33 Freddie Gillespie C 206 cm 111 kg 26 m.
GM 2P% 3P% FT% REB AS ST TO BS RBS PF RF PTS EFF GM
Eurolyga 31 53.5 35.2 79.2 36.0 15.6 6.0 13.1 2.7 2.6 20.6 18.9 78.5 84.1 »
2024-03-22
Penktą pergalę iš eilės iškovojusi Tel Avivo „Maccabi“ (18-13) užsitikrino vietą mažiausiai Eurolygos įkrintamosiose. Odedo Kattasho auklėtiniai svečiuose 89:74 (22:21, 26:14, 15:27, 26:12) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (13-18).
2024-03-22
Pasibaigus sezonui Miuncheno „Bayern“ suks nauja kryptimi, kadangi klubą paliks ilgametis sporto direktorius Danielis Baiesi. „Eurodevotion“ duomenimis, kuriuos patvirtino BasketNews šaltiniai, specialistas iš Italijos paliks komandą 2023-24 m. sezono pabaigoje. Nurodoma, kad Baiesi atsistatydina dėl asmeninių priežasčių. Jis paliks komandą, kurioje dirbo nuo pat 2017 metų.
2024-03-20
Gyvybiškai svarbią pergalę kovoje dėl įkrintamųjų iškovojo „Valencia“ (14-16) krepšininkai. Ispanijos ekipa po atkaklios kovos savų žiūrovų akivaizdoje 70:68 (28:15, 17:22, 12:19, 13:12) pranoko Miuncheno „Bayern“ (13-17) komandą.
2024-03-18
Eurolygoje belieka penki turai, o ši dviguba Eurolygos savaitė atsakys į nemažai klausimų. Kauno „Žalgiris“ pastarąsias savaites braukė savo galimybes pratęsti sezoną, bet Lietuvos čempionų šansų varžovai dar galutinai neuždarė.
2024-03-15
Slogiai puolime atrodęs Kauno „Žalgiris“ (11-18) patyrė pralaimėjimą Eurolygoje. Andrea Trinchieri auklėtiniai svečiuose 58:64 (10:18, 11:15, 16:17, 21:14) nusileido Miuncheno „Bayern“ (13-16). Žalgiriečiams tai buvo trečias pralaimėjimas iš eilės. Iki reguliariojo sezono pabaigos likus 5 turams ekipą nuo įkrintamųjų zonos skiria 2 pergalės.
2024-03-15
Kauno „Žalgiris“ penktadienį vakare išvykoje antrąkart šiame sezone stos į kovą su Miuncheno „Bayern“. Jos vyr. treneris Pablo Laso prieš rungtynes apžvelgė Lietuvos čempionų komandą ir pabrėžė susitikimo svarbą.  Pirmąjį tarpusavio mačą Kaune, prie „Žalgirio“ vairo dar stovint Kaziui Maksvyčiui, po atkaklios kovos 74:73 laimėjo žalgiriečiai.
2024-03-15
Kauno „Žalgiris“ artėjančiame Eurolygos ture Miunchene sulauks solidaus palaikymo. Tinklalapio BasketNews žiniomis, rungtynėse su „Bayern“ sausakimšoje „BMW Park“ arenoje tikimasi apie

2023-12-01
Eurolygos rungtynėse karjeros pasirodymą surengusio Serge'os Ibakos vedama Miuncheno „Bayern“ (5-6) namuose 90:76 (20:28, 24:18, 26:20, 20:10) įveikė Bolonijos „Virtus“ (7-4). Nugalėtojų gretose dominavęs Ibaka per 23 minutes pelnė 24 taškus (9/12 dvit. 1/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 13 kamuolių, blokavo 2 metimus, padarė 3 klaidas bei surinko 34 naudingumo balus.
2023-11-23
Debiutas iškilmingai atidarytuose naujuose namuose Vilerbano ASVEL (2-8) ekipai skaudžiai prisvilo. Gianmarco Pozzecco auklėtiniai naujoje arenoje per antrą pratęsimą 100:101 (18:22, 22:15, 20:14, 14:23, 14:14, 12:13) nusileido Miuncheno „Bayern“ (4-6) krepšininkams.
2023-11-17
Po pralaimėjimo Pablo Laso teigė, kad pagal statistiką atrodo, kad jo komanda turėjo laimėti 20 taškų pranašumu. Strategas džiaugėsi komandos tobulėjančiu žaidimu, bet nerimavo dėl nesugebėjimo užbaigti rungtynes pergalingai.
