• Rekordai
GM 2P% 3P% FT% REB AS ST TO BS RBS PF RF PTS EFF GM
EČ U-18 1 55.2 34.5 81.8 24.0 15.0 5.0 10.0 3.0 - 20.0 - 80.0 1.0 »
2023-07-30
Lietuvos U18 jaunių vaikinų rinktinė pergale užbaigė žygį Europos čempionate. Remigijaus Bardausko auklėtiniai Nišo mieste, Serbijoje 82:79 (25:9, 20:20, 17:19, 20:31) nugalėjo Švediją. Ši pergalė lėmė, jog galutinėje čempionato rikiuotėje lietuviai užėmė 11 vietą. Tai – vienas blogiausių Lietuvos rezultatų Europos U18 čempionatuose.
2023-07-23
Pralaimėjimu Izraeliui Europos jaunimo čempionatą pradėjusi Lietuvos jaunimo (iki 18 metų) rinktinė (1-1) atsitiesė bei atsidarė pergalių sąskaitą.  Remigijaus Bardausko auklėtiniai Serbijoje, Nišo mieste 99:80 (23:15, 28:17, 25:26, 23:22) susitvarkė su bendraamžiais iš Švedijos (0-2).
2016-12-14
Rimanto Grigo vadovaujama Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinė pergalingai baigė pasiruošimą Europos čempionatui. Trečiadienį lietuviai Samsune įveikė Švedijos bendraamžius 82:64 (21:14, 13:17, 24:11, 24:22). Rungtynių pradžioje ekipoms nepavyko įgyti didesnio pranašumo, o įpusėjus antrajam kėliniui lietuviai buvo besivejančių vaidmenyje. Vis dėlto, ...