16/47 metimų ir vidutiniškai 8 taškai per rungtynes Europos čempe. Čia lyderis jis rinktinės lyderis? :D Žiūrėti...
2015-11-26
+20
Atsakyti
TDaYBenasTDaYBūtų apgailėtinaArgumentas?Pabėgo iš klyvlendo susimest su dviem superstarais, laimėjo žiedą ir grįžta į clevelendą, kur ras kitą superstarą, galimai vėl du.


Tai jei nebūtų išėjęs tai ir nebūtų Klyvlende to Irvingo, nes nebūtų gavę pirmo šaukimo. Esmė, kad Klyvlendas ne LA, kur superstarai patys veržias, jie superstaro ir su Lebronu nebuvo privilioję, o dabar jeigu LB grįžtų, tai Irvingas turbūt pasiliktų, o tavo Kobei niekur ir nereikia bėgt, nors prastesniais metais iki to gi nebedaug trūko.
Žiūrėti...
2013-02-19
+16
Atsakyti
TDaYNėra čia kuo stebėtis. Dar dabar kai kuriuos profesionalus aplošinėja, nieko nuostabaus, kad prime MJ 10 iš 10 kartų laimėtų prieš lebroną.


Kaip ir prieš Kobę :)
Žiūrėti...
2013-02-16
Atsakyti
Protiniai invalidai sąmokslo teorijas kuria.. Taigi aiškiai parašyta, kad nuspręsta sugrąžinti po to, kai Patterson išsitraumavo, pirmą kartą irgi dėl traumų sugrąžino. Žiūrėti...
2012-12-19
+4
Atsakyti
Rytas Heatateityje pistons bus stipri komanda jeigu išlaikys komandos branduoly toki pat keliolika metu:)--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Išlaikyt komandos branduolį keliolika metų. Nežinau net ką pasakyt, retard.
Žiūrėti...
2012-11-19
-2
Atsakyti
buckisnykst
blet nu nx tai Brownas nesustate gynybos, ji atleido ir pasikviete dar didesni gynybini lavona. tu kurva Žiūrėti...
2012-11-12
+1
Atsakyti
Lol, tai jau geriau jį palikt negu D'Antoni imt. Žiūrėti...
2012-11-07
+4
Atsakyti
Man tai atrodo, kad Knicks panaši situacija bus kaip ir Žalgiriui. Reguliariam bus pergalės, o gale sezono, kai jau reiks dėl titulų kovot, seniai pavargs ir nelaimės. Žiūrėti...
2012-11-06
+13
Atsakyti
TDaYtrololo to tdaycia yra visiskos spekuliacijos. Nei tu gali garantuot del tokio Greeno zaidimo, nei gali irodyt, kad dar metais senstelejes Garnettas geriau atrodys zymiai geriau uz pasunkejusi Bosha. Dabar pasakyk, kas turi realesnius sansus naudingesnis but, ar geras volume scoreris Wade, ar zero offence Rondo? Noresiu pamatyt, kaip jis ta sveika Flasha apgins, rimtai. Tu ziuriu sau viska patogia linkme susidarineji. Matai, anais metais traumuotas Bradley buvo, bet pamirsti, kad Wade turejo lygiai taip pat trauma, del kurios negalejo normaliai zaisti ir skleist teorijas, kad va vienas bus suletejes, o kitas dar tik pagerejes, visiska nesamone. Cia kaip as sakyciau, jog big3 heatu zais 3kart geriau, nes jie priartejo prie savo prime amziaus.Greenas žiauriai talentingas, nesakau, kad jis turės 20-10 statistiką, bet svarbiose rungtynėse visad užloš.rondo zero offence? Kas geriau, be rose'o, veržias po kaše? Ypač kai rondo išmoko ir troikes ir vidutinius mėtyt normaliai jau anuose PO. Plius Wade'as rondo pasų nesustabdys, o tai jo buvimo aikštėj esmė.Wade'ui kiek šį sezoną? 30? 31? Wade'o statistika krito ne dėl to, kad jis traumuotas, o dėl to, kad jis paprasčiausiai senas, o nieko kito puolime nemoka, kaip veržtis.Garnettas vienas geriausių all-time ketvirtų numerių, čia tas pats, kas sakyt, jog love geresnis už duncaną, nors duncanas per PO dominuotų prieš love'ą.


