\n


2012-10-26 13:45

Kodėl aš nebežiūriu „Lietuvos ryto“ rungtynių ir nebesilankau arenoje

Norisi pasidalinti mintimis apie beviltiškai atrodantį Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubą. Ne apie komandos žaidimą, o apie tai, kodėl gi ji, anksčiau mušdavusi lankomumo rekordus, šiemet nesurenka net pusės arenos. Ko gero, tą mato visi, išskyrus „Lietuvos ryto“ savininkus ir vadovus. Jie kaltina Europos čempionatą, persisotinimą krepšiniu... Galbūt jiems reikia padovanoti veidrodį?,- retoriškai klausiama bloge nulis.lt

Net ir per rungtynes su viena pajėgiausių Eurolygos ekipų „Barcelona“ akis badė pustuštės „Siemens arenos“ tribūnos
Net ir per rungtynes su viena pajėgiausių Eurolygos ekipų „Barcelona“ akis badė pustuštės „Siemens arenos“ tribūnos
Nuotr. AFP-Scanpix

Neišnaudotos galimybės

Klubas, kuris nesugeba savo komandos pateikti taip, kad ji būtų patraukli. Taip, kad ji būtų mylima! Klubas, nesugebantis bendrauti su savo fanais, iš kurių dabar juokiasi visi: dalis fanų stovi viename gale salės, o dalis kitame. Kiekviena grupė bando perrėkti kitą retai kada susikalbėdami tarpusavyje. Anksčiau prie „Siemens“ arenos lūkuriuodavo eilės, ir bent pusė žmonių būdavo su komandos atributika. Dabar gi tokį norint pamatyti reikia gerai paieškoti. Aūūūū...

Visas pasaulis žino, kad į žmones rungtynes traukia žvaigždės. Praėjusiais metais „Lietuvos rytas“ turėjo didžiausią Lietuvos žvaigždę Joną Valančiūną. Jei rinktinėje nebuvo pats populiariausias, tai tikrai vienas tokių. Iš mūsų klubuose žaidžiančių konkurencijos turėjo nedaug. Ar klubas tai išnaudojo? Ar kur nors matėte didžiulį  plakatą su Jonu Valančiūnu, reklamuojančiu patį klubą? Kada dar ten žais tokio lygio žvaigždė? Maža to, klubas gyrė supertrenerį, kurio nesugebėjimą reaguoti į įvykius aikštelėje matė net neprofesionalai. Pakako apsilankyti Eurolygos atrankos varžybose.

Treneris pusę metų ant suolo laikė Joną, ir tai tapo klubo problema, pykdančia fanus. Štai Jonas nuvažiavo į JAV ir per trumpą laiką ikisezoninėse rungtynėse demonstruoja aukščiausio lygio krepšinį. Kaip netikėta. „Raptors“ visus metus dirbo su jų būsima žvaigžde, kad šiemet ji jau būtų žinoma Toronto komandos fanams. Bet ką ten tos NBA komandos supranta...

Žiūrint į dabartinę komandą, yra žaidėjų, kuriais galima „žaisti“: Renaldas Seibutis, Mindaugas Katelynas, galų gale Deividas Dulkys. Bet jiems reikia leisti žaisti, reikia rodyti ir kalbėti apie juos. Žiūrint iš kitos pusės,  negalima rodyti tokių, kaip Dovydas Redikas, kuris ne tik arogantiškas, bet ir savo išgertuvėmis ir išsišokimais jau ne vienam žinomas. Negalima rodyti ir Jomanto, nes jo nemėgsta 95% Lietuvos gyventojų.

„Viasat“ - peilis į krepšinio nugarą

 Jei norite surasti didžiausią ne tik „Lietuvos ryto“, bet ir apskritai krepšinio populiarumo smukdytoją, kaltinkite „Viasat“. Šita kontora išsityčiojo iš krepšinio ir jo gerbėjų taip, kaip daugelis net nesugalvotų. Nelabai įsivaizduoju, kas turėtų nutikti, kad peržengčiau per save ir įsigyčiau „Viasat“ paslaugas. Kiekvienas, mokantis jiems pinigus ar žiūrintis jų kanalus, dėkoja už tokius veiksmus.

