\n

2014-02-17 11:45

Turkijoje – iš aikštės vidurio išplėštas pratęsimas

„Ušak“ komandoje rungtyniaujantis amerikietis Justinas Carteris pataikė vieną įspūdingiausių pastarųjų kalendorinių metų metimų Europoje.

Jis pasižymėjo per Turkijos čempionato rungtynes su Edirnės „Olin“ ekipa, paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę švystelėjęs kamuolį iš aikštės vidurio ir visiems netikėtai sugebėjęs išplėšti pratęsimą – 87:87.

Šis Carterio žygdarbis įkvėpė šeimininkus. Pratęsimą Ušako komanda laimėjo 21:11 ir šventė pergalę rungtynėse 108:98.

Susitikimo herojus Carteris pelnė 32 taškus ir atkovojo 7 kamuolius. „Olin“ gretose išsiskyrė kitas amerikietis Darius Washingtonas, surinkęs net 42 taškus ir sugriebęs 8 atšokusius kamuolius.