Yra didelis BET dėl paskutinio sakinio. Tiek Hjustone, tiek Dalase (visoj Teksaso valstijoj) jam reiktų mokėti gerokai mažiau mokesčių.

Forbes neseniai skaičiau, jog per 4 metus Dwight'as likęs LA prieš mokesčius uždirbtų $ 91 mln., Hjustone arba Dalase - beveik $ 88 mln., TAČIAU Kalifornijos valstijai jis turėtų sumokėti beveik $ 12 mln., o tuo tarpu Teksaso valstijai už tą patį laikotarpį - tik $ 600 tūkst. Taigi, po mokesčių jis Teksase uždirbtų 8 mln. daugiau negu likęs LA.
Žiūrėti...
2013-05-31
Atsakyti
to :p
O Baranauskas ir dar vienas - Vilnieciai, taip kad gal tik puse komadnso Kaunas sudaro... Žiūrėti...
2013-04-08
-2
Atsakyti
Būtų geriau, jei autorius nejaustų pareigos išreikšti savo visiškai netikusią nuomonę. Nes man dabar toks pats jausmas išreikšti savąją. Nusišnekėta stiprokai.

Bauermanno pasamdymas - geriausias sprendimas, koks tik galėjo būti. Puikus gynybinio plano treneris, o būtent nuo gynybos tokiai komandai kaip Rytas ir reikia pradėt žaist, nes puolime grynas marmalas - nė vieno žaidėjo, galinčio susikurti progų sau ir kitiems. Maskoliūnas nebevaldė komandos ir tą reikia pripažinti. Naivu manyti, kad treneris sugebės pakeisti komandos žaidimą per dvi savaites, todėl krepti ypatingą dėmėsį į rungtynės prieš Pasvalį ar Uteną yra mažių mažiausia kvaila. Manau, kad Bauermannas buvo paimtas su žvilgsniu į kitą sezoną. O jo kaina dabar rinkoj buvo labai maža, kaip už tokio lygio specialistą. Tiesa, pagal 1+1 kontraktą, reikia manyt, kitąmet uždirbs daugiau, bet už gerą trenerį ir šiek tiek daugiau negaila. O atleido jį tikrai ne dėl "tingėjimo, aplaidumo ir neatsakingumo" - jis kaip treneris kaip tik yra griežtas ir disciplinuotas. Atleido dėl to, kad nesutarė su prezidentu ir GM'u klubo...

Ir tas "tik 20-30%" turėti skambėti "net 20-30%" - pagalvok...

Nesuprantu kuo autoriui nusikalto Nedovičius. Kaip ir galima tikėtis, jo forma per sezoną svyravo gana daug, bet tai, manau, visiškai pateisinama. Jis turėjo būti atsarginis įžaidėjas, tapo pagrindiniu, dėl to, kad išminčiai paėmė Blūmą pirmu numeriu, nors tam pagrindo buvo absoliučiai nulis. Anyway, Nedovičius buvo labai geras pirkinys ir tai reikia pripažinti. Nereikia čia baksnoti į statistiką praėjusio sezono. Reikia akis turėt ir žiūrėt į jį žaidžiantį. Įdomus žaidėjas, ateity pasieksiantis tikrai daug.

"O antrajame rate pašauktiems žaidėjams NBA klubai neprivalo siūlyti sutarties" - niekam neprivalo siūlyti jie sutarties. Ar pirmu, ar šešiasdešimtu šaukimu pašauktam žaidėjui. Nėra skirtumo, kuriuo šaukimu pašauks. Jei norės NBA klubas jį pasikviesti (net jei nebus draftintas išvis) turės sumokėti sutartą išpirką klubui, su kuriuo krepšininkas turi sutartį. Ir kvaila į Nedovičių žiūrėti tik kaip į žaidėją, už kurį ateityje bus galima gauti išpirką. Šiemet buvo vienas iš geriausių žaidėjų komandoj. Neabejoju, kad kitąmet žais dar geriau.

Dėl ko sutinku, tai dėl Bendžiaus. Man širdį irgi skauda matant jį sėdint ant suolo, bet kol kas tai tebuvo pora rungtynių. Pažiūrėsim, gal spės užsitarnaut ir Bauermanno pasitikėjimą. Norėtųsi, kad jis gautų daugiau minučių. Galbūt išvykus Ivanovui atsilaisvins šiek tiek laiko, bet norėčiau jį matyti žaidžiant trečiu numeriu.

Anyway, my rant's over... Peace.
Žiūrėti...
2013-04-07
-1
Atsakyti
Vistiek už Bargnani geriau! Žiūrėti...
2013-04-02
-2
Atsakyti
transliacijagal kas transliuos sias varz?