Vis dar pamenu, kaip kiekvieną savaitę laukdavome krepšinio. Susirinkdavome su draugų krūva ir sirgdavome. Darydavome viską, kad tik nepraleistumėm šių dienų. Deja, dabar jau sunkiai berandu su kuo pasikalbėti apie krepšinį. Ačiū „Viasat“.

 Prie krepšinio populiarumo mažėjimo prisideda ir LKL su ponu Linu Giliu priešaky. Jam atrodo, kad rungtynių rodyti per televiziją papraasčiausiai nereikia. Šiemet pasigyrė, kad daugelį rungtynių transliuos internetu. Juokas pro ašaras, bet transliuos tie, kas su LKL neturi nieko bendro. Čia nėra nei Lino Gilio  iniciatyvos, nei įdirbio. Taip jau sutverta, kad pasiūla formuoja paklausą, o ne tik atvirkščiai. To ko nematai, dažnai ir nereikia.

 „Siemens“ arenoje karaliauja Rubikonas

Grįžtant prie „Lietuvos ryto“, klubui labai „padeda“ ir „Siemens“ arena. Rubikonas valdo ne tik šią areną, bet ir dar krūvą su arenos veikla susijusių įmonių. Kas būna, kai norite organizuoti renginį „Siemens“ arenoje? Turite samdyti jų pačių įmonę. Organizuojate varžybas ir norite užkabinti tinklą ant vartų - samdykite jų įmonę, kuri tai padarys. Čia tik jums atrodo, kad galite be jų apsieiti.

Ar galite į „Siemens“ areną įsigyti bilietų ne iš „Tiketos“? Taip taip, tos sistemos, kuri visada lūžta, kai vyksta didesnis renginys. Tos, kuria naudotis neįmanoma. O ar galite nemokėti papildomų mokesčių? Jei bilietas kainuoja 10 Lt, tai mokėsite dar 3 Lt arenos mokestį, 3 Lt kasos mokestį. Jei gerai pamenu, tai vienu metu tie papildomi mokesčiai būdavo dar didesni nei 6 Lt. Atėjo žiema ir arenos viduje reikia pasikabinti paltą? Susimokėkite papildomai! Nors ir labai džiaugiuosi gyvendamas Vilniuje, džiaugiausi ir Kaune atidaryta naująja arena. Pagaliau atsirūgs Rubikonui. Iki pilnos laimės trūksta tik dar vienos didelės arenos Vilniuje. Deja, to niekada nebus, kol Zuokas vadovaus miestui, bet gal kažkada ateity?

Suma sumarum... Aš nebeinu į „Lietuvos ryto“ varžybas ne dėl pinigų. Tiksliau, gal ir dėl to, bet tai tikrai nėra lemiamas faktorius.

  • Kaskart eidamas į „Siemens“ areną jaučiuosi blogai
  • Tuščia arena man primena sėdėjimą namuose, tik namuose skanesnis ir pigesnis alus
  • Man nepatinka kai komandai vadovauja nieko nesugebantis treneris
  • Man nepatinka, kai man patinkantys žaidėjai nežaidžia tiek, kiek verti
  • Nematydamas rungtynių per televiziją, nematau ir rungtynių anonsų, kurie anksčiau primindavo, kad laukia įdomus mačas ir pajėgus varžovas. Tai paskatindavo nusipirkti bilietą ir keliauti į Siemens areną.
Komentarai

2012-11-29 15:52
O Jus, gerbiamasis, is viso is namu iseinat?

