Anonimas
please torrent.lt pakvietima atsiuskit i pijus.juodisius@gmail.com maldauju aciu is aknsto:))) Žiūrėti...
2015-05-26
Atsakyti
Panzer
Kažkada ėjo toks žurnalas "Krepšinis", tai jame šitą pacaną, kai jis buvo pacuko amžiaus 16-17 m., pagal perspektyvą lygino su Kirilenka, bet matom kas gavosi Žiūrėti...
2015-05-25
+4
Atsakyti
++
Jei pateks į ACB, be šansų, kad su Matulioniu pratęstų kontraktą. Žiūrėti...
2015-05-18
Atsakyti
Anonimas
reyesui akivaizdus žinsniai matosi vietoj tripčioja Žiūrėti...
2015-05-10
-1
Atsakyti
Čiuvak, pasilik dar metam :( Žiūrėti...
2013-05-20
+2
Atsakyti
Aš dar dainuosiu nors balsas prikimes?:):) Žiūrėti...
2013-05-15
+1
Atsakyti
Molėtų kuopos karių pagrindu sudaryta KASP Didžiosios Kovos apygardos 8-oji rinktinė laimėjo Lietuvos kariuomėnės krepšinio čempionatą, finale 74:64 pranokusi KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės komandą. Komandos žaidžiantysis treneris vyr. ltn. Mindaugas Kildišius. Grįžus į rinktinę, vadas mjr. Aidas Gicevičius apdovanojo karius padėkos raštais, o komandos vadovas padėkojo žaidėjams už gerą žaidimą, rinktinės kariams už pagerbimą ir žadėjo, jog tai ne paskutinė pergalė. Molėtiškiams pažįstami veidai kariuomėnės čempionate buvo Valentinas Valiukas, Eimantas Narušis, Justas Narušis, Marius Valkauskas, Karolis Alekna, Adomas Žiukas, Lukas Bankieta, Benas Steponėnas, Tomas Lukoševičius ir Mindaugas Kildišius. Žiūrėti...
2013-05-15
-6
Atsakyti
Aisku jau Pau kunas duoda signalus,Pau tikras patriotas savo salies.Ispanai turi daug geru krepsininku,bet aplink Pau Gasoli sukdavosi zaidimas ar atras ispanai tikra lyderi koks buvo Pau? Navaro,Fernandezas? Paziuresim Žiūrėti...
2013-05-15
-6
Atsakyti
tromoospasitaisęs James`as dėl žaidimo svarbiose rungtynėse ar lemiamom akimirkom - kad ir paimk GM3, per pask 2,5min - 12pt (visa bulls 8pt), kai dar niekas nebuvo aišku.


Kad ir kaip vertinčiau James, bet jis man vis dar nepatikimai atrodo lemiamose, kai nejaučia rimtos paramos iš kitų. Man atrodo, kad jis niekada pilnai neatsikratys to. Per finalus pernai jis jautė Wade paramą, prieš Bulls dabar apskritai manau visa Heat komanda jaučia, kad yra geresni. Dėl taškų tai pasiskirstys kiti, bet svarbu, kad lemiamose akimirkose būtų kas lyderio vaidmens imasi.

_____

Nebeapsilankau realiai. Dar ateidavau paskaityti komentarų, bet kai jau visi pradingo galutinai, tai neberandu priežaščių ten lankytis. Su nemažai senbūvių per skype pabendraujam, padiskutuojam. Net sausainį įpratinom kablelius dėti.

Apskritai, aš kaip krepšinio mėgėjas, o ne ekspertas, vertinu rimtus argumentuotus komentarus.
Žiūrėti...
2013-05-15
+2
Atsakyti
tromoos Žiūrint hipotetiškai, ši serija buvo pasibaigus dar jai net neprasidėjus (su visa pagarba Bulls ir Tibsui), tad pora L būtų sutrumpinę Heat atostogas laukiant Indianos, tačiau kitas aspektas kaip Byron paminėjo - Miamiui lygiai taip pat reikalingas poilsis, kad Wade galėtų iš(ap)- silaižyt žaizdas.


