to velicka uper starKoks skirtumas kas kur isvaziavo paziurek Valinska ir Varna pudo NKL, nors si sezona reikejo mest lauk Pociu, vecv, lipkeviciu ir tt. Ir imt butent Varna ir Valinska. Velickai siule turbut irgi 4metu sutarti. Be jokiu garantiju apart suolo sildyma zalgiri arba pudima NKL. Barselonoj tikrai bus atkreipiama demesi butent i individualias savybes. O kad balciunas buvo PF ir nustojo augt ir dabar ugis kaip SG-SF, o skilseto isvis neturi, tai kas galejo zinot? Bet jam dar tik pries du menesius suejo 16metu, ir tikrai manau specialistai ispanijoj is jo padarys geresni zaideja nei kad pudimas LT.


Tai pala ne Barcelona dabar kalta, kad Balčiūnas be skill'ų? DĖVE DĖVE KOKE BLOGA ISPANYJE.
Žiūrėti...
2016-07-01
-6
Atsakyti
Kokie metimai sezono vidury? Iš vis bent gyvenime gaudais situacijose ar viską tiesiog be mąstymo darai viską? Pasižiūrėk į to Varno ir Valinsko kūnus. Na niekaip nepatemptų to Eurolygos lygio ypač Varnas. Žalgiris ne kokia jaunimo ugdymo įstaiga, kad galėtų Eurolygoje bėgioti niolikiniai, pirma bent jau treniruotėse parodo, kad geresni už vyresniu. Dauguma jaunimo kiek pastebiu ateina į komandą gaudami "nachaliavai" laiko pažaisti laiko už nieką, nors akivaizdžiai matosi, kad nei vieno aspekto nuo jaunimo laikų nepagerino (Čižauskas, Dimša) .Duoti tokiems laiko pažaisti? Dabar tokie Vokietijoje irgi nieko neparodo, vieną po trečias lygas siuntinėja, o kitas autsaideriuose grybą pjauna, nors pagal duodama laiką yra vienas iš lyderių .Va Valinskas pats buvau stebėjęs paskutinį U-20 čempionatą, kai jis dar žaidė. Tai man jis buvo totalus savanaudis, neturintis nei kažkokia gero driblingo (toks pusėtinas), nei aikštę normaliai matė, labiausiai jį kritikavau per visą U-20. Bet dabar vaikinas sugebėjo ir driblingą žiauriai patobulino ir aikštę pradėjo matyti geriau. Tokiam net negaila būtų pagrindinėje komandoje duoti pabėgioti, nes žmogus dirba. Apie Varną galit pamiršti vien dėl savo fizinių galimybių jam sunkiai seksis. Dar geriau tegu NKL metus pabėgioja ,štanginėje pabūna ir kitais metais galės Žalgirio komandoje būti (pagal mano spėjimus turėtų Lipkevičių pakeisti komandoje). Apie Veličkos situaciją ir galiu pasakyti, kad čia nėra didelio skirtumo ar Lietuvoje, ar Ispanijoje - geras, sunkiai dirbantis žaidėjas iškils visur ar tai Žalgiryje, ar tiek Kalabibiškyje. Puikus pavyzdys Giedraitis nuo RKL lygos iki L.Ryto ar Lietuvos rinktinės stovyklos. Galvojat, kad Velička gavęs sutartį su Barsca turės garantiją į pagrindinę komandą? Baikit svaigti, šūdmaliai žaidėjai niekados gyvenime neiškyla ir pavyzdžių yra pilna. Jis turbūt pasirinko užsienį dėl to, kad ten kitokia krepšinio virtuvė, taip pat nauja patirtis, kuri atneš daug naudos ateity ir taip pat, kad iš užsieniečio yra reikalaujama žymiai daugiau, negu iš vietinio žaidėjo. Sąlygas jis gautų tokias pačias, kokias gauna ir Žalgiryje. Žiūrėti...
2016-07-01
+3
Atsakyti
TDaYJūs galvojat Kurtis nusižemis ir eis į žalią šūdą? Po to, ką plastikiniai kauno marozai fanai jam padarė? Čia ta pati situacija kaip ir su Jonu mačiuliu, kai kauno dalbajobai juokėsi iš žmogaus nelaimės (traumos): http://g1.dcdn.lt/images/pix/728x360/d-u...Kaip dakoma kokia komanda, tokie ir fanai. Visiški debilai, jei klubui tiek atidavusių žmonių negerbia."Kaune švilpia, tai stengsiuosi kažką Kaunui nuveikti. Nežinau, kodėl mane ten nušvilpė. Dešimt metų žaidžiau „Žalgiryje“, dirbau kūno kultūros sporto departamente. Jei pamenate Eurolygos auksą, tais metais skyrėme „Žalgiriui“ 13 mln. litų, kad būtų surinkta gera sudėtis. Galbūt trūkstama švietėjiškos veiklos, kad žmonės suprastų, kas vyksta."" Pripratau. Pasikeitė laikai, daugelis žiūrovų turbūt net nežino ką aš esu padaręs Kaunui čia žaisdamas, tad žinoma, gaila būti nušvilptam sugrįžus namo."