TDaYtrololo to tdaykas tau pasake, kad Heat ne favoritai? Man tai juodu ant balto parasyta, jog beveik visi treneriai mano, jog Heat vel pateks i finala. Taip ir sakyk, kad cia tavo nuomone, o ne primesk ja kaip kazkoki fakta...Ir siaip del idomumo kas ten tokio stipresnio yra Eastuose?Aišku bostonas, geriausia sg linija pagal gynybą, turi geriausią lygos įžaidėją ir geriausiai besiginantį įžaidėją rondo, turi PO jaunystės stebuklus rodantį garnettą, 20-10 galintį greeną, pierco pristatinėt nereikia manau ir vienintelė silpna vieta yra centras, kuri... lygiai taip pat silpna heatuose.Aišku tiek heat, tiek c's statys savo PF į centrus, o garnettas 1x1 suvalgys boshą nesunkiai.Rondo gins wade'ą ir atvirkščiai, wade'as ryškiai suletėjęs, rondo jau šį sezoną prieš miamį stebuklus rodė.Vienintelis tikras pranašumas, kurį heat turi prieš visas komandas yra LeBronas, kuris ir tas turės gynyboj art.PLIUS, Heat turi gėdingai pabėgusį alleną, kuris tik prideda papildomos motyvacijos celticsam.C'sai yra ryškūs favoritai eastų.


TDaYKnicerbockerisTDaYKnicerbockerisTDaYKad Heat net nėra eastų favoritai.Heat turėtų melstis, kad pusę lygos išsitraumuotų, kaip aną sezoną, kad galėtų patekt nors į finaląaš netikiu ką perskaičiau, man rodos vis rašai tokius dalykus, kad gautum dėmesio, nori pasakyti, 2 paskutinius sezonus į finalus patekusi komanda, nėra favoritai patekt į finalą su sustiprėjusia sudėtimi?Be žodžių aš...Bostonas žymiai labiau sustiprėjo, o jie septynias rungtynes tampės su heat'ais.Ne tame esmė, tame jog jie yra Čempionai ir pagal tave jie vistiek ne favoritai?rodos tau su galva negerai, taip C's sustiprėjo, bet jog Heat favoritais nelaikai, absurdas.Nu bet jie pervažiavo per ištraumuotą lygą, o finale susitiko su vaikais thundersais, kurie ir tai pralaimėjo per inkarą westbricką. MJ grįžus, hakeemo rocketsai irgi nebebuvo laikomi favoritaisDar melskis, kad c's sezono metu centro padoraus negautų :D


Šitam veikėjui tai protas užtemęs, sako Wade nieko daugiau nemoka, tik veržtis.... Aiškini, kad Wade jau senis, o tai kas Pierce ir Garnett tada? Taip, jie gerai žaidė, bet gal šiais metais ir pasibaigs jų geras žaidimas arba išsitraumuos? Celtics tikrai kietas riešutėlis, bet visgi favoritai vis tiek Heat, o tu to negali pripažint nes esi su stuninta galva. Ir Rondo nėra geriausias lygos pg, iš trajako, kad jis PG gerai pataikė tai irgi turbūt iš šiknos ištraukei, mid - tai taip, patobulėjęs, bet bent jau aną sezoną geriausais buvo Paul.Ir kažkodėl tie "vaikai Thunder, su inkaru Westbrook" tavo išsvajotąjį kartu su visa komanda nušlavė. Nebūk tikras, kad ir šį sezoną taip nebus.
Žiūrėti...
2012-10-30
+26
Atsakyti
MIRKA3>Blitzkrieg"Ir nemanau, kad Lebronas pereis pas Lakers, kadangi, jį tada gal net dar labiau smerktų..."Ne! Klysti! Ar Howard smerkiamas, nors padare ta pati ka James? Ne. Ar Artestas smerkiamas, nors atvirai dziugavo kad nebereiks dengt Kobes, kad zieda iskovos ir pan...? Ne. Tai kodel vieni smerkiami, o kiti ne? Todel kad LA gali pirkti geriausius, kitu komandu lyderius, o kiti ne, nes LA valdo puse NBA marketingo, visi specialistai ir apzvalgininkai laizo LA tarpukoji. Uzteko Howardui pereit i LA, ir baigesi ant jo s pylimas, visi apzvalgininkai tyli po sluota. Nashas irgi prie silto atejo, ir ka? Puiku! Tai ir James jei pereitu i LA, iskart taptu be konkurencijos didziausia zvaigzde ir jo nieks nebelygintu su jokiais Durantais, nereikalautu is jo tik nuostabaus zaidimo ir tik pergaliu. jis taptu nelieciamas.


Dėl to, kad Lakers laižo tarpukojį visi, ir dėl Howardo sutinku, tačiau, pavyzdžiui, kas ant Bosho važiavo, kad jis perėjo? Nebent Raptors fanai, tas pats ir su Garnett, Allen, ir panašiai.