Viasat Sport Baltic ;)
Žiūrėti...
2013-04-02
+2
Atsakyti
Turkish Airlines ruošia, tai nenuostabu, jog net 4 turkiški klubai bus. Tačiau daroma didžiulė klaida, neįtraukiant Kauno ir Belgrado. Kaune - arena vos ne geriausia Europoje, o Belgrade - fanų palaikymas tikrai aukščiausio lygio. Žiūrėti...
2013-04-02
-1
Atsakyti
Pirmyn, Prienai! Šis sezonas tikrai nuostabus jiems ir labai džiaugčiaus, jei pavyktų prigriebt ir antrą titulą! ;) Žiūrėti...
2013-04-02
+1
Atsakyti
Labai gražus poelgis iš Kuzminsko pusės! :) Žiūrėti...
2013-03-12
+2
Atsakyti
Nors ir esu Ryto fanas, palaikau Žalfanius ir tikrai malonu dėl šitos akcijos. Kaip reikiant pasitiko šitą akoriūkštį! BET... Tų brolių Macių veiksmai tikrai nėra pateisinami. Tegul smurtas būna žodinis, o kumščius tegul sau pasilaiko. Žiūrėti...
2013-03-08
+2
Atsakyti
Pasikvies brolį ir oooj kaip atkeršys! Taip, kad po to ne tik kad negalės aikštelėj lakstyt, bet ir ant suolelio [b]prisėst[b/] ;) Žiūrėti...
2013-01-24
+1
Atsakyti
Šaunuoliai Rytas! Matosi nauja energija atėjus naujiems žaidėjams. Tikiuosi LKL finaluose intriga bus didžiulė! ;)

O čia naujiena angliškai:

http://www.lithuaniabasketball.com/news-...
Žiūrėti...
2013-01-20
-1
Atsakyti
ZZZZKazkaip keistai ta jusu garbinama eidsona Barca visa vasara visiem siule daejo iki puse kontrakto kompensacijos ir jokia EL komanda juo nesusidomejo ... Rusai is Eurocup , jum nekeista . Gal ant zemes nusileiskit


Žinot, baigti ginčai. Dar kartą įsitikinau, kad su Žalgirio fanu ginčytis tas pats kaip žaisti ping-pongą prieš sieną... Tu statistika paneigi jų tariamus "argumentus", bet jie laikosi savo. Šaunu! Sėkmės gyvenime, su tokiu požiūriu toli nueisi.
Žiūrėti...
2013-01-16
+3
Atsakyti
1999Gal tau primint kokioje padetyje tais metais buvo musu mylimas. Žalgiris. Marko zaidzia eurolygoje, ir beje labai nebloga zaidima todancioje komandoje, ir dar prie visko yra rezultatyviausias tos saunios komandos zaidejas, o kur zaide tas anas zaidejas, primink...


Aš padėtį žinau, bet tai nekeičia fakto, kad Eidsonas yra geresnis žaidėjas. Nori, kad įvardinčiau, kur žaidė Eidsonas?

Prašau:

'07-'09 Lietuvos Rytas

'09-'11 Maccabi

'11-'12 Barcelona
Žiūrėti...
2013-01-16
+3
Atsakyti
Benas Kalbi apie puolimą, bet nepamini kad Eidson'as puikus ir gynyboje. Popovič tikrai puikus žaidėjas, bet tikrai ne tokio lygio, kaip Eidson'as.


Tiesa. Aišku, gynyba pasimato ne tik statistikoje (3 perimti kamuoliai per rungtynes), bet ir pačiam žaidime. Eidsonas puikiai užsiimdavo pozicija, ginantis prieš mažesnius gynėjus niekada neatsilikdavo ir nebūdavo išmušamas iš pusiausvyros.

Ir dar vienas dalykas sukėlęs juoką:

1999Ir dar rusijos klube Marko taip pat lyderis buvo, ko nepasakysi apie ta kita...


Eidsonas šį sezoną Eurocup'e renka 21.75 naudingumo balus

GARANTUOJU, kad Popovičius tiek nerinko nei vienam sezone su Unics.

Ir dar vienas (Žalgirio fanai, duodat vaizdų):

ZZZZFaktas , ka cia lygint vienas EL stiprios komandos lyderis ... kitas Eurocup vidutinioko vidutiniskas zaidejas


Eurocup vidutiniokas? Čia tas pats kaip sakyt, kad Baltai šiemet laimės Eurolygą. Eidsonas yra trečias pagal naudingumą visoj lygoj, tad vieną kartą užčiaupkit srėbtuves...
Žiūrėti...
2013-01-16
+2
Atsakyti
199950centuHurricaneZalgiris_4everKas čia ant Žalgirio stumiat, na tai vienintelis koziris užstumti galėtų būti Delašas, bet Popovičius yra ekstraklasės žaidėjas kokio Rytas niekada neturės (turėjo Eidsoną) ir vienas yra vertas daugiau nei visi jūsų turimi balkanų supertalentai kartu sudėjus.ir tas pats delasas ryte drasiai galetu eiti i starto penketatik jus nelyginkit cigonelio su eidsonu... Teisingai sakai, negalima lyginti zaidejo jau rilia metu gerai zaidziancio geriausioje Lietuvos komandoje, su zaideju kuris pirmus metus projektelyje totalu suda male, tik antrais metais karts nuo karto blyksteldavo. Ir dar rusijos klube Marko taip pat lyderis buvo, ko nepasakysi apie ta kita...