Kvailiuk, tu geriau nekišk nesąmonių į eterį? Visiškas fotoshop'as užmestas net akivaizdžiai matosi. Bet ant kiek reikia neturėti ką veikti, kad net interviu išgalvoti reikia.
Žiūrėti...
2016-06-23
-8
Atsakyti
Man iš tikrųjų įdomu ar Kazlauskas kvies Shurna į rinktinės stovyklą. Iš tikrųjų jis praverstų, jei Motiejūnas šią vasarą dar su rinktine nedalyvaus olimpiadoje. O pakeisti Jankūną gali dabar tik neapsiplunksnavęs Sabonis arba visiškai neaiškų sezoną sužaidęs Kavaliauskas. Žiūrėti...
2016-06-03
-3
Atsakyti
--->tambourinekoks tau lygis Italijos lygoj kritęs? Tu gal jau atsibusk iš sapno.Aišku, lyginant su kokia Endesa lyga, tai Italijoj silpniau, bet jei tu lyginsi su mūsų LKL - tai nėra net ką svaigt.


Aišku, kad susilpnėjęs. Jei tokia pensininkų komanda kaip Grisson Boss pateko į finalą, tai daug ką pasako apie tą
Žiūrėti...
2016-05-31
+8
Atsakyti
to ByronDunas tu, Byron.Visi šneka apie tai, kad Raptorsams reikia ĮVAIRESNIO puolimo, kad toks Rozanas NESKAITO žaidimo ir nemato KAS - DENGIAMAS, o kas -ne., brukasi , lipa į medį, vietoj to, kad paieškotų kito tęsinio. Čia niekas NESIŪLO, kad visi žaistų per TIK per Joną, nežiūrėdami ar atsidengę snaiperiai , ar -ne. ;)) _TADA LYGIAI TAIP PAT visi kaltintų Raptorsus ir jų trenerį kvailumu, ir vienpusiu puolimu, kurį lengva dengti.


Ką tu šneki? Kaip tik kiek skaitau komentarų, tai nori dauguma Valančiūną PIRMĄ OPCIJĄ puolime, kad jis būtų. Bet pritariu, kad Casey naudoją vienapusišką žaidimą, bet čia daugumą trenerių NBA tą daro, tai kas daugiau stebi NBA kovas neturėtų nustebti.
Žiūrėti...
2016-05-28
-17
Atsakyti
Nežinau kodėl čia taip užsipultas tas Byron yra, nors jis visišką teisybę sako. Jis pavyzdžių išvardino net, tai nesuprantu ko čia reikia jį visokiais žodžiais išvadinti?

Iš vis pirmą kartą gyvenime matau, kad taip komanda yra pilama purvo, kai Raptors net 3 klubo rekordus pagerino: pateko į ECF, pasiektos 56 pergalės ir laimėtos 7 serijos rungtynės, kur Toronto komanda paskutinį kartą padarė 2001 metais. Iš vis man keista, kad yra tiesiog pilamas purvas Lowrio ir DeRozan'o atžvilgiu. Kritikos jie nusipelnė nebent playoff'ų pradžioje, kur tikrai abudu grybą pjovė nerealiai, bet vėliau jie susikaupė ir pradėjo lošti padoriais rungtynes. Iš vis suskaičiavau, kad per paskutinės 9 rungtynes net 6 kartus sužaidė PUIKIAS rungtynes ir GERU pataikymo procentu. Kaip vaikų darželyje čia viskas.Bet jei DeRozan'ui bus pasiūlytas max kontraktas iš kokių nors Lakers'ų, tai viliuosi, kad Raptors nebandys jo išsaugoti, nes tikrai nėra superžaidėjas, kuri gali padaryti kitus gerais žaidėjais.