"Tai kodėl vieni smerkiami, o kiti ne?" Tai va to ir norėčiau paklaust Lebrono haterių, šiaip teisinasi daug kas, kad tipo dėl to, nes jis tą "decision" laidą padarė, taip, tai buvo blogas sprendimas, bet vis geriau negu Howardo muilo operos, ir pala, vien dėl to smerkt? Kažkuriam saite skaičiau, kodėl Lebronas toks nemėgstamas - dėl jo sėkmės. Pritarčiau. Kobe irgi vienas nemėgstamiausių, jo charakteris ne iš maloniųjų, bet jo iš dalies daug kad nemėgsta taip pat dėl didelės sėkmės.
Žiūrėti...
2012-10-19
-6
Atsakyti
RNepatinka man tokie scenarijai, manau žaidėjas turėtų atstovaut vienam klubui, ir su juo kovot dėl čempionų žiedų, dėl savų sirgalių, o tokie žvaigždžių susibūrimai man ne prie širdies... Didelė pagarba tokiems žaidėjams kaip Reggie Miller ar John Stockton, kurie visą savo karjerą paskyrė vienam klubui, nors ir neiškovoję žiedų, vis dėl to liko savų sirgalių gerbiami... Manau dėl tokių akimirkų verta:


Man atrodo, jeigu būtum Lebrono, Garnetto, Alleno, Bosho kaily tai ir pats tą patį būtum daręs. Pasisekė kokiam Kobei, Wade, Jordan kad pakliuvo į svarbų miestą ir didelę rinką, o kai tu žaidi pramoniniam mieste ir pan, ir menki šansai žiedus laimėt, tai ta ištikimybė nusistumia į šoną. Aišku, daugybė žaidėjų lieka ištikimi, bet čia labiau būdinga senesniems laikams. Taip kad gerbiu tuos, kurie lieka ištikimi, bet ir nesmerkiu tų, kurie palieka savo komandas.

Ir nemanau, kad Lebronas pereis pas Lakers, kadangi, jį tada gal net dar labiau smerktų, manau jis atžais Heat savo metelius ir ant saulėlydžio, kaip pats sakė, kad norėtų, grįš į Klyvlendą, tik įdomu kaip fanai tai priimtų?
Žiūrėti...
2012-10-19
-10
Atsakyti
MikisJuokinga vaiku komentaru klausyt, Jonas toks, Jonas anoks ! Isikalkit i galva, kad Jono geriausi metai bus kai jam bus 25, kai bus vyras, o keleta ateinanciu metu, darbas, darbas, darbas. Bus ir geru rungtyniu ir blogu, bet stabilumo tiketis neverta, o ir diskutuoti nelabai cia yra prasmes, bet aisku kai nera ka veikti po mokyklos tai galima...


Aiškiaregys būsi? Be to prašviesiu tave, kad krepšininkų pikas ties 29, 30 metų dažniausiai būna.
Žiūrėti...
2012-10-18
-3
Atsakyti
diegoVėl NBA.com jokių Motiejūno highlight'ų neįdėjo. Rezultatyviausias komandos žaidėjas šioje rungtynėse, bet vis tiek... Lyg visi ten D-mo hater'iai būtų. :D Oh well... Šiaip šaunuolis Donatas, gerai sužaidė, reikia tikėtis, kad prasidėjus reguliariam sezonui taip pat gaus pakankamai minučių, nes kol kas įrodinėja, jog yra jų vertas.


Taigi ten ale "žvaigždė" Jeremy Lin visuos highlight'uos, nesvarbu, kad ir kaip grybą pjautų(1/10 metimų šiose rungtynėse). Išvis Hjustono vadovybėj turbūt bepročiai dirba, Asik su Lin žiauriai permokami, nu Lin dar galima suprast, tikisi iš jo gero žaidimo, tik kažin ar išpildys lūkesčius, bet už ką Asik 25 mil per 3 metus mokėt tai aš negaliu suprast..
Žiūrėti...
2012-10-15
+1
Atsakyti
Tomas123„Išmok jų pavardes ir kreipkis į teisėjus vardu. Jie palankiau žiūri į jaunus vaikinus, kurie gerbia teisėjus“, – šypsojosi „Raptors“ strategas.Išmok jų pavardes, bet kreipkis vardu? Wtf?


Baninkit jūs šitą neprotaujantį individą. Sakydamas išmok jų pavardes tai turėjo omeny ir vardą ir pavardę, taip sakosi bent jau lietuvių kalboj, bet tau tai tik prisikabint. Šiaip smagu, kad abiem naujokam gerai sekas, bet viskas pasimatys per tikras varžybas, be to Pistons priekinė linija nėra pati stipriausia, man įdomu kaip Valančiūnas prieš pavyzdžiui Bulls žaistų.
Žiūrėti...
2012-10-13
-2
Atsakyti
TDaYJump_Shooter1. LeBron James - universalus zaidejas, puikiai reboundina, scorina, atlieka assistus, siuo metu tikrai geriausias lygoje.2. KD35 - geriausias scoreris nba siuo metu.3. Dwight Howard - praejusi sez iki traumos buvo zveris, rinkdavo ~20tsk ir ~20rbs, si sezona tasku rodiklis manau kris, bet treciosios vietos tikrai vertas, aisku jei nakmuos traumos.Tai taip taip, visą laiką kol žaidė rinko 20-20. Howardas nevertas būt top 5 niekaip.


