\n

2013-11-28 11:10

Sezono metimas Europoje – fantastiškas Lopezo šūvis

Įspūdingu tritaškiu metimu vakar pratęsimą išplėšė Raulis Lopezas. Bilbao „Basket“ komandos gynėjas aidint ketvirto kėlinio sirenai smeigė taiklų metimą daugiau nei iš pusės aikštės ir išlygino rezultatą mače su Sasario „Dinamo“.

Po to, kai „Dinamo“ krepšininkas Calebas Greenas prametė antrą baudą, Lopezas gavo perdavimą iš komandos draugo ir pasiuntė kamuolį link krepšio. Aidint sirenai kamuolys skrodė tinklelį ir žiūrovus pasiuntė į ekstazę.

Nepaisant išplėšto pratęsimo, „Basket“ Europos taurės rungtynes pralaimėjo po pratęsimo 91:93.