Minsko Tsmoki-2

NKL ir Baltarusijos turnyras 8 vt. (7 - 5)
Miestas: Minskas
Šalis: Baltarusija
  • Pagrindinis
  • Naujienos
  • Tvarkaraštis
  • Video
  • Žaidėjų statistika
  • Komandos statistika
  • Rekordai
5 Daniil Barysevich SF 196 cm 85 kg 17 m.
7 Andrei Rahosenka SG 184 cm 82 kg 21 m.
11 Maksim Karattsou SG 185 cm 75 kg 20 m.
12 Maksim Liutych C 204 cm 104 kg 21 m.
13 Andrei Stabrouski PG 183 cm 75 kg 20 m.
16 Maksim Sazonau SF 198 cm 100 kg 22 m.
17 Anton Vashkevich C 205 cm 100 kg 24 m.
20 Hleb Pahrabitski SF 202 cm 90 kg 20 m.
22 Mikita Balaban PF 204 cm 97 kg 22 m.
24 Dzmitry Roslikau PG 183 cm 67 kg 23 m.
27 Kiryl Chumakou SF 200 cm 103 kg 23 m.
32 Tsimafei Yeusiyevich SF 195 cm 88 kg 23 m.
51 Yauheni Beliankou SF 198 cm 100 kg 23 m.
77 Vladislav Blizniuk SG 182 cm 68 kg 19 m.
95 Ivan Aladka SG 192 cm 85 kg 23 m.
Rostislav Vergun Vyr. treneris
Dzmitry Koltounov Treneris
Aliaksei Lashkevich Treneris
Ruslan Pantsialei Gydytojas
GM 2P% 3P% FT% REB AS ST TO BS RBS PF RF PTS EFF GM
Turnyras 12 48.4 35.7 69.7 35.5 15.8 10.5 15.3 1.6 - 19.6 18.9 74.5 78.7 »
2018-10-02 10:53 Artėjantį sezoną NKL rengs ir tarptautinį turnyrą, kuriame su antros pagal pajėgumą Lietuvos lygos ekipomis varžysis Minsko „Cmoki-2“ komanda ...
Atkovoti kamuoliai
Rezultatyvūs perdavimai
2018-10-02 10:53 Artėjantį sezoną NKL rengs ir tarptautinį turnyrą, kuriame su antros pagal pajėgumą Lietuvos lygos ekipomis varžysis Minsko „Cmoki-2“ komanda ...
Sezonai:   18/19


