\n

2016-03-01 17:52

Paradoksas: atšventė titulą, o po akimirkos jį prarado

Per žingsnį nuo trofėjaus buvusi Burilvilio mokyklos krepšinio komanda liko nieko nepešusi.

Rungtynių pabaigoje iš vidutinio nuotolio pataikęs vienas šios ekipos žaidėjas persvėrė mačo rezultatą 59:58 ir priartino savo komandą prie diviziono titulo, varžovams palikdamas dar kelias sekundes atsakymui.

Rengdami savo paskutinį išpuolį, Chariho ekipa suklydo, tačiau nepasimetė ir sužaidė labai gudriai. Kamuolį perėmęs Burilvilio komandos krepšininkas apimtas emocijų išmetė jį į orą ir su bendraklubiais pradėjo švęsti pergalę.

Visgi tuo metu, kada kamuolys nusileido, o jį atkovojo Chariho ekipa, buvo likusi viena sekundė bei ji iš karto spėjo paprašyti minutės pertraukėlės, tad laikas nespėjo pasibaigti.

Po minutės pertraukėlės Chariho komanda sužaidė tiesiog „kaip iš natų“ – kamuolį iš už galinės linijos išmetinėjęs jaunuolis savo bendraklubiui užmetė „alley-oop“ bei iš po krepšio pataikęs komandos draugas išplėšė Chariho mokyklai įspūdingą pergalę, kuria sunkiai galėjo patikėti tiek patys žaidėjai, tiek personalas.