Aš labai tikiuosi, kad tu juokauji. Nežinau, pagirios kankina, ar kas, bet "kartais blykstelėdavo"!?

Tau gal priminti, kiek jis mesdavo finalo serijoje prieš Žalgirį 2008-2009 sezone?

Pirmos rungtynės (Rytas 94-84): 30 taškų, 6 rezultatyvūs perdavimai, 36 naudingumo balai

Antros rungtynės (Rytas 100-58): Per 22 minutes - 15 taškų, 6 perimti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 25 naudingumo balai.

Trečios rungtynės (Žalgiris 110-84): 17 taškų, 9 rezultatyvūs perdavimai, 20 naudingumo.

Ketvirtos rungtynės (Rytas 100-94): 34 taškai, 10 atkovotų kamuolių, 39 naudingumo balai.

Penktos rungtynės (Rytas 82-70): 14 taškų, 6 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 21 naudingumo balas.

Man atrodo, kad savo tiesą įrodžiau. Bet, jei tau to neužtenka, va tau visos serijos statistika:

22 taškai per rungtynes (46% pataikymas iš žaidimo, 79% (37/47) nuo baudų), 4.6 atkovoti kamuoliai, 5.4 rezultatyvaus perdavimo, 3 perimti kamuoliai, vidutiniškai 9 išprovokuotos pražangos ir galiausiai: 28.2 naudingumo balo.

Tai gal pirma pagalvok prieš reikšdamas savo mintis? Faktas, kad Eidsonas už Popovičių yra geresnis. Tiek kaip įžaidėjas, tiek tiesiog kaip žaidėjas. Vienintelis dalykas kuo Popovičius geresnis - trajakai.
Žiūrėti...
2013-01-16
+2
Atsakyti
justas987... dar vienas jaunas ir perspektyvus Europos mastu zaidejas is jugoslaviskos mokyklos, tiksliau is Kroatijos, pagal zaidimu stiliu ir statistika tai jisai yra panasus i Radoseviciu, kuris nera kontaktinio stiliaus zaidejas bet kaip centras turi gera metima ir prasiverzima, + sitas Zubcic yra 4cm aukstesnis nei Radosevic kas aisku labiau pades kovojant po krepsiu. Reikia tiketis, kad jo naudingumas komandai butu panasus i toki, koki turejo Radosevic.P.S. Klausimas, kaip Rytas ji pasieme? Jisai siai dienai neturejo kontrakto ar Rytas perpirko ji is Cibonos? Ir kokiam jisai laikui Ryte bus? iki sezono pabaigos ar ilgesniam laikui?Aciu uz atsakymus:)


Visų pirma, kontraktas: kaip kažkas minėjo, Cibona kamuojama finansinių sunkumų, Zubčičius turėjo teisę palikti komandą, tą ir padarė. Kontraktas 1.5 metų, tikriausiai 1+1, komandos pasirinkimu, su NBA out. Tai reiškias, kad Lietuvos Rytas negaus išpirkos kaip kad Valančiūno atvėju. Tačiau! Itin patikimas šaltinis patvirtino, kad jis artimiausiu metu ten net nesiruošia žengti. Kas dėl kovos po krepšiu - nevisai pritarčiau. Zubčičius nėra tikras centras. Iš tiesų, išvis ne centras. Jis yra grynas ketvirtas numeris. Gali žaisti ir lengvuoju kraštu ir centru, tačiau kaip SF jam trūksta greičio, kaip centrui - jėgos. Turi gan patikimą metimą iš vidutinio ir tritaškio, kaip tokio ūgio vyrukas, labai geri driblingo sugebėjimai.

Yra tokių sklandančių gandų, kad nevisai švariai į NBA pateko. Artimiausiu metu mano tas "patikimas šaltinis" straipsniuką turėtų numest. ;)
Žiūrėti...
2013-01-16
+3
Atsakyti
Angliška naujiena (+ Palacio statistika):

http://www.lithuaniabasketball.com/news-...

O jei atvirai, tai komanda susilpnėjo. Nors ir sustiprinta apgailėtinai šį sezoną atrodanti įžaidėjo pozicija, iš priekinės linijos liko tik anekdotas. Samardžiskis su Ivanovu? Dieve, apsaugok mūsų kraštą nuo tokio dueto.
Žiūrėti...
2013-01-15
-1
Atsakyti
Lietuviai:

Gynėjai:

Kaukėnas, Seibutis

Puolėjai:

Katelynas, Orelik

Centras:

D. Lavrinovič

Treneris:

Šeškus

Time Team:

Gynėjai:

Nedovič, Jaaber

Puolėjai:

Biggs, Darden

Centras:

Radosevič

Treneris:

Plaza
Žiūrėti...
2013-01-07
-2
Atsakyti
Dugną pasiekė, tad kasamės giliau... Žiūrėti...
2013-01-06
-1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4 ··· 6 ··· 8 ··· 10  »