NKL ir Baltarusijos turnyras

NO GM MIN 2P M/A 3P M/A FT M/A REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
5 Daniil Barysevich 10 13:12 10/24
(41.7%)
4/11
(36.4%)
17/23
(73.9%)
2.1
1.8/0.3
1 0.4 1.6 0 1.1 1.9 4.9 4.9
7 Andrei Rahosenka 12 28:15 43/89
(48.3%)
13/39
(33.3%)
9/14
(64.3%)
2.6
1.8/0.8
2.7 1.4 1.9 0 2.5 2.2 11.2 9.2
11 Maksim Karattsou 6 11:17 2/6
(33.3%)
1/3
(33.3%)
7/12
(58.3%)
1.7
1.3/0.3
0.5 0.3 0.5 0 1 2.2 2.3 3.7
12 Maksim Liutych 6 18:56 21/36
(58.3%)
0/0 8/10
(80%)
4.3
2.3/2
0.5 0.7 2.2 0.2 2.2 2.3 8.3 9.2
13 Andrei Stabrouski 12 22:38 30/61
(49.2%)
15/33
(45.5%)
20/26
(76.9%)
2.7
2.3/0.4
3.3 1.9 3.1 0.3 1.8 2.5 10.4 11.7
16 Maksim Sazonau 8 7:46 2/6
(33.3%)
2/7
(28.6%)
4/4
(100%)
1.4
1.1/0.3
0.5 0.4 0.3 0 1.8 0.4 1.8 1.3
17 Anton Vashkevich 12 20:41 34/75
(45.3%)
0/0 22/38
(57.9%)
5
2.8/2.2
0.7 0.5 1.2 0.3 2.2 2.7 7.5 8.6
20 Hleb Pahrabitski 6 12:34 4/7
(57.1%)
0/3
(0%)
11/16
(68.8%)
2.8
2/0.8
0.3 0.5 0.2 0.2 0.8 1.8 3.2 6
22 Mikita Balaban 6 10:07 2/6
(33.3%)
2/5
(40%)
2/2
(100%)
2.5
1.5/1
1 0.5 0.7 0.2 0.7 0.2 2 3.8
24 Dzmitry Roslikau - - -
27 Kiryl Chumakou 12 27:00 33/64
(51.6%)
1/1
(100%)
17/27
(63%)
6.7
4.4/2.3
1.7 2.3 1.3 0.3 3.3 1.8 7.2 11.8
32 Tsimafei Yeusiyevich 6 14:43 5/14
(35.7%)
10/16
(62.5%)
3/4
(75%)
1
0.5/0.5
0.7 1.5 0.8 0 1 0.5 7.2 6.3
51 Yauheni Beliankou 10 26:36 46/93
(49.5%)
8/43
(18.6%)
23/27
(85.2%)
4.4
3.3/1.1
2.5 1.2 2.2 0.5 2.7 2.7 13.9 11.7
77 Vladislav Blizniuk 10 23:08 16/30
(53.3%)
10/23
(43.5%)
8/14
(57.1%)
1.9
1.5/0.4
2.2 0.9 1.8 0 1.5 1.6 7 7
95 Ivan Aladka 6 19:47 7/16
(43.8%)
9/26
(34.6%)
8/11
(72.7%)
1.7
1.7/0
1.7 0.5 1.3 0 2.7 1.7 8.2 4.8
Statistika


2018/2019

GM 2P M/A 3P M/A FT M/A REB AS ST TO BS RBS PF RF PTS
Turnyras 12 48.4%
255/527
35.7%
75/210
69.7%
159/228
35.5
24.8/10.8
15.8 10.5 15.3 1.6 - 19.6 18.9 74.5
Rekordai
Sezonai:   Visi | 18/19

NKL ir Baltarusijos turnyras

Komandiniai rekordai - 2018/2019 Sezonas
Naudingumas 97 Kauno KTU 2018-11-3
Taškai 86 Molėtų Ežerūnas 2018-10-27
Atkovoti kamuoliai 51 Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 2018-10-12
Rezultatyvūs perdavimai 22 Kauno KTU 2018-11-3
Perimti kamuoliai 16 Kauno KTU 2018-11-3
Blokuoti metimai 3 Vilniaus Perlas 2018-11-10
Dvitaškių pataikė 26 Mažeikių Ereliai 2018-10-6
Tritaškių pataikė 9 Kauno KTU 2018-11-3
Baudų pataikė 22 Molėtų Ežerūnas 2018-10-27
Asmeniniai rekodai - 2018/2019 Sezonas
Naudingumas 46 Yauheni Beliankou Mažeikių Ereliai 2018-10-6
Taškai 39 Yauheni Beliankou Mažeikių Ereliai 2018-10-6
Atkovoti kamuoliai 11 Anton Vashkevich Telšių Telšiai 2018-10-13
Rezultatyvūs perdavimai 8 Andrei Stabrouski Šakių Vytis 2018-11-9
Perimti kamuoliai 7 Kiryl Chumakou Kauno KTU 2018-11-3
Blokuoti metimai 1 Mikita Balaban Kauno KTU 2018-11-3
Dvitaškių pataikė 14 Yauheni Beliankou Mažeikių Ereliai 2018-10-6
Tritaškių pataikė 5 Tsimafei Yeusiyevich Šakių Vytis 2018-11-9
Baudų pataikė 6 Yauheni Beliankou Kauno Žalgiris-2 2018-10-20
Vidurkio rekordai - Visi sezonai
Naudingumas 2018-2019 78.7
Taškai 2018-2019 74.5
Atkovoti kamuoliai 2018-2019 35.5
Rezultatyvūs perdavimai 2018-2019 15.8
Perimti kamuoliai 2018-2019 10.5
Blokuoti metimai 2018-2019 1.6
Dvitaškių pataikė 2018-2019 21.3
Tritaškių pataikė 2018-2019 6.3
Baudų pataikė 2018-2019 13.3
Vidurkio rekordai - Visi sezonai
Naudingumas Andrei Stabrouski
2018/2019
11.7
Taškai Yauheni Beliankou
2018/2019
13.9
Atkovoti kamuoliai Kiryl Chumakou
2018/2019
6.7
Rezultatyvūs perdavimai Andrei Stabrouski
2018/2019
3.3
Perimti kamuoliai Tsimafei Yeusiyevich
2018/2019
1.5
Blokuoti metimai Maksim Karattsou
2018/2019
0
Dvitaškių pataikė Yauheni Beliankou
2018/2019
4.6
Tritaškių pataikė Ivan Aladka
2018/2019
1.5
Baudų pataikė Hleb Pahrabitski
2018/2019
1.8
Tvarkaraštis
Sezonai:   18/19


