A
AB Panevėžio keliai AB ROQUETTE AMILINA
Adorma- roletai Jums Aistruolis
Akademija-Naftrus Akademikas
Akmenės Akmenė Akmenės r. Patriots-Cements
Akmenės rajono Patriots 35+ Albanijos moterų rinktinė
Alytaus Dzūkija (3x3) Alytaus RKL-GUT.LT
Alytaus Sintek-Dzūkija Alytaus SRC-Dzūkija
Andoros MoraBanc Angolos rinktinė
Anykščių KKSC-Elmis Ankaros Turk Telekom
Antverpeno Telenet Giants Artilux
Atėnų AEK Atėnų Panathinaikos
Atėnų Peristeri Atlanta Hawks
Austrijos rinktinė Ažytėnai
B
Badalonos Joventut Badalonos Joventut
Baisogalos Auridana Baisogalos Auridanos veteranai 35+
Baltarusijos moterų rinktinė Bambergo Brose
Bandirmos Teksut Bangenė/Aivera
Baro KK Mornar Barselonos FC Barcelona
BC Jūsų Panevėžys BC Žilvinas
Belgijos moterų rinktinė Belgijos rinktinė
Belgrado Crvena Zvezda Belgrado Partizan
Berlyno ALBA Bilbao RETAbet Basket
Biržų Biržai-KKSC Bolonijos Virtus
Bonos Telekom Baskets Bosnijos ir Hercegovinos moterų rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė Boston Celtics
Brazilijos rinktinė Brešos Germani
Brindizio Happy Casa Brooklyn Nets
Bugenių Ekovalis Bulgarijos moterų rinktinė
Bulgarijos rinktinė Burgoso CB Miraflores
Bursos Tofas
C
Charlotte Hornets Chicago Bulls
Cleveland Cavaliers
ČE
Čekijos moterų rinktinė Čekijos rinktinė
D
Dallas Mavericks Danijos moterų rinktinė
Danijos rinktinė Daugų Daugai
Daviska Dembavos Rezus 35+
Denver Nuggets Detroit Pistons
Didždvario gimn (Jauniai) Didžiosios Britanijos moterų rinktinė
Didžiosios Britanijos rinktinė Dižono JDA
Dolomitas Dominikos Respublikos rinktinė
Domo
E
Eksperimentas Estijos moterų rinktinė
Estijos rinktinė Eternit
F
Fuenlabrados Montakit
G
Gargždų Gargždai Gargždų Gargždai-Led Head
Gaziantepo Gaziantep Gdynės Arka
Gerista Golden State Warriors
Graikijos moterų rinktinė Graikijos rinktinė
Gruzijos rinktinė
H
Heradas Holono Hapoel
Houston Rockets
I
Ignalinos Vilkakalnis Indiana Pacers
Islandijos moterų rinktinė Ispanijos rinktinė
Italijos moterų rinktinė Italijos rinktinė
Izraelio moterų rinktinė Izraelio rinktinė
J
J.Janonio gimn (Jauniai) J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Jeruzalės Hapoel Jonavos BC Jonava
Jonavos Jonava-2 Joniškio Delikatesas
Juodeikių Nafmera 35+ Juodkalnijos moterų rinktinė
Juodkalnijos rinktinė Jurbarko Jurbarkas
Juškonių KK Pauliukai
K
Kaišiadorių Savingė Kanados rinktinė
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis Kauno Aistės-LSMU
Kauno Atletas-LSU Kauno KM Žalgiris
Kauno KTU Kauno LSU
Kauno LSU-Aistės-2 Kauno r. Omega
Kauno r. Tauras (3x3) Kauno Žalgiris
Kauno Žalgiris-2 Kauno Žalgiris-2
Kauno Žalgiris-3 Kavarsko Kavarskas
Kazanės UNIKS Kėdainiai BC
Kėdainių Akmenukas Kėdainių Nevėžis
Kėdainių Nevėžis (3x3) Kėdainių SC-Ateitis-Balticum
Kelmės Kelmė Kelmės sporto centras
Kepalių Amicitia 35+ Kinijos rinktinė
KK Draugai KK Draugai
KK Patriotės KKK Mindaugietis
Klaipėdos LCC Klaipėdos Neptūnas
Klaipėdos Neptūnas Klaipėdos Neptūnas (3x3)
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Klaipėdos VKKM-Neptūnas
Krasnodaro Lokomotiv Kretingos Kretinga
Krinčino Aukštaitijos mediena Kroatijos moterų rinktinė
Kroatijos rinktinė Kruonio Žaibas
Kužiai Kvieta
L
Labūnavos Labūnava Las Palmo Herbalife Gran Canaria
Latvijos moterų rinktinė Latvijos rinktinė
Lauda Motors - Euforija Lenkijos moterų rinktinė
Lenkijos rinktinė Liepojos Liepaja/LSSS
Lietmeta Lietuvos kurčiųjų sporto klubas
Lietuvos moterų rinktinė Lietuvos rinktinė
Lifosa Limožo CSP
Liublianos Cedevita Olimpija LKL legendos (3x3)
Londono Barking Abbey Los Angeles Clippers
Los Angeles Lakers LTP TEXDAN-Alksnėnai
M
Madrido Movistar Estudiantes Madrido Real
Makedonijos moterų rinktinė Makedonijos rinktinė
Malagos Unicaja Manresos BAXI
Marijampolės Sūduva-Mantinga Marijampolės ŽSM-Kalstata
Maskvos CSKA Maskvos srities Chimki
Mažeikių Ereliai MBP Fortūna
Meksikos rinktinė Memphis Grizzlies
Miami Heat Milano Armani Exchange
Milwaukee Bucks Minnesota Timberwolves
Minsko Tsmoki-2 Miuncheno Bayern
Molėtų Ežerūnas Monako Basket
Mosėdžio Gimnazija-KKSC Mursijos UCAM
