Ruonis
Negalvojau, kad kadanors nuleisiu Bnews'e. :D Žiūrėti...
2016-07-16
+3
Atsakyti
Anonimasteisybę parašė, o labiausiai pritariu, kad pasirengimo metu nesvarbu kaip žaisi, vistiėk į galutinę komandą pateks tiė kuriė patinka Kazlauskui ir nesvarbu kad kiti vos kojas pavelka kaip Javtokas , bet vistiėk važiuos.


Ir kas čia negerai, kad Kazlauskas ima jam patinkančius žaidėjus? Jis yra savo srities asas, turintis savo filosofiją ir su ja pasiekęs daug skambių pergalių. Jam neįdomūs kažkokie kugeliai, pasivadinę "profesoriais", kurie pažiūrėję į protokolą sprendžia kas vertas būti rinktinėje, o kas ne. Kazlauskas aiškiai pasakė, kad Girdžiūnas tiktų už SG, bet įžaidėjas iš jo nekoks. O kai metikų rinktinėje užtenka, tai kam tas Girdžiūnas tada? Kuo Javtokas tau nusikalto? Kojų nepavelka.. Tai eik, surask, kas pavelka, ką tu surasi? Andriuškevičių? Parašyk Motiejūnui laišką, paprašyk gražiai, gal mes visus reikalus dėl tavęs ir pakeis tą Javtoką. Treneriai jobani.
Žiūrėti...
2016-07-15
+9
Atsakyti
Tegul kiša toliau tuo pinigus, bus smagu eilinį kartą matyti, kaip visi turkų "grandai" bus praspirti atkrintamosioms neprasidėjus. Nugalėtojų mentaliteto nenusipirksi. O turkams jo baisiai trūksta. Fenerbahce laiminga išimtis. Žiūrėti...
2016-06-11
+15
Atsakyti
Aš kartu su visa Lietuva laukiu Neptūno finale, kur jam ir vieta. Tad prašau LR, nesidraskykit, niekas jūsų finale nenori, užleiskit vietą stipresniems. Neptūnas, neabejoju, dar kažką parodytų, o su Rytu viskas eilinį kartą baigtųsi 4-0. Žiūrėti...
2016-05-20
-8
Atsakyti
MazasDidelisMazasŠiaip tėvas nenorėjo, kad jis iš vis į NCAA eitų ir norėjo, kad tiesiai iš Europos į NBA.


Kad kaip tik ne? Sabas nematė prasmės kažkur skubėti, todėl patarė sūnui gerai apšilti NCAA, o į NBA keltis tik gerai progai pasitaikius. Nebent aš netaip supratau jo mintį.
Žiūrėti...
2016-01-10
-1
Atsakyti
Dar turbūt niekam Žalgiryje nelinkėjau tokio pasisekimo, kokio linkiu Šarui. Ir pilnai tikiu, kad jam pasiseks. Juk jis ne šiaip koks buvęs geras scoreris, jis legenda, kuri puikiai valdė komandos žaidimą. Jo supratimas apie krepšinį yra fenomenalus, neveltui savo trenerių štabe jo siekė tokios komandos kaip Maccabi ar PAO. Jam tiesiog jau nulemta tapti Žalgirio treneriu, tik klausimas, kaip stipriai jis pats to nori. Juk yra pasakęs, kad jo prioritetas - klubas, kuris negailės pinigų norimų krepšininkų įsigijimui, tad galbūt tai ir pakiš koją sėkmingoms deryboms dėl ilgalaikio kontrakto.