Ko gero pasaulis per daug netubulas, kad butu pagerbtas Jusu apsilankymu jame ))
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-10-29 10:46
autorius - asilas
kaip pavadinti krepsinio fana, kuris iSiemens arena neina, nes ji priklauso Rubikonui, nors ji Rubikonui nebepriklauso jau 2 metus? Jau nekalbant apie tai, kad pats motyvas - idiotiskas, tai net ir zinios beveltiskai pasenusios. Asilas ir tiek.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-10-29 08:28
Aye
Glory hunterio rašinėlis.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-10-29 02:29
Komentaras
Kad ir kaip man liudna del to kas vyksta musu komandoja ir su supistu rubikonu kuriem atrodo kad tai normali kaina i runktynes taciau paskaicius zalgirio fanu ar net nezinau kaip jus vadinti tiesiog anti ryto "fanai" komentarus susidarai nuomone geriau 5-7k normaliu sirgaliu arenoja negu 15k tokiu idijotu kaip kaikurie is cia esanciu uzdarytu viename garde porai h....
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2012-10-28 16:00
vaikas maziau verk eik dar mamytei pasiskusk bl graudus esi
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2012-10-28 14:29
Kodėl aš nebežiūriu „Lietuvos ryto“ rungtynių ir n
Todel,kad tu lochas...
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2012-10-27 22:26
vainausko projektas beviltiskas. neabejoju, kad daug daugiau ziurovu butu pritraukta jeigu vietoj kroatu, bulgaru, makedonieciu, serbu ir latviu zaistu lietuvaiciai, jauni lietuvaiciai. gal rezultatai butu ir prastesni, bet palaikymas ir ateities perspektyva - tik i nauda.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2012-10-27 16:19
<BleedGreen
Kazka suskiedei apie isvykos rungtyniu ziurejima ir prie ko ce geriau viasatas matyt ir pats nesupratai
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2012-10-27 15:35
kokioj duobej
su 2nba zaidejais? bet jau kai nusisneki vaikyti..:)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2012-10-27 15:23
BleedGreen
Viasat cia ne priciom. Beabejo man butu 100% maloniau, jei varzybas transliuotu TV3 ar TV6, bet dziaukites, kad rodo, nes priminsiu kad ne visos rungtynes Siemense ar Zalgirio arenoj, ka darytumet su isvykos rungtynem? Kai zais jusu mylima komanda sedetumet ir galvotumet koks rezas, o po dienos kitos nezinioje siustumetes is torrentu? Toks krepsinis tas pats, kas boba be papu. Uzjauciu jus rytfaniai zalgiris irgi pernai buvo panasioj duobej, tada jus loset teletabiu taurej ir juoketes is musu. Lazda turi du galus, kol Zalgiris triuskina Olympiacos, rytas vargsta su partizanu.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2012-10-27 15:10
joe
jau tokio neismanelio straipsnio seniai neskaiciau,kazkoks piktas,kompleksuotas eilinis lietuvis,basketnews,ar neturite padoresniu raseivu???is sito juokas ima:DDD
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2012-10-27 15:02
kodel as neinu
vien del to kad ten eina tik alaus maukt ir myzt lakstyt.. sorry bet pasportuot einu i sporto kluba tad stot sest stot sest kad prasigerusius lopus praleist ne man, . uzdraustu alu maukt tada butu galima ziuret varzybas, bet ne:)) jau geriau viasatui mokesiu nei mokesiu uz stot sest is prasigerusiu myzniu snukius:)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-10-27 14:58
Natys
nu straipsnis geras tik del Jomanto suklydo manau kad panasiai 99.9 % turetu buti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-10-27 13:38
Liūdna kai Lietuvoj lieka viena komanda..o tikėjaus Rytas priešinsis Žalgiriui dar daug metų..krenta lankomumas..kuklus biudžetas..ne į naudą Lietuvos krepšiniui tai tikrai...
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2012-10-27 13:21
Stepas
Na taip, klubas dabar kapitalinėje krizėje. Teisingiausia tai dėl VIASATO - niekas taip neprisidėjo prie krepšinio lankomumo-žiūrimumo nusmukdymo, kaip ta kontora. Ir dar tuo metu, kai krepšinis kaip sportas buvo populiarumo viršūnėje. Smukimas ypač prasidėjo per euročempą - realiai jį matė tik pakvietimus susižėrusi gretinėlė ir kašės fanatai. 90 proc likusių gyventojų jo net nepastebėjo - o per kur žiūrėti? Visiškai teisingai rašoma, kad vis mažiau yra su kuo pašnekėt apie praėjusias rungtynes - eilinis žiūrovas, net ne sirgalius anksčiau įsijungdavo gal net netyčia, bet susidomėjęs dažnai jau nebeišjungdavo. Net ir bobutės žinodavo rezultatus arba bent jau kas su kuo žaidė. Taip ir užaugo karta žiūrovų.O dabar norint pamatyt rungtynes, reikia ne tik turėt kompą, greitesnį internetą, bet ir spec žinių - kur kokie lvscore puslapiai, kaip pasidaryti HD ir tt. Ir tai dažnai nepadeda, ypač VTB - vaizdas lagina, kokybė nyki, komentarai pvz graikų kalba arba apskritai tik halės triukšmas... Ko čia stebėtis, kad žiūrovai tirpsta.