Tikiuosi, kad visas tas nerimas dėl Wade baigsis kaip ir pernai per finalus, kai išsikvietė asmeninį trenerį ir tas sugebėjo jam padėti sėkmingai sulošti 3-5 varžybas. Spauda rašo, kad šiemet padėtis rimtesnė. Žinant, kad James lemiamomis akimirkomis pradingsta, Wade netektis būtų ganėtinai skaudi.

tromoos Zapadlo, kad koralas sunaikino savo bankrutavusį projektėlį, nebėr kur normaliai padiskutuot


Bet yra ir geroji projektėlio nauda. Buvo praktiškai parodyta, kad net ir viešoje vietoje gali egzistuoti kokybiškos diskusijos. Be to, įdegę Žalgirio legionieriai taip ir būtų likę be pačiūžų, jei ne projektėlio komentatoriai.
Žiūrėti...
2013-05-14
+5
Atsakyti
http://visitors2cash.com/ref.php?refId=1... easy money 30$ per day

pats isbandziau tikrai veikia
Žiūrėti...
2013-05-14
Atsakyti
http://visitors2cash.com/ref.php?refId=1... easy money 30$ per day

pats isbandziau tikrai veikia
Žiūrėti...
2013-05-14
Atsakyti
tromoos[quote]ByrontromoosNykios, darbinės rungtynės.


Šiuolaikiniam jaunimui be " :D " "lol'iukas", " :rofl: " tokių juokų nesuprasti. Susitaikyk su tuo ir nuspręsk ar dėti juos, ar kiekvieną kartą sulaukti tokios "kritikos". Jei nuspręsi tęsti rašyti savo stiliumi, tai manau, kad neverta kaskart jiems tai aiškinti. Aišku sunku susilaikyti, bet juk pats supranti, kad su tokiais vis tiek niekada neužmegsi rimtos diskusijos.
Žiūrėti...
2013-05-14
+6
Atsakyti
Jei jau ruošiasi tapti treneriu, tai gal reiktų jo kaip trenerio pasiekimus parašyti, o ne tik kaip žaidėjo. Žiūrėti...
2013-05-14
+4
Atsakyti
staliusGasolis nevertas geriausio ginybos speco vardo manau Ibaka arba Sanders turejo laimet.


Dėl Ibakos gerai pasakė Shaq'as po 4 MEM-OKC varžybų (mano vertimas): "Jei liko trys minutės, tai tu negali vaikytis mažų žaidėjų bandydamas juos blokuoti, nes iš galo ateis Gasolis ir pasiims kamuolį. Reikia žaisti 1on1 su Gasoliu ir blokuoti jį nuo krepšinio<...> Reikia atkirsti žaidėją, kuris pasiima daugiausiai kamuolių puolime."

Ibaka vaikosi pigių blokų, o kai susiduria su rimtais žaidėjais, iš jo lieka šlapia vieta. Nei blokų, nei gynybos.
Žiūrėti...
2013-05-14
+4
Atsakyti
klaipeda
didziausi linkejimai neptunui saunuoliai valiooooooooooo Žiūrėti...
2013-05-14
+2
Atsakyti
KLP
PAGALIAU MELYNAI BALTI TRIUMFANO MES LABAI TO NOREJOME LABAI LABAI SVEIKINIMAI NEPTUNUI . Žiūrėti...
2013-05-14
-1
Atsakyti
vilniaus fanas
vilnius taip pat nuosirdziai palaikem neptuna nes nuostabus miestas geri krepsininkai daug istikruju isugdo klaipeda geru krepsininku sveikinam nusipelnete medaliu tikrai. Žiūrėti...
2013-05-14
+6
Atsakyti
siaulietis
nuosirdziausi sveikinimai neptunui ypac buvusiems musu krepsininkams sarakauskui brodusui vasyliui siauliai su jumis. Žiūrėti...
2013-05-14
-3
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4  »