Kas dėl Krapiko, tai dar kartą ačiū jam. Jei ne Krapikas, tai ne žalfaniai, o rytfaniai būtų mus sveikinę su bronzos medaliu LKL'e. :) Nuveiktas tikrai nemažas darbas Žalgirio išpuoselėjimo link. Bet bėda ta, kad Krapiko vadovavimas pradėjo nešti neigiamą aurą komandos žaidimui. Tas jo charakterio minkštumas, nesugebėjimas greitai reaguoti į problemas privedė komandą prie šitų nelemtų pažeminimų. Tetrūko supratimo, kad reikia trauktis, nes jau pribrendo Šaro valanda imti viską į savo vadžias. Neabejoju, kad Šaras greitai įves savo tvarką. Jo charakteris gali pakeisti žaidimo braižą iš to nuobodaus žalgirietiško į žiūrovui patrauklų krepšinį. Jis gali atversti naują, sėkmingo Žalgirio, puslapį. Belieka tikėtis, kad Šaras žino kokiais konkrečiais veiksmais visa tai pakeisti. Didžiausios sėkmės jam, o mes, fanai, būkime kantrūs ir neskubėkime teisti, jei kažkas nepasiseks. Dideli darbai reikalauja laiko.
Žiūrėti...
2016-01-10
+3
Atsakyti
Nėra Žalgiris ta komanda, kuri šioj grupėj su visais draskytųsi dėl vietos ketvirtfinaly ir niekas nesupyks, kad ji sezoną baigs po TOP 16. Bet tokios beviltiškos pradžios aš net pesimistinėse prognozėse neįžvelgiau. Tam, kad bent jau patenkinamai pasirodyti šiam sezone, reikėjo pasiimti Laboral ir Brose, kurie toli gražu nėra grupės favoritai. Net nebūtų pikta, jei abi varžybos būtų praloštos tais keliais nelemtais taškeliais. O dabar kas darosi? Praeitos savaitės nusižeminimas jau buvo vos suprantamas ir atleistinas, o čia mus DULKINA vokiečiai... Taip, šiemet Brose atrodo puikiai, bet ne tiek, kad sudaužymas 33 taškais atrodytų dėsningas ir pateisinamas.

Atrodo turim ir sidabrinius rinktinės vyrukus, ir lūkesčius pateisinančius legionierius, ir pernai sužibusius Ulanovą, Lekavičių. Jei ne ketvirtfinalis, tai 5-6 vieta grupėj atrodė tikrai pasiekiamas tikslas tokiai komandai. Tačiau realybė tokia, kad sezonas gėdingai baigsis 1(0)-14 ir eilinį sezoną teks tenkintis LKL titulu, kuris yra visiškai bevertis, tik kažkodėl nuolat garbinamas tų pačių žalgiriečių. Na žinoma, juk liaudžiai pudrinti smegenis daug lengviau nei pripažinti, kad fanų viltys ir lūkesčiai eilinį sezoną buvo be skrupulų sunaikinti.

Vis dėl to aš ne kiek pykstu ant žaidėjų, o ant Krapiko. Šitas žmogelis jau seniai gyvena savo paraleliniam pasaulėlyje, kuriame jis įsivaizduoja esąs vienas geriausių trenerių Europoje. Tik tiek, kad pasiekti aukštesnių tikslų nei paskutinė vieta TOP 16 jam vis sutrukdo kažkokios tai mistinės aplinkybės. Vieną vakarą žaidėjai kažkodėl nenusiteikia, kitą nepataiko, trečią vakarą koks Javtokas ar Lipkevičius susitraumuoja, tarsi nuo šių dviejų visos komandos sezonas priklausytų.. Kaip suprantu, šį kartą koją pakišo pernelyg gerai susiklosčiusios Brose rungtynės? Ai ne, vėlgi tas nelemtas nusiteikimas.

O kam žaidėjams tas nusiteikimas, jei jie žino, kad jų bosas yra BEKIAUŠIS ir jis nieko nepasakys? Pavyzdžiui, realiam pasaulyje, žmogus vykdamas į darbą iškart nusiteikia dirbti, nes jeigu jis ten tik kavą gers arba šiaip mėtysis iš kampo į kampą, tai tą pačią dieną jis bus taip nuleistas, kad daugiau nebesinorės nei į tualetą užbėgt. O čia matai, chebra nenusiteikia. Aišku, ką jau padarysi, gal grįžę namo Youtube motyvacinių klipukų pasižiūrės ir kitą kartą nusiteiks.

Viskas, dėde Ūsai, su Žalgiručiu pasismaginot kiek galėjot, savo ribą pasiekėt, nėra Jums ką čia daugiau ir beveikti. Ačiū už darbą, gerus norus ir (ne)kurybiškas atmazkes, o dabar būtų malonu, kad savo šiltą ir dėl kažkokių priežasčių vis dar neklibančią kėdę užleistumėt tam, kuris gali nuveikti kažką daugiau. Tauta pageidauja Šaro.
Žiūrėti...
2016-01-09
-4
Atsakyti
Pucas
Visko būna.. Žiūrėti...
2016-01-03
-1
Atsakyti
Vakar ne Lokomotyvas laimejo, o patys Zali atidave pergale. Kodel rungtyniu gale metimas buvo patiketas Kalnieciui, jei visas rungtynes jo metimai vos lanka dasieke? Nesmerksiu jo del to, kad nepataike, cia labiau treneriu kalte, kad leido jam mesti. Kazkas sitoj komandoj negerai, ji kazkur stringa. Gal dar truksta laiko susizaidimui, galbut kazkas su psichologija, tad palinkeciau komandai issikalbeti, viska apgalvoti. Pamenu, kazkuri sezona tai dave gera efekta komandos zaidimui.

