančiūno persikėlimo į NBA procesą. Būtų galima tik pasvajoti, ką galėjo pasiekti praėjusio sezono „Lietuvos Rytas” su Renaldu Seibučiu ir Jonu Valančiūnu, be tokių „Beo Basket” žvaigždžių kaip Predragas Samardžiskis.

 Kodėl Bauermannas?

Ar gali Dirkas Bauermannas tapti prastai sukomplektuotos komandos gelbėtoju?
Ar gali Dirkas Bauermannas tapti prastai sukomplektuotos komandos gelbėtoju?
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Tačiau panašu, kad serbiškos pamokos klubo savininkams neužteko. Naujas „konsultantas” įsiūlė niekur vilčių nepateisinusį Patricką O’Bryantą ir niekaip jau per du mėnesius viršsvorio atsikratyti nesugebantį Miltoną Palacio. O kur dar sklindančios paskalos apie neišardomą naujojo įžaidėjo draugystę su taurele. Tautvydas Lydeka taip pat nekuria stebuklų, tačiau jį gelbsti lietuviškas pasas ir itin prastai šį sezoną pasirodę Samardžiskis bei O’Bryantas. Keistų ir nesuprantamų sprendimų virtinę užbaigė Dirko Bauermanno paskyrimas naujuoju vyr. treneriu.

Klubo savininkai įsigijo trenerį, kuris  praktiškai nieko skambaus nelaimėjo išskyrus sidabrą su Dirku Nowitzki Europos čempionate 2005 metais, porą Vokietijos čempionatų su didžiausią biudžetą šalyje tuo metu turėjusiu Bambergo klubu bei 7 čempionatus su konkurencijos neturėjusiu Leverkuzeno „Bayer” klubu, ką tokiomis aplinkybėmis sugebėtų padaryti bet kuris padoresnis treneris. Užkulisiuose kalbama, kad Bauermannas iš Miuncheno „Bayern” buvo atleistas dėl… tingėjimo, aplaidumo ir neatsakingumo.

„Lietuvos ryto” prezdentas yra sakęs, jog Džikičiui „nustojo blizgėti akys”. Panašu, kad Bauermannui Miunchene nutiko tas pats. Neteigiu, kad Dirkas Bauermannas prastas treneris. Tiesiog nesuprantu, kuo jis geresnis už Darių Maskoliūną. Visi treneriai bus pasmerkti, jei jie nebus atsakingi ir  nedalyvaus komandos komplektacijoje. Sutikite – treneris yra viena svarbiausių komandos sėkmės priežasčių, tačiau nuo jo darbo priklauso tik 20-30% komandos sėkmės. Likusi priklauso nuo krepšininkų, su kuriais jam tenka dirbti.

 Maskoliūnas galimybių susikomplektuoti komandą ir kažką įrodyti neturėjo, tačiau privalėjo prisiimti atsakomybę dėl prastų rezultatų. Pats treneris po atleidimo duotame interviu atvirai pareiškė, kad vadovybė niekada nežinojo, kaip vyksta treniruočių sistema. Eilinis sprendimas įtakotas „objektyvių” konsultantų?

Jono ir ugnelės trūkumas

Kuomet su klubu atsisveikino Jonas Vainauskas, rezultatai ėmė sparčiai prastėti
Kuomet su klubu atsisveikino Jonas Vainauskas, rezultatai ėmė sparčiai prastėti
Nuotr. Fotodiena.lt/A.Pliadis

Po gausybės nesėkmių ir apgailėtinų vadybinių sprendimų, „Lietuvos ryto” savininkai pagaliau privalo suprasti, kad pasitikėjimas „konsultantai” (dažniausiai krepšinio agentūromis) klubui naudos neatneša, o rezultatai tik prastėja. Aišku, nestebina, kad aklai pasitikima konsultuojančiomis agentūromis, kai klubo savininkai (pripažinkime) išmano krepšinį tik mėgėjiškame lygmenyje. Tačiau klausyti patarimų iš tų, kurie siekia iš klubo pasipelnyti, mažų mažiausiai kvaila.