Jei apie Valančiūną. Tai mane nustebino šiais metais toks jo žaidimas playoff'uose ir judesiukų naujų, ir gynyba pagerinta, bet jo 2 vs 2 dar yra tamsus miškas ir reikia jį gerinti kaip nors. Jonas lietuvių yra per daug pervertintas. Nepykit, bet jis kažkokių judesių neturi įspūdingų klaidinančių, jam turi padėti įžaidėjai kurti taškus, bet tikrai ne pats. Jo buvimas post'e yra dažniausiai visos komandos puolimo stabdis.Aš jį matau puikų startinį centrą, bet puolime didelio vaidmenio neatliekantį (3-4 pasirinkimas puolime). Jo statistiniai rodikliai iškiltų dar jei pradėtų tritaškius ir dvitaškius mėtyti stabiliai. O tie šūkavimai, kad "bėkit iš durnių laivo", tai iš vis bereikšmiai, nes visur tas "durnių laivas" būtų. Jono žaidimo stilius nėra šiuolaikiškas. O tas varymas ant Casey yra kažkokia psichozė. Jis vienas geresnių gynybos specialistų NBA lygoje, bet puolimu remiasi komandos lyderiais (kaip ir daroma visose NBA komandose), tik va mes lietuviai, kai kuriems taikom dvigubus standartus. Tie patys Heat, Hornets, Blazers žaidžia panašaus stiliaus žaidimą puolime kaip ir Raptors. Apie Blazers tai iš vis nustebęs, kai nėra jokių blogų atsiliepimų, atvirkščiai net buvo pasveikinti su tokiu žaidimu, bet juk nesvarbu, kad tiek Lillard'as, tie McCollum ne vienas rungtynes yra "užplytinę".
Žiūrėti...
2016-05-28
Atsakyti
MIRKA3Tai kad Caseyus visai nelaukia Jono, nes nezinotu kur ji det, sake Jonas dar nesubrendes kaip krepsininkas ir jam dar mokytis daug iki gero zaidejo. Va jei Biyombo o ne Jonas butu iskrites, tai Casey kasdien del to verktu ir sakytu, kad labai truksta superinio zaidejo, kuris gynyboj yra svarbiausia dalis ir kamuoliu rinkejas akchupjanas.


Mažiau svaik, niekas taip nesakė. Nereikia kažkokiom paranojom užsiiminėti.
Žiūrėti...
2016-05-19
+8
Atsakyti
kasiogurunu siaip ne taip dasikapste Raptorsai iki rytu finalo, bet ar ten sugebes rimciau pakovot su Cavs tai klausimas. nebent Jonas griztu ir abi "zviozdos" suzaistu stabiliai gerai.


Na tos "zviozdos" paskutines tris rungtynes žaidžia žvėriškai kaip ir dera komandos lyderiams. Na kaip lošis su CAVS, tai pažiūrėsim.
Žiūrėti...
2016-05-16
-1
Atsakyti
Baikit juokus. Jei dubleriai laimės NKL vis tiek niekas nepriims į LKL. Tiksliau, taisyklės to neleis. Žiūrėti...
2016-04-23
+19
Atsakyti
Na blemba, kaip galima taip lengva ranka paleisti visą ritmą. Na gerai padarė tą spurtą Laboral, tai velniop žaidžiam toliau, o čia vėl tas statiškas puolimas atėjo, persigandę viskas. Žinoma, kaip sakiau, Lekavičiaus į ugnį nereikėjo mesti, reikėjo dar kartą šansą Kalnieičiui duoti, bent jau su juo persvarą laikytus, o gal dar sumažėtų. Na dėl puolimo kaip matau aš labiau turėčiau priekaištų žaidėjams, o ne treneriams. Aš dabar matau, kaip komanda puolime bando improvizuot, bet čia kaip matau, kai Ulanovas ir Lekavičius aikštėje, tai žaidimas tikrai sustos. Aš Ulanovo iš vis nesuprantu, toks įspūdis, kad jis žaidimo visiškai neskaito.Kai galima mesti nemeta, kai galima užbaigti ataką iki jis sustoja ir bando kablį nu ką žinau, jau geriau bandytų pražangą išprovokuoti ar bent bloką gauti, negu beviltiškai pramesti jau neblogai sukurtoje sitaucijoje. Žiūrėti...
2015-12-30
-10
Atsakyti
Nepykit, išėjo Lekavičius į aikštę, tai puolimas visas sustojo.Geriau jau Kalnietis būtų, bent jau judėjimas su juo vyksta. Žiūrėti...
2015-12-30
-2
Atsakyti
nerijukzzzGraudu ziuret ar cia krapiko tokia taktika leta gimdymo taktika ar cia zaidejai paliege atrodo kaip pencininkai .baisu ziuret