2023-11-17
Kauno „Žalgiris” (4-5) penkias ketvirtojo kėlinio minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, bet kai to labiausiai reikėjo, Keenanas Evansas pademonstravo šaltakraujiškumą.
2023-11-17
Penktadienį su Kauno „Žalgiriu“ susitiksiantis Miuncheno „Bayern“ į Lietuvą atvyko be Isaaco Bongos ir Andreaso Obsto. Trečiadienio rungtynes su Belgrado „Partizan“ Bonga praleido dėl kirkšnies traumos, o Obstas nežaidė dėl pėdos problemų. Vokietijos ekipa pasiekė pergalę 94:85.
2023-11-17
Miuncheno „Bayern“ trečiadienį pergale prieš Belgrado „Partizan“ nutraukė keturių pralaimėjimų seriją Eurolygoje, o šį vakarą svečiuosis Kaune. Prieš laukiančią akistatą bavarų treneris Pablo Laso išskyrė tvarkaraščio sudėtingumą, „Žalgirio“ arenos atmosferą ir pagrindinius žalgiriečius.
2023-11-16
Eurolygos aštuntajame ture puikus Bruno Caboclo debiutas neišgelbėjo Belgrado „Partizan“ (3-5) nuo pralaimėjimo. Željko Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje 85:94 (32:25, 19:28, 12:17, 22:24) nusileido Miuncheno „Bayern“ (3-5).
2023-11-13
Miuncheno „Bayern“ sekmadienį Vokietijos lygoje per pratęsimą 83:88 nusileido Bonos „Telekom Baskets“, tačiau ne tai buvo didžiausias galvos skausmas bavarų vyr. treneriui Pablo Laso.
2023-11-09
Eurolygos septintajame ture Tel Avivo „Maccabi“ (4-2) sužaidė pirmąjį mačą laikinuose namuose Belgrade. Izraelio klubas Aleksandaro Nikoličiaus arenoje 93:90 (17:19, 29:25, 25:19, 22:27) dramatiškai nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (2-5).
2023-11-04
Pablo Laso nemano, jog vyr. trenerio atleidimas yra geriausias sprendimas suvaldyti sutrikusią situaciją klube. Viena ryškiausių Europos asmenybių prieš persikeliant į Miuncheno „Bayern“ net 11 sezonų iš eilės dirbo Madrido „Real“ komandoje, su kuria iškovojo daugybę trofėjų tiek vietiniame, tiek tarptautiniame fronte.
2023-11-02
Pergalių badą Eurolygoje dramatiškai nutraukė Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-4). Serbijos ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 74:68 (12:19, 21:16, 20:24, 21:9) palaužė Miuncheno „Bayern“ (2-4) krepšininkus.  Tai buvo pirmoji Ioannio Sfairopoulo pergalė Eurolygoje stovint už „Crvena Zvezda“ vairo.
2023-10-27
Stambulo „Fenerbahče“ (4-1) įsitvirtino Eurolygos turnyrinės lentelės penketuke. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai svečiuose 76:67 (19:20, 22:18, 14:9, 21:20) įveikė Miuncheno „Bayern“ (2-3). Likus pusantros minutės Andreaso Obsto tolimas metimas kaitino intrigą, nes „Bayern“ priartėjo iki dviejų taškų (66:68).
2023-10-21
Miuncheno „Bayern“ (2-2) vakar patyrė didžiausią pralaimėjimą klubo istorijoje, kai Katalonijoje 39 taškais nusileido „Barcelona“ (4-0) ekipai (59:98). Išreikšdamas savo nusivylimą, Miuncheno komandos strategas Pablo Laso teigė, kad mačas buvo pralaimėtas pirmose akimirkose.
2023-10-20
„Barcelona“ (4-0) dominuojančiu stiliumi pratęsė pergalingą žygį Eurolygoje. Rogerio Grimau auklėtiniai namuose 98:59 (27:11, 16:16, 27:13, 28:19) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ (1-3). Katalonijos ekipa yra viena iš dviejų Eurolygoje, kurios dar nepatyrė pralaimėjimo. Tokį patį balansą turi ir kita Ispanijos komanda Madrido „Real“.
2023-10-20
Kol Kauno „Žalgirio“ krepšininkai skina pergales Eurolygoje, komandos aistruoliai toliau formuoja tvirtą užnugarį namų tvirtovėje – išparduoti visi bilietai į jau trečią šio sezono dvikovą „Žalgirio“ arenoje.