Ar nevertėtų pagalvoti apie patyrusio krepšinio specialisto samdymą, kuris kartu su treneriu būtų atsakingas už komandos komplektaciją? Klube dirba daug žaidybinės ir vadybinės patirties turintis Martynas Purlys. Gal vertėtų patikėti komandos komplektaciją šiam specialistui? Blogiau nei dabar tikrai nebus.

Iki šiol lieka neaišku, dėl kokių aplinkybių klubo vadybą paliko Jonas Vainauskas. Sklandė daug negatyvios informacijos apie šią asmenybę, tačiau krepšinio klubo vadybininko darbą, ar bent jau sprendimus, susijusius su talentingų žaidėjų atradimu, jis atliko tikrai gerai. Apie tai byloja ne tik tokios pavardės kaip Šarūnas Jasikevičius, Robertas Javtokas, Ramūnas Šiškauskas, Arvydas Macijauskas, Mindaugas Lukauskis, Tomas Delininkaitis, Marijonas Petravičius, Chuckas Eidsonas, Hollisas Price’as, Martynas Gecevičius ir kt., bet ir komandos iškovoti trofėjai, sausakimšos arenos, nesausos” finalų prieš Žalgirį serijos.

Sakysite, lengva kritikuoti nepateikiant sprendimų. Mano nuomone, Lietuvos Rytas” neturi alkanų žaidėjų, kokius turi Prienų ir Klaipėdos komandos. Vienas auksinės kartos lyderių Dovydas Redikas šį sezoną atliko tik epizodinį vaidmenį. O vieninteliam šį sezoną atsiskleidusiam jaunajam talentui Eimantui Bendžiui naujasis treneris pasiūlė dvylikto žaidėjo vaidmenį. Klubui verkiant reikia talentingų ir alkanų žaidėjų, tokių, kokie kadaise buvo Artūras Jomantas ir Steponas Babrauskas. Ir profesionalios, nešališkos ir gerai krepšinio subtilybes išmanančios vadybos.

Komentarai

2013-04-08 17:18
kuo geresnis
'Tiesiog nesuprantu, kuo jis geresnis už Darių Maskoliūną'.... bent tuo, kad ant krepsininku nesaukia kaip ant gyvuliu
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 17:02
tortas
kad buvo priimta daug blogu sprendimu su tuo nesutikt negalima, bet apart sito rasynis tragiskas.....su daugybe ir informacinio ir loginio pobudzio klaidu.....Samardziski pasirodo 3 sausus metus Partizane turejo (WTF) nors Partizane jis tik snargliu budamas metus pabuvo o suauges uz FMP zaide....ir Bauermannas pasirodo lievas treneris nes vos atvykes turejo triuskinti Pasvalius ir etc, ir reikejo palikt Maskoliuna nes buvo prasti rezai( dabar jau loginis WTF)......

prideta kruva statistikos kurioje akcentuojama pelnytu tasku kiekis, ir durniui aisku kad Rytas negali ipirkt jau isgarsejusiu zaideju su 20pts vidurkiu tai ka cia noreta tuom pabrezt irgi fig pojmesh, .....su tokia logika reikejo Stanioni is Zanavyko pirkt jis po 23pts imeta...:) suvartytas tikrai talentingiausias dabartinio Ryto zaidejas Nedovicius, kuris prie visu savo nestabiliu pasirodymu ir nevisiskai aiskios pozicijos aikstej, bent jau Europos mastu tikrai bus zvaigzde......tie pats Teodosicius ir Saras tarkim tik 23-24 metu metu pradejo rodyt stabilesnius rezus eurolygoj ir rinktinei, tad Nemanja dar turi daug pora metu laiko.....nu zodziu, straipsnis sudas.....
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 16:24
niga
Sveikas, Jonai! Tai grizti nori? :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 16:20
Ka jūs čia renkat Rytui brangiausius žaidėjus, jau geriau jie silpnesni būna ,negu daro Žalgirio klaidas. Prisiperka brngių žaidėjų ,kai skolos 25-30mln ir po to neturi už ka jie malgų mokėt. Geriau jau būti silpnesniem ,negu suburti komanda ,kurei nėra pinigų algoms.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 16:05
stalius
C- Paul DAVIS (Khimki),