Is dalies Loko ir rytfaniai uz pergale gali dekoti teisejams. Nors kokie ten teisejai, padugnes. Visi matem, kaip uz kaklo traumuotam Seibuciui besikabines kazkuris loko narys buvo nubaustas paprasta prazanga.. Rimtai? Ko lauke teisejai? Kol Seibutis bus isnestas su nestuvais? Kiek veleliau ant zemes buvo nublokstas Ulanovas, o kas uz tai? Technine prazanga uz vaidyba? :D Nu absurdas visiskas, jei jau teisejai nori patempti, tai bent jau tegu daro tai profesionaliai, o cia tiesiog demonstratyviai rodoma nepagarba Zalgiriui..

Ketvirtadieni zaidziam Turkijoje. Nesureiksminu Izmiro komandos pergales pries Barca, labiau neramina tai, kad su nekokybisku zaidimu zaisim isvykoje. Bet islieku optimistu.
Žiūrėti...
2015-10-24
-10
Atsakyti
tele2pildykLabiau gal i ryta.. labai megsta jie zaidejus is Prienu perimt:))
O dar juk Zalgirio mokyklos narys, tai jei tik aptures gera sezona, 100% kita sezona matysim ji Ryte. Gar net ir si, jei koks Adas del traumos atkristu.
Žiūrėti...
2015-10-03
-7
Atsakyti
Ach
Seni, pats straipsnius rašykis ir skaityk, jei kas nepatinka. Arba valink tolyn iš čia. Žiūrėti...
2015-08-20
+1
Atsakyti
VaidasKLPSauniai dirba vadyba, prigriebem isties nebloga zaideja, dar gerai butu koki atletiska juoduka i krasto pozicija paimt, ir tada krautume zalgiriui, rytui, aisku jeigu vel teisejai kaip visada netemtu ju uz ausu


Tai žinoma, atletiškas juodukas užkamšys visas skyles ir iškovos titulus. Kam iš vis Motiejūnas, Vainauskas, Kurauskas ir kiti tuos nevykėlius lietuvius perka? Pripirktų aukštų juodukų ir Europa po mūsų kojom.

Smagu, kad LT klubai stiprinasi, nieko prieš neturiu, bet mane tuoj pribaigs tie ekspertai, kurie metai iš metų į sudėtį kiša "aukštą atletišką juoduką". :D
Žiūrėti...
2015-08-16
-2
Atsakyti
Ach
Prisirinko balkanų ir nori į atkrintamąsias. :D Žiūrėti...
2015-08-11
Atsakyti
Nesidarykit, žalfaniai, gėdos metai iš metų bergždžiai diskutuodami su šitais trylikamečiais rytfaniais. Tegul jie čia rašinėja ir guodžia save, kad bus čempionais, kad Žalgiris šį sezonai jau tikrai neperkops EL reg. sezono. Jiems daugiau nieko nelieka, tik komentuoti. :) Tik man neaišku, iš kur to optimizmo jie semiasi, kai komanda suburta vien iš LKL vidutiniokų ir laukia baisesnis sezonas, nei pastarieji du. Žiūrėti...
2015-07-17
-10
Atsakyti
myblaviai mastattis zalgrybis!:DIs komantaru galima pagalvoti,kad lizinginiai jau uzmirso kas buvo atgal 3sezonai eurolygoje:DDkiap 31 ir daugiau klaidu per rungtynes budavo norma.O 2,3pergales grupesesvente.


Aha, sėkmės kibire su Juciku ir Gailium priešaky. Gal šiemet ir iki ketvirtfinalio dasikapstysit. :)))
Žiūrėti...
2015-07-10
+21
Atsakyti
Big_Daddy3000Norint perzengti top16 etapa,reikia bent 3 stipriu USA zaideju....o dabar zalgiris permoka visokiems Jankunams,kalnieciams,Pociui dar gal kleiza...kuriu karjera visiskai tragiska ir cia atvarys pries pensija pora euru dar uzsidirbti...jie eiliniai vidutiniokai....jau geriau 2 geri USA zaidejai,nej 3 eiliniai vidutiniokai Lietuviai


