\n

2015-06-03 23:10

LKL finalo pratęsimo pabaigoje – diskusijas sukėlę epizodai

Nuotr. Fotodiena.lt/R.Raudonikis
Teisėjų darbu trečiosiose LKL finalo rungtynėse nepatenkinti Kauno „Žalgirio“ arenos žiūrovai ketvirtajame kėlinyje skandavo „Gėda“, tačiau pratęsimo pabaigoje dėl teisėjų sprendimų negalėjo pykti.

Paskutinę pratęsimo minutę po Žygimanto Janavičiaus perdavimo Antantui Kavaliauskui kamuolys atsimušė į Roberto Javtoko koją, kauniečiai perėmė kamuolį ir teisėjai leido tęsti rungtynes.

Kitoje atakoje „Žalgirio“ atakos laikas beveik ištiksėjo, o „Lietuvos rytui“ bandant perimti kamuolį, buvo paleistas naujas atakos laikas.

„Žalgiris“ išsaugojo kamuolį, tačiau jį sugriebęs Willas Cherry per anksti pakėlė atraminę koją. Teisėjai žingsnių nefiksavo ir netrukus Artūras Milaknis baudų metimais įtvirtino pergalę.

Ginčytini epizodai mačo pabaigoje:

Lietuvos krepšinio kompetencija viename video :).

Lietuvos krepšinio kompetencija viename video :).100% Koja , Ne už ką naujas atakai laikas ir dar Cherry žingsniai :).

Posted by Martynas Šyška on Wednesday, June 3, 2015

Iki tol rungtynėse netrūko ir daugiau ginčytinų epizodų. Gintaras Krapikas gavo techninę pražangą, kai užprotestavo situaciją, kurioje prieš Luką Lekavičių nebuvo skirta pražanga.

„Žalgirio“ arenoje žiūrovai pratrūko, kai ketvirtajame kėlinyje pražanga prieš Edgarą Ulanovą greitoje atakoje buvo įvertinta kaip paprasta, o ne nesportinė.

„Žalgiris“ rungtynes laimėjo 71:68 ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-0.