\n

2015-01-18 12:33

Kuriozai Kėdainiuose: Nesibaigianti 0,1 sekundės dalis

Šeštadienį vykusiame LKL mače tarp Kėdainių „Nevėžio“ ir Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ žiūrovams pramogų netrūko. „Nevėžio“ krepšininkai panaikino 19  taškų deficitą ir išplėšė pratęsimą, tačiau komandoms sunkiai sekėsi užbaigti ketvirtąjį kėlinį.

Rezultatui esant 77:79 buvo prasižengta prieš baudas itin prastai metantį Rytį Biliartą, tačiau pastarajam prireikė keitimo ir rezultatą išlygino gerokai taiklesnis Justas Tamulis. Laikrodis dar rodė 0,1 sekundės, tad kėlinys nebuvo baigtas.

Po minutės pertraukėlės „Pieno Žvaigždžių“ gynėjas Michaelas Dixonas kabino kamuolį virš lanko, tačiau netyčia pataikė į krepšį. „Nevėžio“ legionierius Roderickas Camphore‘as į krepšį nepataikė, tačiau sviedė kamuolį į krepšio konstrukciją ir šis vėl atiteko svečiams.

Dar sykį laimę bandęs Dixonas pataikė į laikrodį ir nuaidėjo sirena, tačiau teisėjai pasitarę su sekretoriatu kamuolį vėl atidavė „Nevėžiui“. Arenos pranešėjas liepė nekreipti dėmesio į laikrodyje degančią 1 sekundę, kadangi paprasčiausiai nepavyko atsukti laikrodžio. Aikštės šeimininkams pabodo kamuolio mėtimas iš užribio lanko link ir galiausiai kėlinys baigėsi.