\n


2014-01-08 00:10

Gindamas kelionę į Šiaurės Korėją, Rodmanas pratrūko CNN televizijos eteryje

Pchenjane Rodmanas dovanų gavo degtinės butelį, ant kurio pavaizduotas jis pats su šalies diktatoriumi Kim Jong-Unu
Pchenjane Rodmanas dovanų gavo degtinės butelį, ant kurio pavaizduotas jis pats su šalies diktatoriumi Kim Jong-Unu
Nuotr. AP-Scanpix
Itin prieštaringai vertinama Denniso Rodmano kelionė į Šiaurės Korėją kelia vis daugiau aistrų. Jos persikėlė ir į CNN televiziją, transliavusią išskirtinį interviu su šiuo metu Pchenjane esančiu ir emocijų nebevaldančiu Rodmanu.

Kalbėdamas su žurnalistu Chrisu Cuomo, penkiskart NBA čempionas nesusilaikė ir nuo necenzūrinių žodelių.

52-ejų Rodmanas Šiaurės Korėjoje lankosi jau ketvirtą kartą. Šį sykį su komanda, suburta iš buvusių NBA žaidėjų, jis atvyko į parodomąsias rungtynes, kuriose amerikiečiai turėtų susiremti su vietos žaidėjų rinktine. Mačas organizuojamas šalies diktatoriaus Kim Jong-Uno 31-ojo gimtadienio proga.

Pastaruoju metu santykiai tarp JAV ir Šiaurės Korėjos yra įtempti. Amerikiečiai niekaip nesugeba išsireikalauti, jog viena uždariausių pasaulio valstybių į laisvę paleistų JAV pilietį Kennethą Bae, dėl labai abstrakčiai įvardintų priežasčių („priešiški veiksmai, mėginimas nuversti šalies valdžią“) korėjiečių sulaikytą 2012-ųjų lapkritį ir nuteistą 15-ai metų sunkiųjų darbų.

Kalėjime laikomam trijų vaikų tėvui Bae netgi sutriko sveikata, tačiau azijiečių širdžių šis faktas nesuminkštino. Be to, JAV, kaip ir dauguma kitų valstybių, pasibaisėjo mirties bausme, Kim Jong-Uno skirta savo dėdei, išdavyste apkaltintam Jang Song-Thaekui.

Nuo Rodmano kelionės į JAV atsiribojo ir NBA lyga, ir buvusių NBA žaidėjų asociacija, todėl kalbėdamas su žurnalistu Dennisas neslėpė kartėlio. Klausimas apie Bae skandalingajį amerikietį apskritai suerzino. „Bae? Jis padarė vieną dalyką... Jeigu tu supranti, ką Kennethas Bae padarė. Tu supranti ką jis padarė šioje šalyje? Ne, ne, ne, tu man pasakyk, tu man pasakyk. Kodėl jis yra laikomas sulaikytas šioje šalyje? Norėčiau šita tema pasikalbėti“, – nerišliai putojo Rodmanas.

Netrukus Čikagos „Bulls“ legenda pokalbį pabandė nukreipti kita tema, dėmesį nukreipdamas į savo paties sudarytą buvusių NBA žaidėjų rinktinę.

„Tu žinai, mes turime čia 10 vaikinų. Jie paliko savo šeimas, jie paliko savo prakeiktas šeimas tam, jog padėtų šios šalies sportui. Ar kas nors tai supranta? Kalėdos, Naujieji metai... Ar tu ir apskritai kas nors supranta, kam jie ryžosi?“, – irzliai lojo Rodmanas, kurį supančių buvusių NBA žvaigždžių veidai toli gražu nespinduliavo laime.

Vis labiau įsisiautėjantį ir plūstis pradėjusį Rodmaną nuraminti pamėgino buvęs krepšininkas Charlesas Smithas, tačiau to padaryti nepavyko.

„Tikrai, tikrai? Aš noriu pasakyti tau vieną dalyką. Viso pasaulio žmonės, aš noriu padaryti vieną dalyką. Šiuo metu tu esi vaikinas prie mikrofono. O mes esame čia tam, kad padarytume vieną dalyką. Ir kai mes grįšime į JAV, turėsime tapti atpirkimo ožiais? Vieną dieną šitos durys atsivers, kadangi mes buvome čia, šie dešimt vaikinų – Christie, Vinas, Dennisas, Charlesas...“, – širdo ir žadėjo „JAV ambasadorius Šiaurės Korėjoje“.