C- Tautvydas LYDEKA,

C- Yancy GATES (tiktu LKL,VTB),

PF- D'or FISCHER (Donetsk),

PF- Mindaugas KATELYNAS,

SF- Malik HAIRSTON (EA7 Emporio Armani),

SF- Eimantas BENDZIUS,

SF/SG- Simas BUTERLEVICIUS,

SG- Martynas POCIUS,

SG- Renaldas SEIBUTIS,

PG- Nemanja NEDOVIC,

PG- Ramel CURRY (Donetsk),

PG- Dovydas REDIKAS,

Head Coach: D.BAUERMANN

Tokia sudetis neiperkama Rytui.
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 15:25
On the Fire_VLP_Nenoriu daug komentuoti. Tiesiog parasysiu norima sudeti kitam sezonui:HC: BauermannPG: Nedovic, Rowland, RedikasSG: Seibutis, Babrauskas, BlumsSF: Marshall, Bendzius, JomantasPF: Latavious Williams, KatelynasC: Kavaliauskas, Lydeka.siulyciau jum atsisakyti jomanto ir babrausko...


As ir pats labai noreciau, bet nuo musu tai, deja, nepriklauso. Man atrodo, kad pas juos ten viskas po blatu.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 15:24
Mikis
Dar laisko autorius pamirso pamineti Giedriu Aidieti, gal tai sutapimas, bet jam dalyvaujant komplektuojant komanda, buvo pasiekti geri rezultatai !
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 14:39
Bet tai galvas gal pašalote gerbiami komentatoriai, kad kitais metais tikitės tokią ryto sudėtį matyti....:)

