• Komandos statistika
  • Rekordai
GM 2P% 3P% FT% REB AS ST TO BS RBS PF RF PTS EFF GM
2023-08-06
Lietuvos merginų jaunimo (iki 20 metų) rinktinė Klaipėdoje ir Vilniuje vykusį Europos čempionatą baigė be pergalių ir užėmė paskutinę vietą. Rungtynėse dėl 15-os vietos Martyno Airošiaus auklėtines 59:67 (23:20, 14:11, 9:22, 13:14) krito prieš bendraamžes iš Belgijos.
2023-07-15
Užtikrintai žygiavusią Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) rinktinę Europos čempionato ketvirtfinalyje dramatiškai palaužusi Belgija pusfinalyje patyrė skaudžią nesėkmę.  Lietuvių skriaudikai kovoje dėl finalo 46:67 (14:19, 11:12, 8:23, 13:13) neturėjo šansų prieš Izraelio talentus ir sekmadienį kovos dėl bronzos medalių.
2023-07-13
Po ilgosios pertraukos subyrėjusi Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) rinktinė krito Europos čempionato ketvirtfinalyje. Vytauto Pliaugos treniruojama komanda Graikijoje vykstančiame turnyre 71:77 (24:21, 26:12, 9:20, 12:24) nusileido Belgijos atstovams. Pirmuosius du kėlinius lietuviai kontroliavo rungtynių eigą ir iki ilgosios pertraukos susikrovė 17 taškų persvarą (50:33).
2015-07-19
Pergalę paskutinėse Europos jaunimo čempionato rungtynėse iškovojo Lietuvos rinktinė, kuri po puikaus spurto trečiajame kėlinyje 77:70 (15:21, 15:19, 25:14, 22:16) nugalėjo Belgijos krepšininkus ir pirmenybes baigė 7-oje pozicijoje. Praėjusiais metais Lietuvos dvidešimtmečiai Europos čempionate liko 5-oje vietoje. Trečiajame rungtynių kėlinyje mūsiškiai ...