Jūsų dėmesiui – išskirtinio ir įspūdingo interviu su Rodmanu vaizdo įrašas:Primename, kad Rodmano suburtoje buvusių NBA žaidėjų komandoje yra tokie krepšininkai, kaip Cliffas Robinsonas, Vinas Bakeris, Craigas Hodgesas, Dougas Christie, Kauno „Žalgiryje“ spėjęs parungtyniauti Kenny Andersonas ir kiti.

Komentarai

2014-01-08 21:17
zzz
Reiketu dar pamineti kad Siaures Koreja yra "uzbaninta" ir apart dvieju valstybiu t.y. Rusijos federacijos ir Kinijos liaudies respublikos, kurios vieninteles visame pasaulyje gali pasakyti f*ck you n*gger JAV prezidentui i veida ( kitos valstybes apie tai gali tik pasvajoti ), niekas su Siaures Koreja nepalaiko rysiu o tai reiskia kad jiems katastrofiskai truksta zaliavos ir jie neturi jokios rinkos todel jie yra priversti buti militarine valstybe su didziausia pasaulyje kariuomene. Pagalvokite patys kas butu jeigu Lietuva "uzbanintu" Rusijos federacija uzdarytu rytu siena, Europos sajungos valstybes vakaru siena, Lietuvos niekur negalima butu isvaziuoti, pradetu zaibiskai trukti kuro, elektros, duju, prekiu ir maisto, manau lietuviai ne ka geriau atrodytu ir butu ne ka maziau pyikti ant viso pasaulio negu siaures korejieciai.

Aisku D.Rodman`as yra geras psichopatas, alkoholikas ir narkomas, bet kad jis turi pilieninius kiausus tai faktas, mazai kas isdristu tai padaryti ka jis padare uz tai ji ir gerbiu
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-01-08 17:34
Amerikiečiai patys dabar bando sužlugdyti D. Rodmaną, nes visam pasauliui nepavyksta užmegzti draugiškų ryšių su Š. Korėja, bet čia kažkokiam auskaruotui išsišokėliui pavyko... Ir dabar jį provokuoja visa Amerika, verčia jaustis kokiu nors blogiečiu, nors Rodmanas nieko blogo nedaro nei amerikai, nei Š. Korėjai. Kaip tik jis su taikos misija išvykęs.. Visi turėtų iš jo pasimokyti užuot per televiziją lįsdami į politiką.. Aš vietoj NBA užstočiau D. Rodmaną. Bet kaip matome amerika nenori taikos, nes vienintelį žmogų,kuris elgiasi visapusiškai taikiai užsipuola. :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-01-08 17:24
aa
degradas kazkoks tas rodma
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-01-08 15:48
Jonas
Ryuzaki,

Jusu projekcijos ir impliakcijos, "butu jeigu butu", yra bevertes, tikiuosi pats tai suprantat, o kaip mokslininkai gyveno gulage Stalino laikais, ypac lyginant su kitais "politiniais", puikiai aprase mano minetas A.I. Solzenicynas "V kruge pervom"... o gyveno ojojoj kaip neprastai, lyginant su kitais ir tikrai nebuvo varomi skersti, skirtingai nei kai kurios kitos grupes i gulaga. Ir atkreipius demesi, as kalbu apie prazutinga gulaga, o ne tremti i Sibira apskritai.

O prilyginti TSRS Korejai is esmes yra zemiau bet kokio analitinio proto, absoliuciai skirtingi rezimai, be to, absoliuciai skirtingos apraiskos ir apraisku intensyvumas, juk skaite visi Bulgakova dar Stalinui esant gyvam, ir puse Maskvos, jau nekalbant apie Lietuva, 9-ame desimetmetyje klasusesi Amerikos balso.

O vienintelis rimtas Jusu teiginys matosi paskutinese mintyse. Visiskai sutinku, daug baiku tiek apie TSRS, tiek apie Koreja (pvz., kad dede susertas sunims, o ne susaudytas), o dar daugiau yra klaidingo faktologijos absoliutizavimo ir interpreatimo, naudojantis Sherlocko Holmeso dedukcija, neturint net mizerio genialaus personazo proto ir intelekto. Visiskai teisingai, negalima teigti, kad ten kazkas yra laimingas, nes daug problemu su ta pacia savoka laimes, ypatingai ju konfuciskoj-budistiskoj-kolektyvistineje tradicijoje, o be to atsizvelgiant i fakta, kad nelabai ten kas zino kaip galima gyventi, tik nujaucia, bet faktas, kad ne vienas is musu ten nebutu laimingas. Ir tuo paciu, daug baiku jau prikurta apie sovietu sajunga, kuri lygiai taip pat negali buti vienareiksmiskai traktuojama, reikia skaidyti, lyginti ir ziureti, o ne generalizuoti iki absurdo ale "jeigu be transparanto geguze - mirties nuosprendis".