Tu rungtynes žiūrėk, o ne kažkokį šūdą malk. Kiek stebėjau rungtynių eigą, tai vis Žalgiris eina į greitą puolimą. Su visiškai begalvišku skubėjimu irgi niekas nesigaus, jei dar didesnį minusą nepasidarys.
Žiūrėti...
2015-12-30
-4
Atsakyti
QQTAI VA PRIĖJOM IŠVADA "ŽLGIRIS JAMA TALENTUS, BET NEŽINO DĖL KO TAI DARO"


Ką priėjom? Visiškus vėjus pasakoji. Toliau, šaudyk tuščiais šoviniais.Niekas su tavo nuomone nelabai sutinka, kad čia skelbtum išvadas.
Žiūrėti...
2015-11-03
-9
Atsakyti
Ką tu, Wolandaz ginčyjiesi su kosmonautu? Visiškai nekreipia dėmesio į mūsų teikiamus argumentus, pats kažkokiam stebuklų pasauly gyvena.O kad Musa 16 metų apžaistų Seibutį, Pocių, Jankūną, tai iš vis kantrybė pasibaigė, net daugiau ką šnekėt su tokiu nėra.GRYNAS KOSMONAUTAS.O Musa kaip tik yra atletiškas, tiesiog tokio ūgio labai plaktiškas, net per galvas eina.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Žiūrėti...
2015-11-03
+11
Atsakyti
QQČia tokių traumu yra kad net neaišku iš kur išlindę, turbut prie kompo konter straika drasko. Kažkokius pūlius rašo. Čia kalbu ir apie Karavana. Ka tu ten apie Hezonia parašiai turbut ptas nesupratai? Hezonia nebutu Hezoniajeigu jam Barsa nebutu davusi tai ka davė. Ir ko Lietuvos klubai neduoda mūsų jaunimui. Bet čia turbut viskas perdaug giliai užkapstyta jums kad kazka suprastumete tai net nera prasmes su tokiais kaip Karavanas kažka ir kalbėt.


Tu ką rimtai čia durnelį primeti ar toks esi? Aš tau aiškinu kas buvo, o ne kas išgalvota. Viską išaiškinau, bet turbūt ir toliau taip pat šūkausi. TAU TURBŪT NEDAŠUTO, KAD ŽAIDĖJAI GAUNA LAIKO, JEI JIE VAIZDO NEGADINA...Kas čia per išmislas ir egoizmas. Kodėl turi išleisti jauną ''lavonaujantį'' žaidėją jei yra geresnių už jį. O ką Krapikas blogai daro? LKL ten žaidėjai jauni žaidėjai pagainiojami kaip reikiant, duoda lyderiams pailsėti, o Eurolygoje turi būti kitaip, turi žaisti geriausi. Tai ko ispanų žaidėjai į Ispanijos grandus neprasimuša t.y. kodėl tiek mažai ispanų? Kalti vėl klubai? Ne, tiesiog netalentingi žaidėjai arba neįdeda nepakankamai darbo.

O ką Žalgiris nedavė, ko nedavė Barca? Hezonja taip pat žaidė dubleriuose, taip pat pirmus sezonus suolą šildė, bet prasimušė, nes DIRBO, o ne ŠŪDĄ MALA, kaip tavo paminėti ''talentai'' (Kariniauskas, Dimša, Tarolis). Niekas klubuose krepšinio elementų nebemokins, eini ir žaidi, jei nepatempi lygio, eini lauk, bus geresnius. Viskas.

Nėra su manim ką šnekėt? O ką su tavim? Prirašęs pilną paklodžių, bet kažkokių argumentu nei su mikroskopų rasti neįmanoma.
Žiūrėti...
2015-11-03
+13
Atsakyti
QQVisi talentai supuola į ta Žalgirio mokykla kur yra supudomi. Pažvelkim į Lekavičiaus atveji žmogus negbegauna net LKLe minučių, tai ar reikia tikėtis kad kažkas bus iš jo jeigu neduoda isižaist. Šiemet pagrindinej Žalgirio komandoj jaunimo išvis beveik nėra yra tik supūdyti Vene, Ulanovas na ir Lekavicius su Vecvagaru irgi jau baigiantys suputį, Vecvagaras jau galima sakyti tai ir padarė. Žalgiris pjauna gryba su jaunimo sistema. Kitiems LKL klybams yra išvis giliai nusispjaut. Jeigua Barcelona gali sau leisti duoti minučių 18mečiams. Tai pas mus net Šiauliai to negali leisti. Aiškus mentalitetas. Galim pamiršti apie talentų gausas kol bus mastoma buduliškai.


