\n

2013-11-21 12:19

Interviu trumpumu Carlisle‘as pranoko patį „mokytoją“ Popovichių

San Antonijaus Spurs“ komandos strategas Greggas Popovichius yra pagarsėjęs savo trumpučiais ir žurnalistus iš pusiausvyros išmušančiais atsakymais į klausimus. Šiuo virusu nuo kolegos užsikrėtė ir Dalaso „Mavericks“ ekipai vadovaujantis Rickas Carlisle‘as, trumpais atsakymais išradingai atsikratęs ESPN žurnalisto Chriso Broussardso.

Reikia pripažinti, kad laiką imti interviu Broussardsas pasirinko ne patį geriausią. Kalbinti Carlisle‘ą jis pamėgino per pertraukėlę tarp trečiojo ir ketvirtojo kėlinių, kuomet „Mavericks“ nuo Hjustono „Rockets“ atsiliko
14 taškų (87:101).

Žurnalisto ir trenerio pokalbis skambėjo maždaug šitaip:

- Sveiki sugrįžę į Dalasą. Treneri, „Rockets“ šiuo metu pirmauja 14 taškų. Aišku, jog Dwightas Howardas ir toliau brausis į baudos aikštelę. Ar ketvirtajame kėlinyje jūs dvigubinsite gynybą prieš jį?
- Taip.

- Ar priimti tokį sprendimą yra sudėtinga todėl, kad varžovai šį vakarą puikiai atakuoja ir iš toli?
- Taip. Aš šitaip įkūniju Greggą Popovichių.

Suskubęs pas savo krepšininkus Carlisle‘as padarė tvarką. Visiškai sustabdžiusi Howardą, paskutinį ketvirtį Dalaso komanda laimėjo 36:19, o rungtynes – 123:120.