nu atliko teisejai ryto darba,nu nieko nepadarysi,bet per plauka prienai nelaimejo,bet atvaziuo rytfanei i prienus tai uzkursim jiems pirty Žiūrėti...
2013-04-24
+4
Atsakyti
babrausko prienai net uz dyka neimtu Žiūrėti...
2013-04-24
-4
Atsakyti
teisejai tai totalus Žiūrėti...
2013-04-24
-2
Atsakyti
valanciunas atejo i zymenca pasijuokt is ryto ir is jo fanu Žiūrėti...
2013-04-24
-2
Atsakyti
isdauzys langus prienai rytuj su sviediniu:)) Žiūrėti...
2013-04-24
-1
Atsakyti
cattasKuo labiausiai pasišlykštėjau tai LR fanais, dar tokių žmonių nemačiau. Pagarbos 0. Apie Virgį plakatus daro, atsakomos prienuose bus, tai žiūrėkit, kad Prienai atgal neduotų plakato - Dirkai išsivalyk burną, nes čiulpiai.. Rytas geriausias, kad tik sugebėjo varžybas nusipirkt prieš Žalgirį.


:)))
Žiūrėti...
2013-04-24
-3
Atsakyti
nu ka apsaudys prienai ryta Žiūrėti...
2013-04-24
+3
Atsakyti
exzemRytas musu sirdyse- visada!!! :))


tik tavo ir dar triju zmogeliuku ,rytas gyvas sirdija:))
Žiūrėti...
2013-04-24
+4
Atsakyti
Crossartasssssbet tai keistuoliai ryto fanai penki susirinke ir klykauja salej,kiba visam vilniuj krizeCia ne krize, Vilniui nusispjauti ant sitos komandos, cia tik ritfaniai istisai klykia kokie jie svarbus miestui bei Lietuvai, bet Vilniui totaliai px sis reklaminis vainausku laikrascio projektas.


kaip gali but poxuj ant savo miesto komandos,nu nebent ji nieko nepasiekus per visa istorija,nu kibira laimejus ir viskas
Žiūrėti...
2013-04-24
-4
Atsakyti
Pirmyn_vilniečiai_artasssss|||SpursFTW|||SpursFTWRandy_Katanajei fuksiniai tritaskiai nekrenta tuscia vieta is tur prienu, serija netrumpa objektyviai LR suvalgys prienus per priekine linija.P.S.tam gaidziui Orelik turetu pastoviai duot technines, nes po kiekvienos prazangos drasko akis teisejams.Sutinku su tavim. ;) Fuksai kai lenda, tai lenda kaip sakoma, o visi galvoja, kad jie snaiperiu komanda :DD Juokas ima man, net padoraus centro, neturi, rytas su tokiu priekiu vaiksto kaip nori baudos aikstelei pas prienus, nebent baudom sustabdo. O del techniniu tai galetu bent po 2 duot seskui, nes pastoviai teisejais nepatenkintas yra,Lydeka 3tšk, Obryant 0. Tikrai, kad vaikšto kaip nori. Fuksai ne fuksai, bet faktas, kad 2-3 komanda Lietuvoj dabar Prienai. išvis nesuprantu iš kur tiek pykčio lietuviškai komandai?Esu Zalgirio fanas metus is metu, bet palaikau siandien Ryta, vien del to jog nemegstu prienu ir ju pasiputimo baisaus. :)apie kokį tu čia pasipūtimą šneki? kaimelis, kuris surinko sudėtį ir kovoja su visais LKL'e, čia tipo dėl to jie pasipūtę? duokdie, kad kuo daugiau tokių komandų Lietuvoj būtų.. Jeigu Pasvalys ir Prienai sugeba surinkt tokias komandas, tai Neptūnas,Panevėžys,Šiauliai mano galva turi surinkt dvigubai stipresnes komandas.. o jeigu jie to nesugeba padaryt, tai čia jau jų bėdos, negi dėl to Prienai yra pasipūtę?koks tau prienai yra kaimelis ka? as patc gyvenu prienuose ir galiu pasakyt kad prienai geriau nei vylnius su penkeis lietuveis i.Tai spėju tu vienas iš tų dvylikmečių prienų fanų


zinok prienu fanai tikrai vyresni ir protingesni negu ryto apsinuogine klaunai
Žiūrėti...
2013-04-24
+1
Atsakyti
_Baloncesto_Prognoze tokia, kad kitamet Prienuose zais Babrauskas su Jomantu, nes tie pastoviai susirenka LR ir Zalgirij nepritapusius vidutiniokus.