NKL ir Baltarusijos turnyras
2018-10-05 Joniškio Delikatesas Minsko Tsmoki-2 79-72   stat »
2018-10-06 Mažeikių Ereliai Minsko Tsmoki-2 77-84   stat »
2018-10-12 Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Minsko Tsmoki-2 61-63   stat »
2018-10-13 Telšių Telšiai Minsko Tsmoki-2 70-67   stat »
2018-10-19 Palangos Kuršiai Minsko Tsmoki-2 94-76   stat »
2018-10-20 Kauno Žalgiris-2 Minsko Tsmoki-2 70-78   stat »
2018-10-26 Tauragės krepšinio klubas Minsko Tsmoki-2 92-67   stat »
2018-10-27 Molėtų Ežerūnas Minsko Tsmoki-2 83-86   stat »
2018-11-02 Marijampolės Sūduva-Mantinga Minsko Tsmoki-2 73-74   stat »
2018-11-03 Kauno KTU Minsko Tsmoki-2 59-82   stat »
2018-11-09 Šakių Vytis Minsko Tsmoki-2 77-72   stat »
2018-11-10 Vilniaus Perlas Minsko Tsmoki-2 68-73   stat »
2018-11-18 Gargždų SC Minsko Tsmoki-2 14:00
2018-11-19 Šilutės Šilutė Minsko Tsmoki-2 17:00
2018-11-23 Jonavos Sintek-Jonava Minsko Tsmoki-2 18:00 Delfi TV
2018-11-24 Jonavos Sintek-Jonava Minsko Tsmoki-2 16:00
2018-11-30 Joniškio Delikatesas Minsko Tsmoki-2 18:00
2018-12-01 Mažeikių Ereliai Minsko Tsmoki-2 16:00
2018-12-07 Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Minsko Tsmoki-2 18:00
2018-12-08 Telšių Telšiai Minsko Tsmoki-2 16:00
2018-12-14 Marijampolės Sūduva-Mantinga Minsko Tsmoki-2 18:00
2018-12-15 Kauno KTU Minsko Tsmoki-2 16:00
2018-12-21 Palangos Kuršiai Minsko Tsmoki-2 18:00
2018-12-22 Kauno Žalgiris-2 Minsko Tsmoki-2 16:00
2019-01-04 Šakių Vytis Minsko Tsmoki-2 18:00
2019-01-05 Vilniaus Perlas Minsko Tsmoki-2 16:00
2019-01-11 Šilutės Šilutė Minsko Tsmoki-2 18:00
2019-01-12 Gargždų SC Minsko Tsmoki-2 16:00
2019-01-18 Tauragės krepšinio klubas Minsko Tsmoki-2 18:00
2019-01-19 Molėtų Ežerūnas Minsko Tsmoki-2 16:00