\n


2014-12-07 22:01

Kuriozas Utenoje: teisėjai nepastebėjo trijų „Žalgirio“ klaidų iš eilės

Daug aistrų sukėlusiose sekmadienio Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse tarp Utenos „Juventus“ ir Kauno „Žalgirio“ komandų pro teisėjų akis praslydo išties kuriozinė situacija, kurioje buvo pažeistos kelios krepšinio taisyklės iš eilės.

Iki ketvirtojo kėlinio likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, iš užribio kamuolį išsimetinėjantys „Žalgirio“ krepšininkai apmaudžiai kelissyk suklydo ir liko nenubausti.

Iš pradžių Lukas Lekavičius perdavė kamuolį Robertui Javtokui, kuris jį priėmė būdamas viena koja aikštėje, o po to kita koja žengė į užribį.

Negana to, kamuolį iš Lekavičius priėmęs ir pro teisėjų akis praslydęs Javtokas sužingsniavo ir galiausiai perdavė kamuolį užribyje buvusiam „Žalgirio“ jaunajam įžaidėjui.

Kuriozinė situacija:

Komentarai

2014-12-09 21:58
nieko cia nebuvo su tuo ismetimu....
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-09 14:27
OK, pasistengsiu viską nešališkai išdėstyt. Lekavičius NORĖJO pamesti, kamuolį Javtokui, kad šis išmestų iš užribio, tačiau tuo metu Javtokas viena koja išėjo į aikštę ir tai yra taisyklių pažeidimas. Kamuolys turėjo atitekti Juventus komandai. Tačiau negalima sakyti, kad šis epizodas turėjo lemiamos reikšmės rungtynių baigčiai. Kas dėl paskutinių sekundžių, tai dažnai tokiose situacijose nevengiama pasistumdymų už kuriuos pražangos paprastai nėra švilpiamos :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 20:52
Gb21 buvo klaidų ašbent mačiau tik dvi vistiek
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 20:43
ziauri teiseju klaida, aisku jie gal ir nepastebejo, bet juokingiausia kad matant irasa atsiranda dar valkatu kurie gina zalgiri ir teisejus bei teigia kad nieko cia nebuvo :D :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 17:54
Kitas dalykas, ten laikas nebuvo sustabdytas,teisejo ranka nebuvo pakelta i virsu, todel teisejas tokiu atveju nenurodo sekretoriatui kada paleist atakos laikmati.Aar aisku krepsinio analfabetai jus ?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 17:51
O Briedis girioje tai pirma perskaityk krepsinio taisykles, kazka analizuodamas. Lekavicius galejo, kaip tu sakai "pakelt" kamuoli Javtokui, bet tik tuo atveju, jeigu jie abu butu buve uzribyje !!! Cia gi javtokas viena koja aiksteje, kita uzribyje. Is tokios pozicijos jis net nebutu galejes ismetineti kamuolio, nes krepsinio taisyklese aiskiai parasyta: kamuoli ismetantis is uzribio zaidejas, negali perzengti galines linijos. Tai yra taisykliu pazeidimas. Galu gale Javtokas atsidure aiksteje, kamuolys jau ivestas i aikstele. Net ir nepastebejus pirmojo pazeidimo, cia teisejai turejo uzfiksuot javtoko zingsnius. Galu gale Robinis dar karta pasiunte kamuoli uzribyje stovinciam Lekaviciui. Kas yra paskutinis taisykliu pazeidimas sitam epizode. Viskas - nebera daugiau ka cia analizuot. Kamuolys buvo ivestas i zaidima, nes Javtokas viena koja buvo aiksteleje. O tas argumentas, kad tik po antro issimetimo buvo pradetas skaiciuoti laikas, tai darzelinuko lygio. Juk akivaizdu - jei nebuvo pastebetas (nenoretas pastebeti) sitas taisykliu pazeidimas, tai ir laiko laiku nepaleido :DDD
