\n

Lygiai prieš 26 metus – rezultatyviausios Jordano karjeros rungtynės

1990 metų kovo 28-oji. Atrodė, jog tai bus įprasta diena, tačiau ji įėjo į NBA metraščius.

Lygiai prieš 26 metus aikštelėje susitiko namų sienas ginantis Klivlando „Cavaliers“ ir besisvečiuojanti Čikagos „Bulls“.

Visgi tai nebuvo eilinės rungtynės. Jau po pirmo kėlinio, kuomet Michaelas Jordonas pelnė 16 taškų matėsi, jog „Cavaliers“ laukia sudėtingas vakaras. Iš viso jis pataikė 23 metimus iš 37 bei surinko 69 taškus, o jo vedama „Bulls“ po pratęsimo pranoko varžovus 117:113.

Tai tapo rezultatyviausiomis Jordano karjeros rungtynėms. Jis taip pat atkovojęs 18 kamuolių pakartojo ir savo karjeros geriausią rezultatą.

Iš viso tik keturi žaidėjai per visą NBA istoriją yra pelnę daugiau taškų – Wiltas Chamberlainas (100, 78, 73, 73, 72, 70), Kobe Bryanas (81), Davidas Thompsonas (73) bei Elginas Bayloras (71).