Jei tiesiai šviesiai, tai tokiems kvailiams kaip šitam ir dar kitiem jau atsibodo aiškinti. Kažkokie mankurtų sanbruzdis vienoje vietoje. Dažniausiai net nesinori komentarų rašyti, nes tokių vėjų prirašo, kad graudu.

Tai pradėsiu nuo Žalgirio esamus žaidėjus ką ten prilojai (Vecvagars, Vene, Lekavičius). Iš kur ištraukei, kad jie pūdomi? Gal tu Žalgirio rungtynių, kad čia mėtai visiškai mužikiškais pareiškimais? Vecvagars kiek galim atsiminti, tai 2 metus sunkias traumas gydėsi, o ne sėdėjo. Vene irgi sezono pradžioje gavo traumą ir tris savaites nežaidė, o tiek šį, tiek praeitą sezoną gaudavo savo minučių aikštėje ir vaizdo negadino ir Eurolygoje irgi tikrai gaus pažaisti, labai sumanus ir patyręs žaidėjas jau yra. Lekavičius kol kas bando atsigauti po sunkios vasaros, nes ji buvo tikrai įtempta ir dabar matosi, kad labai sunkiai jam sekasi, žinoma, su Pieno Žvaigždėmis pagaliau sulošė normalias rungtynes. Tai pala pala, pažiūrėk kiek jie dar minučių žaidžia LKL. Eurolygoje Lukas neišnaudojamas, nes tiesiog Žalgiris taktiškai ruošiasi rungtynėms ir mato situaciją kada gali žaisti Lekavičius, o kada latvis.Iš vis jaunas žaidėjas turi rodyti rezultatą pagrindinėje komandoje, o ne ''lavonauti'' visą sezoną ir gadinti komandos rezultatus.Apie buvusius jaunus žaidėjus komandoje (Kariniauskas, Dimša, Tarolis). Kariniauskas jau tiek laiko gaudavo aikštėje, kad turėjo jau žaisti tikrai geriau. O koks progresas per tą laikotarpį? Joks, gal net regresas buvo, nes kuo toliau, tuo graudžiau pradėjo įžaidinėti, jokio drąsumo ir statiškas puolimas. Dimša? Dar vienas jaunas žaidėjas, kuris Žalgiryje jau per ilgai užsibuvo, o jokio progreso nepadarė (nereikia man čia priekaištauti, kad laiko negavo, gavo.), kaip liko klišarankis taip ir liko + visiškai gadino Žalgirio gynybos schemas, visada pamesdavo žmogų (o iš jauniausių žaidėjų jis ilgiausiai užsibuvo jame). Tarolis? Jis iš vis neturėjo Žalgiryje būti, tiesiog ne ta svorio kategorija. Iš vis juokingai atrodo, kad iš Žalgirio reikalaujama, kad duotų jauniems žaidėjams pažaisti, nes nauda Lietuvai. O Žalgiris kokios naudos gaus? Nereikia būti egoistais, jei žaidėjas geras, tai žaidimo gaus, jei negauna reiškia netempia komandos lygio. O Hezonja lyginti su Žalgirio nepasiteisinusiais žaidėjais? Turbūt nesupranti, kad pats kroatas pakviestas naujokų biržoje 5 šaukimu.
Žiūrėti...
2015-11-03
+15
Atsakyti
PirmaatskyrininkisNe to lygio vaikis.Todėl ir nelošia.


Ne tai, kad ne tas lygis, tiesiog jo kitokios fizinės galimybės dėl to ir nėra leidžiamas į aikštę. Pulti yra kam, o tai gintis irgi reikia. O latvis tiesiog yra aukštesnis ir stipresnis, tai davė pažaisti jam.Mano nuomone, Lukas eitų į aikštę, jei Kalnietis jau visiškai grybautų ir ką bedarytų, va tada reikėtų ieškotis rezervo ant suolo ir žaistų nepriklausomai nuo varžovo.
Žiūrėti...
2015-10-30
+3
Atsakyti
Puiki atkarpa. Jankūnas žaidžia kaip patyręs veteranas. Ir pagaliau pirmą kartą galiu pamatyti jo stabilų žaidimą. :) Žiūrėti...
2015-10-29
+7
Atsakyti
Na paleido vadžias. Reikia puolantį penketą mesti. Žinoma, kai nepataiko laisvi, irgi nieko nepadarysi, reikia atžaisti. Nedidelis deficitas vis gi. Žiūrėti...
2015-10-29
+2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 ··· 9 ··· 18 ··· 27 ··· 36 ··· 45 ··· 54 ··· 56  »