2023-10-19
Madrido „Real“ ir Dalaso „Mavericks“ draugiškose rungtynėse Luka Dončičius išvydo daug buvusių komandos draugų, bet trenerio Pablo Laso ten nebuvo. Kaip teigė pats Laso, jis nesulaukė kvietimo į „Real“ rungtynes, kurias Karališkasis klubas laimėjo 127:123. Jose buvo kiti garsūs buvę klubo žaidėjai, kaip Jonas Mačiulis, Trey Thompkinsas.
2023-10-18
Dvigubą Eurolygos savaitę Vitorijos „Baskonia“ (1-2) pradėjo nesėkme namuose. Tado Sedekerskio atstovaujama ekipa 68:76 (22:20, 20:21, 20:16, 6:19) nusileido Miuncheno „Bayern“ (2-1).
2023-10-12
Marius Grigonis buvo vienas rezultatyviausių, o Erginas Atamanas iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje vadovaudamas Atėnų „Panathinaikos“ (1-1). Graikijos klubas namuose 78:71 (23:11, 14:19, 17:18, 24:23) susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ (0-2).
2023-10-05
Eurolygoje debiutavęs Serge'as Ibaka buvo šalia dvigubo dublio, o nuostabų kėlinį sužaidusi Miuncheno „Bayern“ (1-0) pasiekė pergalę. Pablo Laso auklėtiniai namuose 80:68 (19:17, 17:27, 25:7, 19:17) įveikė kitą Vokietijos klubą Berlyno ALBA (0-1).
2023-09-24
Pergale draugišką turnyrą Atėnuose užbaigė Miuncheno „Bayern“ klubas. Bavarai po atkaklios kovos 99:95 (22:22, 24:29, 28:21, 25:23) palaužė Belgrado „Partizan“ krepšininkus.
2023-09-23
Mariaus Grigonio atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ kontrolinėse rungtynėse namuose 80:73 (28:13, 15:24, 18:21, 19:15) nugalėjo Miuncheno „Bayern“. Grigonis per 21,5 minutės surinko 3 taškus (1/3 trit.), 1 rezultatyvų perdavimą, po 1 perimtą ir prarastą kamuolį, 3 pražangas bei 0 naudingumo balų.
2023-09-21
Šviežiausias Miuncheno „Bayern“ naujokas Serge'as Ibaka specialioje spaudos konferencijoje atskleidė prisijungimo prie Vokietijos klubo motyvus.
2023-09-17
Dramatišką nesėkmę draugiško „Magenta Sport“ turnyro finale patyrė Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“. Serbijos klubas 82:84 (25:17, 21:18, 14:20, 22:29) neatsilaikė prieš Miuncheno „Bayern“.  Pusfinalyje Belgrado klubas įveikė Berlyno ALBA, o „Bayern“ susitvarkė su Bolonijos „Virtus“.
2023-09-17
Šeštadienį keturi Eurolygos klubai startavo draugiškame turnyre Miunchene, į kurį „Bayern“ klubas pakvietė Belgrado „Crvena Zvezda“, Berlyno ALBA ir Bolonijos „Virtus“. Pirmajame pusfinalyje „Crvena Zvezda“ 74:56 sutriuškino ALBA krepšininkus. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Luka Mitrovičius, pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius.
2023-09-16
Miuncheno „Bayern“ prisiviliojo skambų vardą iš NBA – oficialiai paskelbta, kad Vokietijos komandą papildė Serge'as Ibaka. Ispanijos pilietybę turintis aukštaūgis iš Kongo padėjo parašą ant vienų metų sutarties.
2023-09-14
Miuncheno „Bayern“ susitarė su Dino Radončičiumi dėl kontrakto pagal formulę 1+1, oficialiai pranešė klubas. 24-erių puolėjas ne pirmą kartą suvienys jėgas su naujuoju ekipos strategu Pablo Laso. Radončičių ispanas treniravo ir 2015-2018 m. laikotarpiu, kai krepšininkas augo Madrido „Real“ sistemoje.
2023-09-13
Miuncheno „Bayern“ prisiviliojo skambią pavardę. Žurnalistas Marcas Mundeta skelbia, jog Vokietijos klubas susitarė Serge'u Ibaka dėl vienerių metų sutarties.
2023-07-24
BasketNews tinklalaidėje URBONUS svečiavosi Stambulo „Anadolu Efes“ žvaigždė Shane'as Larkinas ir buvęs Eurolygos krepšininkas bei Izmiro „Pinar Karšiyaka“ gretose kartu su Mindaugu Kuzminsku praeitą sezoną rungtyniavęs Errickas McCollumas.