Gal pakeitei nuomonę, kad visgi nėra Howard>Bynum, jeigu tokį pareiškimą darai?

Kad 1 LBJ, o antras KD tai čia, manau, jie ta dvejetuką dar ilgai sudarys(kad ir apsikeitę vietom), o dėl Howardo tai čia jau reikia sezono sulaukt, ir pažiūrėt, kaip jis atrodys tarp gerų žaidėjų, stats tai tikrai turėtų nukrist, bet įdomu, ant kiek naudingas jis sugebės būt.
Žiūrėti...
2012-09-29
+8
Atsakyti
to fan 23perdetas dalykas, kad lebronas gali zaist visose penkiose pozicijose. centru gali zaist pries kokius nors autsaiderius. idomu kaip jis paimtu howarda, bynum, ar neseniai krepsini palikusi yao? tu man nesuprantanciam sito zaidimo paaiskink, kaip jis tai galetu padaryt?ir izaidejas? kaip jis sugaudytu greiciausius izaidejus? t.parker, j.wall, d.rose? o puolime izaideju.. kad gerai mato aikste sutinku, bet kad gali kurti zaidima, nemanau


Dėl centrų gal ir sutikčiau, bet sakai kaip jis sugaudytų įžaidėjus? Įdomu, kas dengė ir nusodino 2011 konf finale Rose?

O kas dėl temos, tai aišku perdėtai jis čia jau pakalbėjo, bet Rondo iš ties unikalus. Jeigu jis dar pataikytų iš 3pt be abejonės būtų geriausias PG, bet dabar šiaip negalėčiau apsispręst, ar koks Paulas ar Rondo geriau.
Žiūrėti...
2012-09-29
+11
Atsakyti
Makedonija, aišku, per aukštai, geriausiu atveju jie 5-8 vietą gali užimt kitais metais manau, o Serbija ir Turkija, sakyčiau per žemai, nes pvz Suomija aukščiau už juos. Aišku viskas vertinta pagal pasirodymą, bet nemanau, kad ir per EČ Serbija žais taip prastai. Žiūrėti...
2012-09-26
+8
Atsakyti
Grynuolis15Abejoju , ar tai įmanoma. Šiais laikais per daug stiprių komandų, nei buvo anuomet (:


Tie tavo smailai mane pražudys
Žiūrėti...
2012-09-18
-14
Atsakyti
Post_MoveshlapukasNereikia Heat jokio gero centro , jie irode kad ir be centru gali laimet zieda :DHeat zaidzia loterija su centrais , kol sveiki dwade ir lebronas tai taskai eina per juos + mario ir boshas prideda po +10tasku. Bet jei ne duok dieve abu susitraumuos bus pizdauskas taip tariant :DKad ir be Wade'o,kad ir be Jameso,Heat pretenduotų į PO,Bochas laisvai gali rinkti 25pts per sezona,Chalmersas 17,+ dar Allenas 13-18pts,prie jų Haslemas,Battieras,Milleris,Cole'as ir galima galvot apie PO,tik aišku ne su Spoelstra,tada jau reiktu normalaus Trenerio.


Visi nuvertina Spoelstra, nes vos ne James ir Wade kai komandoj tai tau nieko reguliuot nereikia.. 2008 metais 43 pergalės, 2009 47, kai dar nebuvo James su Bosh, čia blogi skaičiai? Kaip debiutuojančiam treneriui sakyčiau neblogi su ta komanda, kurią jis turėjo. Išvis wtf žmogus laimėjo NBA ir vis tiek nenorit pripažint, kad nėra jis jau toks prastas? Nesakau, kad jis Philo lygio.Bet kai žaidė prieš Indianą, ir kai iškrito Bosh, buvo 2-1, iš ten išsikapstyt be jo nebuvo taip lengva ir nepasakyčiau, kad ten vien James ir Wade nuopelnas. Manau koks tas pats Lakerių Brown prastesnis už Spoelstrą.
Žiūrėti...
2012-09-17
+14
Atsakyti
Galbūt nebus visai į temą, tačiau ir tday minėjo apie dvynių sugriovimą ir kad al qaeda juos sugriovė. http://anomalija.lt/2012/08/kas-is-tikru... - gerai susumuota faktų visuma, kurios turėtų pakakt atvert akims. Ir čia yra tikri faktai, dėl holokausto šiek tiek kitaip, tie patys popieriai ir žmonių pasakojimai gali būt melagingi, bet antiholokaustinė versija yra žymiai logiškesnė. Žiūrėti...
2012-09-04
+1
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4 ··· 6 ··· 8 ··· 10 ··· 12 ··· 14  »