"Hardeno šou neišgąsdino" - 13/37FG toks šou gali nebent prajuokint iki ašarų, o neišgąsdinti :))) Žiūrėti...
2020-01-15
+14
Atsakyti
Švedas yra kažkokio nesuvokiamo bukumo totaliai anti-komandinis sviedinio svaidytojas. Besmegenystės triumfas yra jo žaidimas, bent jau vakar rungtynėse. Žiūrėti...
2019-12-19
+23
Atsakyti
Smagu, kad jis taip lošia, bet jo pataikymas yra stipriai ne kažką, turint omeny, kad jis beveik viską iš po kašio verčia. Susitvarkytų pataikymą bent iki 60%, turėtų 25 pts vidurkį užsimerkęs. Žiūrėti...
2019-11-13
-25
Atsakyti
oooo
Milanas yra pinigų naikinimo fabrikas. Pinigiani vadovavimas yra apgailėtinas, t.y. visko statymas ant James\'o - totaliai kvailas, ypač turint tokią sudėtį.

Klausimas yra toks: apie kokią vizija jie ten kalba Milane?

Kokiu tikslu jie investuoja tokius pinigus?

Kam reikia samdyti tokį trenerį, kuris nesugeba nieko daugiau tik nurodyti visimes žaidėjams nesikišti ir leisti daryti James\'ui viską ką jis nori. (Pinigiani komandos nežaidžia nieko padoraus nuo Sienos Mdp laikų).

Gynybos nerasta.

Gudaičiui iškritus, situcija išvis pasidarė apgailėtina, nes Artūras bent jau susirinkdavo taškus po milijono netaiklių James\'o svaidymų ir susigindavo...

Komedija, o ne klubas, š*das, o ne vizija. Pinigų krematoriumas.
Žiūrėti...
2019-04-05
+29
Atsakyti
oooo
"Žinai, kad jis išgaus aukšto lygio metimą, ir taip suramins žaidimą.“ - rimtai?

Gal truputį labiau pasistenkite teksto vertimą ruošdami.
Žiūrėti...
2019-03-13
-2
Atsakyti
oooo
pasiima Jonelį, kuris per pirmus 4 grajus meta po 20 pts ir ima po 10,25 rbs, visą tą jis daro per vid. 24 min. - ir blt jis vis tiek žaidžia vos virš 20 min...

besmegenizmas visiškas, nes labiau nei akivaizdu, kad lošdamas 35+ min jis turbūt turėtų vidurkį, kaip min 28-30 pts + 13-15 rbs, bet kam, juk ant kiekvieno kampo mėtosi tiek taškų su geru pataikymu ir tiek rebs.
Žiūrėti...
2019-02-26
+3
Atsakyti
oooo
kam reikia rašyti, ką tas žmogus rašinėja ir kalba? koks skirtumas? jo nėra komandoje ir nuo to visiems geriau. Vienodai šviečia, ką tas veikėjas kalba ar galvoja. Per daug dėmesio jam. Žiūrėti...
2019-02-18
+4
Atsakyti
oooo
Taip, kaltas - vienareikšmiškai!

Autorius, toks jausmas, kad išvis nesigaudo, ką turi veikti, ką veikia ir už ką yhra atsakingas vyr treneris. Jei Adomaitis yra nekaltas dėl čia surašytų punktų - tada jis yra tuščia vieta ir niekas komandoje.

Tokiu atveju tiesiog kyla klausimas - o kam tada išvis ten Adomaitis? Už ką jis atsakingas? Ar jis atsakingas kam leidžia žaisti, kaip žaidėjus ruošia, kaip ir ko iš jų išsireikalauja?

Tai palaukit, mes čia dar kalbam apie Adomaitį prie Ryto vairo - nepamirškime, kad po jo 'vadovavimu' mes važiuosime su rinktine į pasaulio čempionatą. Ten bus dar gradžiau nei buvo per Euro pirmenybes.
Žiūrėti...
2019-01-17
+2
Atsakyti
oooo
ta prasme viskas čia normaliai? RKL klubai lošia, kad patekti į NKL.

Seibutis įkuria klubą ir tas naujas klubas be jokio RKL - varo tiesiai į NKL.

Nu ok, bet, kad mūsų šaly totali varpienė su tom lygų piramidėm - tai faktas. LKL lošia tie patys - paskutinia lieka ar ne - px. Salėm reikalavimai užkelti tokie, kad realiai beveik niekas iš NKL net norėdamas ateit į LKL negali.

Bet vat juk Seibutis įkuria kluba ir tiesiu taikymu į NKL. Tai gal reikėjo į LKL - kam čia su NKL smulkintis?
Žiūrėti...
2018-08-02
-1
Atsakyti
oooo
klounas bilenkoks Žiūrėti...
2018-07-05
+2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.