C- Paul DAVIS (Khimki),

C- Tautvydas LYDEKA,

C- Yancy GATES (tiktu LKL,VTB),

PF- D'or FISCHER (Donetsk),

PF- Mindaugas KATELYNAS,

SF- Malik HAIRSTON (EA7 Emporio Armani),

SF- Eimantas BENDZIUS,

SF/SG- Simas BUTERLEVICIUS,

SG- Martynas POCIUS,

SG- Renaldas SEIBUTIS,

PG- Nemanja NEDOVIC,

PG- Ramel CURRY (Donetsk),

PG- Dovydas REDIKAS,

Head Coach: D.BAUERMANN

jei rytas liks LKL 4 tai iš vis bus klausimas ar Euro cup galės žaisti....o čia Eurolygos komandą tipo renka :) už ką??? gal jūs mokėsite...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 14:26
ne ryto fanas
Pagarba laiško autoriui! Geras pavyzdys kaip reikia palaikyti savo komandą ir kaip konstruktyviai išdėstyti savo mintis.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 14:12
as
nesuprantu ko ritas taip bando gelbeti sita sezona? tipo nu gerai per fuksa laimes LKL, jeigu ispirks zalgirio brolius,lafayeta,koki dar kaukena ar popovic, bet tai ka ritas darys kitais metais eurolygoje? jeigu jau siemet gedingai pasirode?? bepigu seniau budavo 2 sezonus taupant saibas rinkti eikipa Uleb taures lygiui, o pasimatem kas atistiko kai reikejo eurolygoje losti, dazniau nei kas tris ketverius metus ir kai jau rita zino kitos ekipos o neina i aikste tikedamiesi kaip per treniruote apzaisti nes pirma bent jau sezona eurolygoje varzovai manau neivertindavo rito nes net nezinojo kas tai per klubas ir is kur jie tokie randasi tai jiems ant to pavykdavo varzovus prigauti kai jie nenusiteike ir atsipalaidave tikedavosi laimeti pries rita, o kas butu jeigu ritui tektu zaisti tarkim 10 sezonu is eiles euroylgoje, juk sudeti rinkti tektu irgi atsizvelgiant i eurolygos lygi , tai tokiu kaip sis sezonas butu ne vienas o dar juokiasi is zalgirio kad pastoviai budavo 0-6 top-16 etape, ritas isvis zaisdamas 10 sezonu is eiles eurolygoje net iki to paties top-16 nenukeliautu ka parode sis sezonas, zodziu tegu bankrotina ta rita daro ka nori, bet jeigu tie trys klubai pasiduos vainausko junioro spaudimui tai atsiras toks pats klubas vietoje rito tik kad pavadinima pakeis i statyba tikedamiesi didesnio sirgaliu palaikymo, gal pora sezonu paeis kazkas ant ambiciju ir idejos o po to? kas bus po kokiu keleriu metu? vel bankrotins vel keis pavadinima ir vel is naujo?? juokinga, geriau tegu sakalus gaivina o ne nauja sudprojekti daro..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 12:46
ei tu VLP
pamirsai zavacka . ir visas vfas beveik tik butauta gal... o seip sutinku su dauguma minciu ugnie ir proto truksta vainauskui. komanda sukomplektuota klaikiai manau kad is sito vokiecio naudos bus maziau negu is dzikiciaus maskoliunas jau ir taip neblogai tvarkesi manu pagal galimibes bendzius ir redikas buvo visai neblogai pradeja zaist bet db supistas vokietis atejo ir nebeduoda zaist as tai mau kad sitas sez palaidotas kas tas lkl. na jai laimetu tada gal ir kazkiek kita kalba bet kad jie laimetu .... nors ir zali neblizga minckui ar kam ten buvo prapise dar neptuniu... tai lkl siais metais bus smagu manau asku zali laimes bet turetu rimtai pasispardit kas nors....
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 12:31
Zali zaliaskuriai taip triedzia 'siulu' varo i kelnes del kito sezono galimos lr sudeties kad net juokinga...oi bajeris butu jai dar siam sezone su sio sezono 'grebliarankais' zaidejais lr apzaistu ju nenugalima Zalgiriuka ha ha...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 12:16
tipo
lengva jums cia visiem pezet,reiktu patiems surinkti sudety neturint pinigu,kazin ka ten pripirktumet,tiesa yra zalgirio pavyzdys,prisikviest geru zaideju ir jiems nemoket algu.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 12:08
krabas
Gerai parašyta. Nežinau aišku virtuvės. Iš Klaipėdos nesimato povandeninių srovių. Manau nepaliesta pagrindinė ir labiausiai akivaizdi tema - mažesnės babkės. Babkės - labiausiai lemiantis koziris. Aišku galima ir su babkėm prigrybauti, kaip padarė Klaipėda su Andriuškevičium ir Gustu. Manau visom komandom geriau jaunas perspektyvus, bet dar nepasireiškęs žaidėjas. Ir Klaipėda ir Vilnius galėjo geriau tokius rasti. Babkės ir atsako pagrindinai į klausimą apie nesėkmingus prikinius. Kokie pinigai, tokie žaidėjai. Plius Lietuvos mokesčių sistema, kuri verčia pirkti užsieniečius. Aišku geras žaidėjų žvalgas su gera nuojauta, daug vertas ir gali klubui daug suekonominti, arba pridirbti nuostolių. Pilnai sutinku, kad neaišku kodėl buvo pakeistas Maskoliūnas, ir dar labiau man neaišku, kodėl sėdi Bendžius. Pas Rytą aišku daug jaunų, turbūt todėl buvo pirkti tipo patyrę du paskutiniai amerikoafrai.

Noriu tik palinkėti sėkmės Rytui ateinančiose rungtynėse. Ne tik pas Rytą problemos. Žalgiris, Neptūnas, Sakalai, Palanga ... LKL prizininkų vietos gali būti netikėtos, taip tik įdomiau.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 12:02
ZZZZDangisGandas - LR kaip komanda nustos egzistuoti per artimiausius porą metų arba bus parduota naujiems savininkams - dėl klubo prezidento skyrybų su žmona. Ir tik dėl tėvo skyrybų jo sūnus kalba apie kitų trijų Vilniaus ekipų sujungimą į vieną ir ta komanda susigrąžinusi Statybos pabvadinimą pakeistų LR LKLe.Gandas teisyngas su kai kuriais netikslumais :) jie nustos egzistuoti ir subankrotinti del skolu ir nepopuliarumo . Ji atidavinejama jau pora metu uz DYKA su skolom ka ir guoga sake. Ir jaunojo kvailialio nieks prie statybos neprileis ir joks verslininkas kuris galvoja su galva kuri yra ant peciu o ne apacioj jam neduos nei cento . Visi saibas duodavo tevui uz garantuota ramybe ir pagirimus laikrasti :D