Po visų čempų ir OL paaiškėjo, kad kiti LT sportai pralenkė mūsų krepšininkus tobulėjimo atžvilgiu. Gal ir gerai, pamatėm realybę. Pvz., jei dviračių treko arena būtų Kaune, tikrai būčiau pasirinkęs dviračių čempo žiūrėjimą, o ne ėjimą į kašio varžybas. Ir čia didžiulis "nuopelnas" krepšinio funkcionierių ir pačių klubų - patys klubai pateko į verslo marginalijų rankas, o funkcionieriai užsiima kažkokiom kvailystėm jai kelintus metus. Va ir rezultatas.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-10-27 12:37
vytas
reikia rytui susijungt su neptunu ir pasivadint Neptunryciu ir manau tada yra visi sansai laimet eurolyga

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-10-27 12:34
viska prisiminti
kazkas ne taip,kai Zalgiris zaide prastai,o Buratinas dare tokias nesamones,kad po sale lakste vaikinai su nestuvais ir plakatais "Buratina i durnyna" hale vis tiek budavo pilna,dabar pilna Zalgirio arena,o nuo lryto sirgaliai kazkaip greit nusisuko,gal del to kad vilniecius vienijo daugiau neapykanta tiems issisokeliams is Kauno,o ne meile krepsiniui ir savo miesto klubui,nieko pasikviesit staliu ir jis uzkals Siemens arena,vis tiek ten neinat
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-10-27 12:29
ryto fanas
zmones,palaikykim ryta!jis gi pateko i EUROLYGA.O siam klubui tai pasiekti didelis zingsnis. palaikykim, nes kai rytas lose pries chimki uleb finale be jokiu zvaigziu(lose tas pats jomantas) atsilikdami dvizenkliu skirtumu laimejo. ir daugiauia musu,pilnos sales fanu uzvedimu. siais metais rytas irode kad gali kowoti pries tokius grandus kaip cska tad palaikykim ryta net sunkiausiu metu.PIRMYN VILNIECIAI!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-10-27 10:22
Dombeviltiškas straipsnis, tiesiog beviltiškas, gailla...


beviltiskas tai tu...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2012-10-27 10:02
xanat
kas laiko save tikrais fanais, tiemm tikrai sie argumentai yra niekiniai. deja, man juokinga sio klubo istorija, begediskai isniekinusi statybos istorija ir praktiskai suvalgiusi ta kluba (kuris beje bando atgimti siuo mtu ir visai sekmingai), todel nekiek nenuostabu, kad dalis Vilniaus nejaucia jokiu sentimentu lrytui.. nepaisant, kad daugiau nera praktiskai is ko rinktis (turiu omeny mega klubus)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4 5 6 7  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 136

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.