da tavo mama zais prienuose,nes jos sunus py+++++++++++++
Žiūrėti...
2013-04-24
-2
Atsakyti
|||SpursFTW|||SpursFTWRandy_Katanajei fuksiniai tritaskiai nekrenta tuscia vieta is tur prienu, serija netrumpa objektyviai LR suvalgys prienus per priekine linija.P.S.tam gaidziui Orelik turetu pastoviai duot technines, nes po kiekvienos prazangos drasko akis teisejams.Sutinku su tavim. ;) Fuksai kai lenda, tai lenda kaip sakoma, o visi galvoja, kad jie snaiperiu komanda :DD Juokas ima man, net padoraus centro, neturi, rytas su tokiu priekiu vaiksto kaip nori baudos aikstelei pas prienus, nebent baudom sustabdo. O del techniniu tai galetu bent po 2 duot seskui, nes pastoviai teisejais nepatenkintas yra,Lydeka 3tšk, Obryant 0. Tikrai, kad vaikšto kaip nori. Fuksai ne fuksai, bet faktas, kad 2-3 komanda Lietuvoj dabar Prienai. išvis nesuprantu iš kur tiek pykčio lietuviškai komandai?Esu Zalgirio fanas metus is metu, bet palaikau siandien Ryta, vien del to jog nemegstu prienu ir ju pasiputimo baisaus. :)apie kokį tu čia pasipūtimą šneki? kaimelis, kuris surinko sudėtį ir kovoja su visais LKL'e, čia tipo dėl to jie pasipūtę? duokdie, kad kuo daugiau tokių komandų Lietuvoj būtų.. Jeigu Pasvalys ir Prienai sugeba surinkt tokias komandas, tai Neptūnas,Panevėžys,Šiauliai mano galva turi surinkt dvigubai stipresnes komandas.. o jeigu jie to nesugeba padaryt, tai čia jau jų bėdos, negi dėl to Prienai yra pasipūtę?


koks tau prienai yra kaimelis ka? as patc gyvenu prienuose ir galiu pasakyt kad prienai geriau nei vylnius su penkeis lietuveis i.
Žiūrėti...
2013-04-24
+3
Atsakyti
exzembbzvienas zalfanis tiek raso,tiek kalba vienas,bet su juo nieks nebendrauja...Hebra,pabendarukit su juo,nes matosi,kad cia draugu neturi cia ziauru sovei :DDDD sutinku su tavim 100proc. tikrai jam truksta demesio :)))


as pabendrausiu su tavo mama ok?
Žiūrėti...
2013-04-24
-5
Atsakyti
bet tai keistuoliai ryto fanai penki susirinke ir klykauja salej,kiba visam vilniuj krize Žiūrėti...
2013-04-24
+3
Atsakyti
SpursFTWRandy_Katanajei fuksiniai tritaskiai nekrenta tuscia vieta is tur prienu, serija netrumpa objektyviai LR suvalgys prienus per priekine linija.P.S.tam gaidziui Orelik turetu pastoviai duot technines, nes po kiekvienos prazangos drasko akis teisejams.Sutinku su tavim. ;) Fuksai kai lenda, tai lenda kaip sakoma, o visi galvoja, kad jie snaiperiu komanda :DD Juokas ima man, net padoraus centro, neturi, rytas su tokiu priekiu vaiksto kaip nori baudos aikstelei pas prienus, nebent baudom sustabdo. O del techniniu tai galetu bent po 2 duot seskui, nes pastoviai teisejais nepatenkintas yra,


pac su savim susirasineji?
Žiūrėti...
2013-04-24
Atsakyti
jau pradejo teisejai savo darba,kaip visada tempe ryta Žiūrėti...
2013-04-24
+9
Atsakyti
nu ka palaikom prienus gal susims vyrai Žiūrėti...
2013-04-24
-2
Atsakyti
apzais prienai ryta Žiūrėti...
2013-04-24
-9
Atsakyti
SpursFTWPuikiai visi matome, jog be tritaskiu is Prienu vapse nieko nera, Seskuj jau nervai nebelaiko ;)


bet ir be tritaskiu prienai krauna rytuj malku
Žiūrėti...
2013-04-24
+4
Atsakyti
gali but nekas rytuj,jai prienai trajakus prades pataikyt,tikrai nekas gali but net sutriuskyti Žiūrėti...
2013-04-24
+12
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4  »