na kam kam, bet ŽK fanams šiuo klausimu patylėti reikėtų, kai jų klubo tokios bėdos :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 11:48
NBA7Mano isvardinta LR sudetis patvarkytu Zalgiri ir kazka gero nuveiktu eurolygoje bent jau i top 16 patektu,bet svarbiausia patvarkytu Zalgiriuka,o tai jau butu pasiekimas,ko per paskutinius kelerius metus nepavyksta,o siame sezone isvis gali likti 3...nors ko noreti kai tokia sudetis surinkta su zemiau vidutinio lygio zaidejais...turbut zaidejus rinkosi aklas arba nieko neismanantis apie krepsini,nesuprantu kaip galima buvo pratesti sutarti su Jomantu??? juk jis degradaves kaip krepsininkas, ex Samardzitskis be orentacijos,medis nesusipratimas rizikingas sprendimas buvo,reiktu atsargiau rinktis is 'medziu' centrus, ji pakeites O'Brayentas toks pat irgi be orentacijos,letas,ji apzaistu ir vaikas, Ivanovas- is kur toki surado isvis pastoviai griuvineja kaip girtas,no talent,tiktu zaisti nebent kokiam Lietkabeli...zemesniam lygi o ne eurolygos lygio komandoje, Palacio- paeme turbut nebent tik kad tas nori numesti svorio ir zaidzia uz dyka, Babrauskas- per ilgai uzsibuves apzeles tinginys,ginyboje tingi vaikytis savo pozicijos varzova,dazniausiai tik prasizengia kad nereiktu vaikytis nes tingi, Zubcicius- kazkaip per silpnai varo kaip aukstaugis PF,turetu draskytis kovoti del kiekvieno kamuolio,moketi zaisti vienas pries viena apzaisti deje...nepateisino vilciu tai kaip ir nereikalingas,toliau vietoje Blumo manau geriau Pocius plius lietuvis. Ir isvis jei jau perkami legionieriai tai jie turi buti geresni uz vietinius ir buti lyderiai,o ne 'treciarusiais-atsarginiais' tik tam kad uzpildyti komanda visokiais niekalais...anywayKito sezono 2013/2014 BC 'Lietuvos Rytas' optimali galima sudetis galetu buti tokia (atsizvelgiant i biudzeta) gal tik del poros zaideju butu klaustukas?,bet manau imanoma tik reikia nepratesti sutarciu,atsikratyti- Jomanto,Palacio,Bulgaro,Orangutango,,Babrausko,Zubciciaus,Dylio,Dulkio,Blumo. Sudetis tokia-C- Paul DAVIS (Khimki),C- Tautvydas LYDEKA,C- Yancy GATES (tiktu LKL,VTB),PF- D'or FISCHER (Donetsk),PF- Mindaugas KATELYNAS,SF- Malik HAIRSTON (EA7 Emporio Armani),SF- Eimantas BENDZIUS,SF/SG- Simas BUTERLEVICIUS,SG- Martynas POCIUS,SG- Renaldas SEIBUTIS,PG- Nemanja NEDOVIC,PG- Ramel CURRY (Donetsk),PG- Dovydas REDIKAS,Head Coach: D.BAUERMANN


jaunuoli gal geriau zaisk su draugais :)) nes paskaicius sudetis kurios ''atitinka biudzeta'' kuris kitais metais nemenkai mazes ... net nejuokynga Davis Fisher Hairston Pocius Curry DDDDD Klounas ne kitaip , cia su siu metu biudzetu sitos komandos tik puse butu iseja ... Taip pat laimyngai galim papezeti ... atsizvelgiant i Prienu biudzeta kita sezona jie gali nusipirkti Songaila ir Geceviciu DDDDD
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 11:39
DangisGandas - LR kaip komanda nustos egzistuoti per artimiausius porą metų arba bus parduota naujiems savininkams - dėl klubo prezidento skyrybų su žmona. Ir tik dėl tėvo skyrybų jo sūnus kalba apie kitų trijų Vilniaus ekipų sujungimą į vieną ir ta komanda susigrąžinusi Statybos pabvadinimą pakeistų LR LKLe.