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 17:37
Na va, perziurejau dar karta visa epizoda. Viskas, kaip ir parasyta straipsnyje. Javtokas is Lekaviciaus gavo kamuoli viena koja budamas aiksteleje, kita uzribyje. Cia jau taisykliu pazeidimas ir kamuolys turejo but atiduotas Juventusui. Toliau dar graziau. Javtokas aiksteje pasivaiksciojo su kamuoliu ( kas yra zingsniai) o po to grazino kamuoli uzribyje stovinciam lekaviciui. Cia jau vel uzribis, tai trecias taisykliu pazeidimas vienam epizode. Keista, kad teisejai to nepastebejo. Net regionu lygoje tokiu kuriozu nebuna. O geriausiai viska iliustruoja Saro reakcija :)) Rungtyniu baikciai tai gal ir neturejo lemiamos itakos, o teiseju klaidu visada pasitaiko - jie irgi zmones. Normalus fanai puikiai ta supranta - bet tokiems meningitiniams kaip SWAT ar SPQUI tai gali kuola ant galvos tasyt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 14:11
CBR
Kaip vemia tusciagalvis spqr,viskas čia sąžiningai. Galingiausias visų laikų lizingas negali pralaimėti. Šūdas niekada nepripazins kad yra šūdas. Parašyti frazę "komuniagu padla " užtenka ir tuščios makaules, o kai dar tinklapis atitinkamo ir lopu toleruojancio lygio, tai ko norėti. P.S. Blokuokit, parodykite eilinį kart savo kaimo lygį, o gagu ,spqr,izdovonu smirdancius komentarus, būtinai palikite.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 13:50
manau laikas yra kai reik teisejauti sazinngai???
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 12:37
Briedis _grioje viska labai gerai isdeste, bet ne , n28 dar kazka gargaliuoja is savo varpines nesusiitaikydamas su eiliniu spjuviu i savo snuki. Praeitame sezone irgi sitas vainausku urodas aiskino apie ,,tiesos akimirkas,, bet paskui pasislepe raudonzalupinis kai jo palaikoma raudona komandele patyle bronzini fiasko nuo Zalgirio. Neveltui Zalgiri remia kapiniu prieziura. Ji totaliai uzkasa visu raudozalupiniu svajones ikasti Zalgiriui po tiek metu pastovaus issityciojimo.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 10:47
nors tikejausi Juventus pergales, bet sitas epizodas buvo teisingai ivertintas teiseju. paprasciausiai zaidejai taresi kuris ismetines kamuoli. Daznai taip buna, kiekvienuose runktynese bent po pora kartu. Paskutineje atakoje irgi tikejausi jankuno prazangos, bet ten buvo grynai zaidibinis elementas. Zalgiris praslydo, Juventus nesugebejo islaikyti pranasumo. Pergale teiseta.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 08:52
KittciokasNieks aišku rungtynių laimėtojo nepakeis. Tačiau spaudimas teisėjams gerai, galbūt pakils teisėjavimo kokybė. Čia tame esmė. O ne nuvertinti Žalgirio laimėjimą. Žiūriu Žalgirio fanai tai priima labai asmeniškai. Tai skirta LKL ir teisėjams. Iš jūsų pergalės nieks nebeatims.