Tai va, tamsta, is kruvos baiku apie Jona ir Petra, kurio nemates gyvenime, pasaket, kad Jonas ir Petras yra broliai dviniai :) bet turetumete sutikti, kad taip negalima daryti. Tai tera viskas, ka norejau Jums pasakyt, ginkdie, nebandant ginti nei Korejos nei TSRS.

Turiu vilties, kad supratot mane.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-01-08 15:19
JonasRyuzaki,jeigu Jus, januoli, negyvenes sovietu laikais, tai, patikekit, Jusu teveliai yra pernelyg jauni, kad pasakotu apie totalitarinio, nomenklaturinio, o JUOLABIAU STALINISTINIO (zmogaus, kuris mire iki Jusu teveliams gimstant, ir iskart buvo nuleistas NSX pakankamai zemai) tarybinio rezimo specifika... nebent nesibaimina zaisti sugedusio telefono. Nesinori nieko is tamstos labai giliu ir subtiliu ziniu neigti, juolab, kad tikrai ne be pagrindo kai kas yra, bet viskas yra zymiai sudetingiau ir klampiau su ta sovietu sajunga, jos sociumu (nebent, jaunas biciuli, manot, kad anekdotai apie Brezneva atsirado Jelcino laikais, Vysockis nedainavo, Sacharovas supuvo gulage, o Solzenicinas buvo susaudytas ;)) ir laisves, ypatingai, negatyviaja sios savokos prasme, klausimais... KAIP, BEJE, NORECIAU TIKETI IR SU D. RODMANO KELIONE, apie ka galima spresti is jo emociju, kurios, abejoju, ar yra is dideles meiles jaunajam nelieciamam vienvaldziui psichopatui israiska


Nesu toks jaunas kaip jus isivaizduojat, gimiau dar nelaisvoj lietuvoj :) Taip as negaliu teigti, kad taip buvo kaip rasiau, teveliai Sibiro irgi nemate, bet kad Stalinas buvo paranojikas ir visus mokslininkus, profesorius ar seip zmones kurie juo nepatenkinti siusdavo i Sibira mirt taip juk buvo ar ne? :) Sakykim jei tais laikais butu buves internetas, tai visi kurie dabar keikia Grybauskaite, Stalino atveju butu saudomi arba vezami kirst medziu argi ne taip? Jokios laisves, Marciulioni i JAV kaip bulviu maisa slapta isgabeno. Korejoje dabar tas pats. Internetas? Jo beveik nera, nes jis taip smarkiai cenzuruojamas, kad jame gali perskaityt tik tai, koks Kim Jong Unas saunuolis! Mobilus rysys? Jo nera, ti irgi faktas. Draudimas begt is salies? Nelabai tikeciau, kad tai pasakos, vien prisiminus kokie buvo S.Korejos futbolininku veidai kai 2010 WC nuo Portugalu gavo 8-0 (tas rungtynes transliavo S.Koreja) Komentatoriai tuomet puse lupu juokavo, kad tik ju nesusaudytu uz patirta geda pries pasauli. Galu gale pats vastybes valdymas, Tiek Kuba tiek S.Koreja ant tiek nustekenta, zmones suduose gyvena, o paziurekim i kaimyne P.Koreja? Beveik lygi Japonijai. Zodziu gal apie ja ir daug pasaku prikurta, bet nereikia ir teigt, kad ten zmones laimingi, nes as isitikines, kad vos atsiverus sienas isbadeja S.Korejieciai uzplus Japonus ir P.Korejiecius :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-01-08 14:57
Jonas
Ryuzaki,

jeigu Jus, januoli, negyvenes sovietu laikais, tai, patikekit, Jusu teveliai yra pernelyg jauni, kad pasakotu apie totalitarinio, nomenklaturinio, o JUOLABIAU STALINISTINIO (zmogaus, kuris mire iki Jusu teveliams gimstant, ir iskart buvo nuleistas NSX pakankamai zemai) tarybinio rezimo specifika... nebent nesibaimina zaisti sugedusio telefono. Nesinori nieko is tamstos labai giliu ir subtiliu ziniu neigti, juolab, kad tikrai ne be pagrindo kai kas yra, bet viskas yra zymiai sudetingiau ir klampiau su ta sovietu sajunga, jos sociumu (nebent, jaunas biciuli, manot, kad anekdotai apie Brezneva atsirado Jelcino laikais, Vysockis nedainavo, Sacharovas supuvo gulage, o Solzenicinas buvo susaudytas ;)) ir laisves, ypatingai, negatyviaja sios savokos prasme, klausimais... KAIP, BEJE, NORECIAU TIKETI IR SU D. RODMANO KELIONE, apie ka galima spresti is jo emociju, kurios, abejoju, ar yra is dideles meiles jaunajam nelieciamam vienvaldziui psichopatui israiska
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-01-08 11:17
zzzRyuzaki tu gyvenai SSRS laikais ? Arba gal tu gyvenai Siaures Korejoje ? Kad taip drasiai kalbi, ar siaip prisiskaitei informaciniu portalu ir pateiki ju informacija, kaip sava ?