Gandas teisyngas su kai kuriais netikslumais :) jie nustos egzistuoti ir subankrotinti del skolu ir nepopuliarumo . Ji atidavinejama jau pora metu uz DYKA su skolom ka ir guoga sake. Ir jaunojo kvailialio nieks prie statybos neprileis ir joks verslininkas kuris galvoja su galva kuri yra ant peciu o ne apacioj jam neduos nei cento . Visi saibas duodavo tevui uz garantuota ramybe ir pagirimus laikrasti :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 10:41
Gandas - LR kaip komanda nustos egzistuoti per artimiausius porą metų arba bus parduota naujiems savininkams - dėl klubo prezidento skyrybų su žmona. Ir tik dėl tėvo skyrybų jo sūnus kalba apie kitų trijų Vilniaus ekipų sujungimą į vieną ir ta komanda susigrąžinusi Statybos pabvadinimą pakeistų LR LKLe.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 10:40
Mano isvardinta LR sudetis patvarkytu Zalgiri ir kazka gero nuveiktu eurolygoje bent jau i top 16 patektu,bet svarbiausia patvarkytu Zalgiriuka,o tai jau butu pasiekimas,ko per paskutinius kelerius metus nepavyksta,o siame sezone isvis gali likti 3...nors ko noreti kai tokia sudetis surinkta su zemiau vidutinio lygio zaidejais...turbut zaidejus rinkosi aklas arba nieko neismanantis apie krepsini,nesuprantu kaip galima buvo pratesti sutarti su Jomantu??? juk jis degradaves kaip krepsininkas, ex Samardzitskis be orentacijos,medis nesusipratimas rizikingas sprendimas buvo,reiktu atsargiau rinktis is 'medziu' centrus, ji pakeites O'Brayentas toks pat irgi be orentacijos,letas,ji apzaistu ir vaikas, Ivanovas- is kur toki surado isvis pastoviai griuvineja kaip girtas,no talent,tiktu zaisti nebent kokiam Lietkabeli...zemesniam lygi o ne eurolygos lygio komandoje, Palacio- paeme turbut nebent tik kad tas nori numesti svorio ir zaidzia uz dyka, Babrauskas- per ilgai uzsibuves apzeles tinginys,ginyboje tingi vaikytis savo pozicijos varzova,dazniausiai tik prasizengia kad nereiktu vaikytis nes tingi, Zubcicius- kazkaip per silpnai varo kaip aukstaugis PF,turetu draskytis kovoti del kiekvieno kamuolio,moketi zaisti vienas pries viena apzaisti deje...nepateisino vilciu tai kaip ir nereikalingas,toliau vietoje Blumo manau geriau Pocius plius lietuvis. Ir isvis jei jau perkami legionieriai tai jie turi buti geresni uz vietinius ir buti lyderiai,o ne 'treciarusiais-atsarginiais' tik tam kad uzpildyti komanda visokiais niekalais...anyway

Kito sezono 2013/2014 BC 'Lietuvos Rytas' optimali galima sudetis galetu buti tokia (atsizvelgiant i biudzeta) gal tik del poros zaideju butu klaustukas?,bet manau imanoma tik reikia nepratesti sutarciu,atsikratyti- Jomanto,Palacio,Bulgaro,Orangutango,,Babrausko,Zubciciaus,Dylio,Dulkio,Blumo. Sudetis tokia-

C- Paul DAVIS (Khimki),

C- Tautvydas LYDEKA,

C- Yancy GATES (tiktu LKL,VTB),

PF- D'or FISCHER (Donetsk),

PF- Mindaugas KATELYNAS,

SF- Malik HAIRSTON (EA7 Emporio Armani),

SF- Eimantas BENDZIUS,

SF/SG- Simas BUTERLEVICIUS,

SG- Martynas POCIUS,

SG- Renaldas SEIBUTIS,

PG- Nemanja NEDOVIC,

PG- Ramel CURRY (Donetsk),

PG- Dovydas REDIKAS,

Head Coach: D.BAUERMANN
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2013-04-08 10:39
Viskas kaip ir gerai, nesutinku dėl trijų dalykų - Nedovičiaus, Blumo ir Bauermano - o visas kitas komandos legionas gana beviltiškas :( taip pat ir lietuviai nėra patys geriausi. Jau senai buvo aišku, kad Kavaliauskas būtų geresnis tiek už obryantus, samardzinskius ir kitokius panasius medzius. Taip kaip Redikas geriau atrodo uz palacio, Jomantą ir net Babrauską... Vienu žodžiu šiemet komandos - NĖRA :(
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4 5  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 86

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.