aciū, kad neatimsit. Nepriimtina ne tai kad kalbama apie teisejavima, bet kaip kalbama visada nori pakisti Z komanda... mol teisejai traukia uz ausu. Abejotinu epizodu ne vienas ir ne du per varzybas pasitaiko ir Z nepalankių, bet niekas ju nerodo po padidinamuoju stiklu.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 08:51
n_28Swat> nebeniuchink tu pigiu kliju daugiau :D Javtokas priima kamuoli budamas viena koja aiksteje. Cia jau yra taisykliu pazeidimas. Maza to, grazina ji atgal i out'a :DDD Ir viskas cia gerai? As suprantu, kad ta mintis, jog Juventus beveik antra karta iskrate tavo mylima lizingini projekteli, baisi, bet gal jau pradek ciuchintis nuo tu kliju :D o paskutinej atakoj tai kawno kapiniu prieziuros kapitonas net po metimo sugebejo dar karta Cepukaiti nustumt. Bet ir sito teisejai nepamate :DDD--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


eik apsiver kdėl to savo juventuso pusproti tu. Iškirpo 20sec iš konteksto ir jau tipo teisėjai akli, pažiūrėk pilną šį epizodą o ne šitas 20sec... JAVTOKAS KAMUOLIO NEIŠMETINĖJO, LEKAVIČIUS PIRMA PADAVĖ PO JUVENTUS METIMO NURIEDĖJUSĮ KAMUOLY JAVTOKUI. Įsitikines savo nesamonėm peržiūrėjes 20sec vapi čia nesamones. O paskutiniam epizode jankunas nieko nepadarė grybena tu... lysk atgal į savo urvą paverkt ar klijų pauostyt, kuriuos čia man siulai.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 01:41
Swat> nebeniuchink tu pigiu kliju daugiau :D Javtokas priima kamuoli budamas viena koja aiksteje. Cia jau yra taisykliu pazeidimas. Maza to, grazina ji atgal i out'a :DDD Ir viskas cia gerai? As suprantu, kad ta mintis, jog Juventus beveik antra karta iskrate tavo mylima lizingini projekteli, baisi, bet gal jau pradek ciuchintis nuo tu kliju :D o paskutinej atakoj tai kawno kapiniu prieziuros kapitonas net po metimo sugebejo dar karta Cepukaiti nustumt. Bet ir sito teisejai nepamate :DDD

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 01:39
KibinasKokia cia dar klaida? juk Lekavicius uzribi buvo kai kamuoli pamuse Javtokui, tai kad cia tikrai nebuvo issimetimas


Būtent, tegul įkelia pilna video nuo to momento, kai įmetė Juventus žaidėjas ir nuriedėjo kamuolys o ne tik tokį epizodą. Šitokių perliukų gali pririnkt labai labai daug taip karpant epizodus :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 00:50
Kokia cia dar klaida? juk Lekavicius uzribi buvo kai kamuoli pamuse Javtokui, tai kad cia tikrai nebuvo issimetimas
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 00:36
Akivaizdu, kad Lekavičius ne išsimetimą darė, o pakėlė kamuolį, kuris tuo metu buvo ne žaidime. Tai viena. Antra, atkreipkit dėmesį į atakos laikmatį – kada jis užsidega? Teisingai – kai Javtokas gavo normalų išsimetimą iš užribio. Vadinasi, teisėjai legaliu išsimetimu laikė antrąjį epizodą. Juk tik tada nurodė paleist laiką. Tai patvirtina, kad Lekavičiaus mestelėjimo nuo žemės – dėl jiems žinomų priežasčių – jie nelaikė kamuolio įmetimu į žaidimą, o šitas epizodas panašus į epizodo ištraukimą iš konteksto.

Jeigu net nekalbėsime apie logišką teisėjų sprendimą ir į situaciją pažvelgsime tik pragmatiškai, galbūt ir galima suprasti žmogišką azartą ir apmaudą, kad „Juventus“ negavo it iš giedro dangaus papildomos progos atakai, kaip galbūt kai kas norėtų. Tačiau kartu reikia pripažinti, kad šiame epizode tokios dovanos jokiomis savo pastangomis jie nenusipelnė, bet ir nieko neprarado, nebuvo teisėjų apvogti vidury dienos.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-07 23:38
Jokių klaidų čia nėra, ko jūs čia nervinatės. Pirma tai Lekavičius padavė nuriedėjusį po metimo kamuoly kamuoly Javtokui, o ne darė išmetimą, o Javtokas parodė Lekavičiui, kad jis išmestų kamuoly. Keikiatės ir įžeidinėjant čia vieni kitus be reikalo.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-07 23:35
P.S. Aš nekalbu vien apie youtube, tu gal krepšinio rungtynes žiūri 1 kartą per savaitę? ir tai lkl? Eurolygoje, nba, acb tokių epizodų būna ne vienas ir ne du, suprasčiau kad nei iš šio nei iš to paimtų ir taip darytų, o dabar javtokas parodė lekavičiui, kad jis išmestų kamuoly, ir Javtokas kai pagavo kamuoly nebuvo užribyje, susitabdyk pirmą sekundę jei realiu laiku neįmatai visko arba akinius nusipirk stipresnius.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-07 23:34
Aš nesuprantu kodėl rytfaniai puola ant teisėjų kad jie išgelbėjo Žalgirį, bando gintį Juventusą kad jis pralaimėjo nesąžiningai... O kad rungtynių metu Žalgirio ir Juventus fanai bei visa salė skanduoja ,, vilnius klaipėda p*derai yra p*derai yra" tai net neatkreipė dėmesio...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3  »

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.