O tau patrauklus būtų Žalgiris, kuriame žaistų 40 procentų jaunimo, o 60 - legionierių? Taip, vietoj Pociaus, Kleizos galima būtų rasti po "aukštą, atletišką, taiklų, super duper juoduką", apie kurį metai iš metų spangsta kai kurie fanai. Bet pala, o ką statysim į kitas pozicijas? Pvz., šiuo metu Žalgiryje yra tik vienas centras - senas kojų nebepavelkantis Javtokas. Kas bus šalia jo? Vėl "aukštas, atletiškas juodukas"? Kas iš tų juodukų, jei jie čia bus tik dėl to, kad įrodytų grandams, kad gali žaisti stipresniuose klubuose? Puikus pavyzdys - EA7. Žaidimas paremtas ant savanaudžių juodukų, kuriems rūpi tik sava statistika. Jokio kovingumo, jokio patriotiškumo, jokių titulų, o atlyginimai milžiniški. Bus gražių dėjimų, bet nebus komandos, dvasios, kuri Žalgiriui kasmet leidžia pranokti visus tuos klubus su pompastiškais biudžetais. Savi žaidėjai nori žaisti namie, o noras kovoti sporte yra svarbiausias. Todėl į kitą sezoną žiūriu optimistiškai, tikiu, kad Kleiza grįš į senas vėžes ir įrodys, kad per anksti yra nurašomas, Kalnietis, neabejoju, vardan Žalgirio atiduos visą save (užuojauta Kalniečio žmonai :) ), na o Pocius, tikiuosi, bent negadins vaizdo aikštelėje. Kalnų nenuversim, bet garbingas žaidimas TOP 16 būtų puikus rezultatas atsižvelgiant į tai, kad Motiejūnas šį mėnesį turės paplušėti kaip niekad, kad iš naujo sulipdytų kovingą Žalgirį. Turint milijoninių skolų ir palyginti labaaaai jau ribotą biudžetą telieka žaisti Va-bank. Didžiausios sėkmės ir šaltų nervų P. Motiejūnui ir kolegoms. :)
Žiūrėti...
2015-07-10
+8
Atsakyti
VaidasKLPAtkreipkit demesi i A licenzija turincias komandos, visos kaip ir normalios, tik vienas zalgiris tarp visu turinciu A yra prie eurolygos autsaideriu metai is metu


Tai matyt ne už ačiū ta licencija. Žalgiris nori jo, stengiasi atitikti kriterijus, turi vardą, tai ir turi tą licenciją. Tau trukdo?
Žiūrėti...
2015-06-27
+16
Atsakyti
Kitą sezoną Eurolygoje mielai sutikčiau matyti 3 Vokietijos klubus. Pilnai pateisinčiau sprendimą po vardinį kvietimą įteikti ALBA ir Bayern'ui. Lyga konkurencinga, klubai nedaro gėdos Eurolygoje, finansai geri, lankomumas puikus. Priešingai nei italų klubai, senų seniausiai praradę savo vardą Europoje. Vietinį čempionatą laimėjo Sasaris, kuris Eurolygoje teišbezdėjo 1 pergalę. Labai primena lenkų čempionato pajėgumą. Nepaisant to, italai vis tiek turi jau garantuotas dvi vietas kitam sezone, tad už ką jiem dar vardinį skirti, aš neįsivaizduoju. Aišku, po vietą gaus rusai, turkai, prancūzai. Įdomu būtų pažiūrėti į antrą Izraelio komandą EL. Na, o Rytas tegul ir toliau gyvena savo fantazijų pasaulėlyje su burtininku Vainausku ir jo pakalikais priešaky. Su tokiais komandų būrimais ir požiūriu į pagrindinį savo maitintoją - sirgalių, greit ir Eurochallenge taps nemenku "čelendžu". :) Laukti vardinio iš Eurolygos, kai šį sezoną neatitikai nei vieno svarbaus kriterijaus (biudžetas nesiekia 4 mln. eurų, salė netinkama, lankomumas nuviliantis, o geriausi pasiekimai per paskutinius 3 sezonus, tai sidabro ir bronzos medaliai LKL). Žiūrėti...
2015-06-27
+21
Atsakyti
Užtenka žaidėjui sezono Vilniuj ir jis supranta, kad niekur kitur nebus taip blogai, tai ir pradeda stengtis dėl karjeros. Žiūrėti...
2015-06-26
-10
Atsakyti
Zigmas
Grynai, ryto mokyklos augintinis. :) Žiūrėti...
2015-06-25
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4 ··· 8 ··· 12 ··· 16 ··· 20 ··· 24  »