Negyvenau, bet tevai gyveno. Kaip ir tavo :) Paklausk ju apie neitikusiu kaimynu stukacinima, ta pati papasakos :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-01-08 10:18
zzz
Ryuzaki tu gyvenai SSRS laikais ? Arba gal tu gyvenai Siaures Korejoje ? Kad taip drasiai kalbi, ar siaip prisiskaitei informaciniu portalu ir pateiki ju informacija, kaip sava ?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-01-08 10:01
Atstokit
Koreja yra politika.. Yra didelis Klausimas kas geriau ar gyvent korejoi kur tvarka ir kur uz baudas grieztai baudziama, ar Vakaruose, kur uz 82 zmoniu nuzudyma gauni tik 22metu nelaisves uz mazameciu vaiku tvirkinima gauni 5 metus nelaisves, galimos vestuves su gyvunais ir daiktais ir toleruojamos visokie kitokie iskrypimai.. Apie tai kad ten valgomi vaikai, zmones mirsta badu, ner ka valgyt, vyksta tremimai ir t.t. yra sekamos pasakos.. Jeigu netingit paieskokit info kaip apie CCCP salis atsiliepe vakarai 1970m. ir kaip apie visa tai sneka zmones gyvene tais laikais.. pamatysit, kad realybe yra daug geresne negu kad piesia Vakaru iskrypusios salys..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-01-08 09:36
Tai pavartojas jis neblogai, negi nesimato? Rodman'as nori demesio, bet sykart jau perzenge riba! Ten zmones engiami, uz betkoki menknieki sodinami, kaip buvo SSRS laikais, eini per gatve, rankoje purtai kapeika, tave galejo sustabdyt ir paklaust ka cia veiki? Jei atsakydavai "durniu volioju" sesdavai i kalejima, del to, kad ant monetos budavo, stalino/lenino portretas tai isvartydavo, kad Stalina/Lenina durniu pavadinai, varai i Sibira rytoj traukiniu. Arba tarkim tau nepatiko kaimynai, skambini ir pasakai, kad girdejai, kad jie negraziai kalbejo apie stalina, viskas pas juos 4val. ryto jau stovedavo pareigunai, lauke kol jie sukraus lagaminus i sibira. Korejoje tas pats, ir tai, kad ten zmones verkia, kai mirsta vadovas (Stalinas, kim-dzion-unas, Castro) realiai jiems negaila jo, bet verkia del to, kad jei neverksi busi susaudytas! Tenai yra isttymas, kad jei pabegi is salies uz tai susaudomi tavo gimines, todel visi bijo is ten begt (buvo istorija, kai salies futbolo rinktine nebegryzo is cempionato, tai ju gimines pasodino lyg tol, kol jie patys gryz). Reikia gelbet ten esancius zmones! Japonija-Pietu koreja pakeltu naikintuvus ir tos korejos per savaite neliktu, beda ta, kad visi bijo, nes tas pusprotis betkada gali branduoline paleist...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-01-08 02:47
EB
Jis sako paprastą dalyką - sportas mezga ryšį, atveria sienas, praveria duris, pro kur po to pateks visko ir daug.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-01-08 01:21
Jūs neišpruselių gauja
Vieną dieną šitos durys atsivers, kadangi mes buvome čia,..... ar jūs suprantat apie ką jis?? Jis bando pasakyti cnn ir visai JAV kad netrugdytų jam..... my fking god

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-01-08 01:05
djgaffer
Rodmanas visai išprotėjo.Kai nupjaus vieną kartą kiaušus jam ten,tai gal tada apsiramins.Kalba ir pats nesupranta,ką kalba.Spėju,kad kokio kokso šniokštelėjo.:-)Kitaip nepaaiškinsi jo sapalionių.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-01-08 01:05
djgaffer
Rodmanas visai išprotėjo.Kai nupjaus vieną kartą kiaušus jam ten,tai gal tada apsiramins.Kalba ir pats nesupranta,ką kalba.Spėju,kad kokio kokso šniokštelėjo.:-)Kitaip nepaaiškinsi jo sapalionių.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 14

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.