\n
2012-02-15 11:11

Labas!

Nusibodo krepšinio ekspertų pilstymai iš tuščio į kiaurą? Nori protingai pasisakyti? O gal pats laikas atsipalaiduoti ir nusišypsoti po sunkių mokslų ar varginančios darbo dienos? Atsidūrei ten, kur reikia! Tinklalapio www.basketnews.lt pramoginiame priede KEURAS rasi visą puokštę nerimtų krepšinio pasaulio naujienų. „Auksinės“ oranžinio kamuolio meistrų mintys, juokingi nutikimai ir nesusipratimai aikštelėje bei už jos ribų, gražiausios krepšinio pasaulio merginos...

Perskaitei iki čia ir nesusimąstei? Marš mokytis lietuvių kalbos! O jei susimąstei, drąsiai dalyvauk nacionalinio diktanto rašymo konkurse bei sek tolesnę informaciją. Taip taip, informaciją apie gluminančią E raidę. 

Neslėpsime, kad priedo pavadinimas kilo nuo būdvardžio kiauras.  Jis, kalbai pasisukus apie krepšinį,  gali būti siejamas tiek su labai labai taikliu metimu, tiek su pradurtu kamuoliu, tiek su kvailu poelgiu aikštelėje ar už jos ribų.  Vieno vienintelio atsakymo į klausimą,  kodėl kiauras tapo  KEURU, nėra. Kiekvienas skaitytojas šią raidžių mutaciją gali interpretuoti savaip, priimti šį žodelį kaip prasmingą naujadarą arba laikyti jį beprasmiu raidžių kratiniu. Mes, savo ruožtu, norime pažymėti, kad KEURAS yra perspėjimas apie tam tikrą nesusipratimą, ne pagal planą arba kreivai vykstantį procesą, reiškinį, į kurį vertėtų atkreipti dėmesį arba iš jo pasimokyti. Juk ir krepšinyje gausu nesusipratimų, klaidų ir sunkiai paaiškinamų įvykių, kuriuos kiekvienas mato ir įvertina savaip. Taigi,  tavo teisė – teisti KEURĄ. Tuo tarpu pats KEURAS nevengs teisti to, ką mato krepšinio aikštelėse ir už jų ribų. KEURAS akylai stebės tiek Krepšinį EUROpoje, tiek krepšinį kituose pasaulio kraštuose, kartas nuo karto laidys kandžias kritikos strėles, nevengs afišuoti keistus, prastus, ar skandalingus žaidėjų, trenerių, klubų savininkų ar netgi rungtynių teisėjų veiksmus, juos pakomentuoti.

Trumpai – apie KEURO turinį.

Rubrikoje Fuksas rasi įvairiausių – gražių, keistų, pergalingų ir beprasmių metimų, liaudyje vadinamų fuksais, rinkinį. Rubrikoje Kenčiu reklamą turėsi progą pamatyti ir įvertinti įvairias su krepšiniu susijusias reklamas. Rubrikoje Akims paganyti nuolat gausės krepšinio panų – cheerleaderių ir įvairių mylimųjų bei žmonų – fotografijų.

Atsivertęs rubriką Nemirtinga klasika turėsi progą prisiminti, kaip Džordana Butkutė Sporto halėje viešai bando užlaužti Arvydą Sabonį arba pasimokyti anglų kalbos iš brolių Lavrinovičių bei Saulenio Pociūno, o rubrikoje Be cenzūros rasi visą ne fasadinę krepšinio pusę atspindinčią informaciją: video siužetus apie muštynes, sportininkus-keikūnus ir kt. Be to, skiltyje Be cenzūros publikuosime ir skaitytojų mintis.

Jeigu tikrai manai, kad saliamoniškos tavo įžvalgos apie krepšinį gali būti įdomios visai Lietuvai, siųsk savo tekstą el. paštu keuras@basketnews.lt. Daug šansų, kad rašinys bus paskelbtas viešai.  Visas kitas po jau minėtų rubrikų sparneliu netilpusias naujienas, vaizdo ir garso įrašus bei nuotraukas rasi rubrikoje Mozaika.  Kas slepiasi rubrikoje  Žodynėlis? Atsiverskite, pasiskaitykite, tikrai pričiupsite save už liežuvio.

SVARBU!

KEURAS labai laukia „paparacų“ laiškų. Jei nufotografavai ar nufilmavai kokį nors negerą darbelį atliekantį (pavyzdžiui, statantį automobilį neįgaliesiems skirtoje vietoje), krepšinio pasaulio atstovą, nuotraukas ar vaizdo įrašą BŪTINAI siųsk mums keuras@basketnews.lt. Informacija apie kiaurą poelgį beregint pasirodys virtualioje erdvėje. 

 P.S.

Jei norėsi ginčytis – visada prašom. Pagiežingi ir užgaulūs  komentarai nėra laukiami, tačiau jeigu jau nusprendei rėžti iš peties, tai nedvejodamas rėžk (be abejo, be keiksmų). Tačiau atsimink – KEURAS neturi savo mėgstamų/nemėgstamų krepšininkų, strategų ar verslininkų.  Taigi, kiekvienas, apkaltinęs KEURĄ šališkumu, rizikuoja būti apkaltintas... kiaurumu :)

Komentarai

Atrinkti (0) Visi (3)
jassicacolin
Thanks combination of suitable and useful information and well-written sentences that will certainly entice your sense.There are so multiple comments here that are really entertaining and conducive to me thanks for sharing a link especially for sharing this blog.

http://www.nyyyhg.com
2015-04-15
+4
Atsakyti
jordan
:)
2013-02-16
+1
Atsakyti
JustasLR
:)
2013-02-16
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 3

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.