N
Nantero 92 Nantero 92
Narvydžių Kuršasta Naujosios Zelandijos rinktinė
Neformatas-Verslavita New York Knicks
New Orleans Pelicans Nyderlandų rinktinė
Nymburko ERA
O
Obelių Entuziastai OGB - karys
Oklahoma Thunder Olandijos moterų rinktinė
Oldenburgo EWE Baskets Orlando Magic
Ostendės Filou
P
Pagojukų Helanas Paįstrio Kvieta
Pajūrio Jūra Pajūrio Jūra-2
Paketurių BC Devold Pakruojo Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB
Palangos Kuršiai Pamėtom Akmenys 30+
Pandėlio Pandėlys Panemunėlio Fazė
Panevėžio balsas Panevėžio Bangenė-Aivera
Panevėžio Lietkabelis Panevėžio Lietkabelis (3x3)
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC Parovėjos Agaras
Pasvalio Pieno žvaigždės Pasvalio Pieno žvaigždės (3x3)
Pašušvys Patrų Promitheas
Pelėdnagiai Philadelphia 76ers
Phoenix Suns Pietų Korėjos rinktinė
Pirėjo Olympiakos PKKSC (2001)
Plius Minus Plungės Olimpas
Po Ortezo Elan Bearnais Podgoricos Buducnost
Portland Trail Blazers Portugalijos moterų rinktinė
Prancūzijos rinktinė Prienų CBet
Prienų CBet (3x3) Prienų CBet-KKSC
Puerto Riko rinktinė
R
R. Sargūno SG-1 (2002/2003) R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
R. Sargūno SG-1 (2002/2003) R. Sargūno SG-2 (2001/2004)
Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC Raseinių Raseiniai
Rėkliai- Alaus mėgėjai Rietavo Plungės lagūna
Rygos Stradina Universitate Rygos TTT
Rygos VEF Rišon Leziono Maccabi
Romeogym Romuvos gimn (Jauniai)
Romuvos gimn (Jaunučiai) Rumunijos moterų rinktinė
Rumunijos rinktinė Rusijos moterų rinktinė
Rusijos rinktinė
S
S.Šalkauskio gimn (Jauniai) S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
Sacramento Kings Salonikų PAOK
San Antonio Spurs Sanistal
Sankt Peterburgo Zenit Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro
Saragosos Casademont Saragosos Casademont
Sasario Banco di Sardegna Saulė-ASKA I
Saulė-ASKA II Saulės miesto kariai
SC-2003 SC-Savi
Senegalo rinktinė Serbijos moterų rinktinė
Serbijos rinktinė Sevilijos Coosur Real Betis
Shotas-Karčema Simno Randers-Triteksta
Slovakijos moterų rinktinė Slovėnijos moterų rinktinė
Slovėnijos rinktinė Smilgių Veteranai 35+
Solo Sombatėjaus Falco
SPECAGRA SPECAGRA-2
Sporto baras Šaulys Stambulo Anadolu Efes
Stambulo Besiktas Stambulo Darussafaka
Stambulo Fenerbahce Stambulo Fenerbahce
Stambulo Galatasaray Strasbūro IG
Suomijos moterų rinktinė Suomijos rinktinė
ŠA
Šakių Vytis Šakių Vytis-Gulbelė (3x3)
ŠI
Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA Šiaulių Šiauliai
Šiaulių Šiauliai Šiaulių Šiauliai (3x3)
Šilalės Lūšis Šilutės Šilutė
Širvintų Briedis
ŠU
ŠU gimn (Jauniai)
ŠV
Švedijos moterų rinktinė Švedijos rinktinė
Šveicarijos moterų rinktinė Šveicarijos rinktinė
T
Talino Ulikool Tartu Ulikool/Kalev
Taškas Tauragės krepšinio klubas
Tauragės Tauragė Tel Avivo Maccabi
Telšių Telšiai Tenerifės Iberostar
Timoverslas Toronto Raptors
Torunės Polski Cukier Trakiškio Akmenys 35+
Trakiškio Romeogym Trento Dolomiti Energia
Tuniso rinktinė Turkijos jaunučių rinktinė
Turkijos moterų rinktinė Turkijos rinktinė
U
UAB Emeko-ETC Ukmergės Olimpas
Ukrainos moterų rinktinė Ukrainos rinktinė
Ulmo Ratiopharm Urugvajaus rinktinė
Utah Jazz Utenos Juventus
Utenos Juventus (3x3) Užpalių Užpaliai
Užpalių Užpaliai 35+
V
Vabalninko MB Ingauda Valensijos Basket
Vechtos RASTA Vėjas
Velžio Adorma-roletai Jums Velžio Velžys 35+
Venecijos Umana Reyer Venecijos Umana Reyer
Venesuelos rinktinė Vengrijos moterų rinktinė
Vengrijos rinktinė Venta Lt
Viečiūnų Techpro Viesulas REZUS- Bingo taksi
Vilerbano ASVEL Vilkaviškio Perlas
Vilniaus BC Tiketa Vilniaus DPV
Vilniaus Kibirkštis-MRU Vilniaus Kibirkštis-VKM
Vilniaus Perlas Vilniaus Rytas
Vilniaus Rytas-2 Vilniaus Rytas-Perlas (3x3)
Vilniaus Stekas-Rivilė Vilniaus Svaja
Vilniaus universitetas Vilniaus VK-Kamanė
Vytauto Didžiojo universitetas Vitorijos Baskonia
Vloclaveko Anwil Vokietijos moterų rinktinė
Vokietijos rinktinė
W
Washington Wizards
ŽE
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
ŽI
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas