\n

2014-04-04 17:31

Estas pasiautėjo: trys dėjimai per vieną minutę

Raplos TYCO ekipos įžaidėjas Hendrikas Ruutas per Estijos čempionato lygos dvikvą su KK „Hito“ ekipa turėjo savo šlovės minutę. Per ją 191 cm ūgio įžaidėjas į varžovų krepšį įdėjo net tris kartus.

Po pirmųjų dviejų Ruuto skrydžių varžovų treneris netgi paprašė minutės pertraukėlės, tačiau gynėjo tai nesustabdė. Jau kitos namuose žaidusios TYCO atakos metu Ruutas trečią kartą iš eilės nubaudė varžovus dėjimu.

„Hito“ krepšininkai buvo visiškai demoralizuoti. Rungtynes jie pralaimėjo 83:107. 11 min. žaidęs 19-metis Ruutas iš viso pelnė 7 taškus (3/4 dvitaškių, 1/2 baudų).