Johnny
Graži serija, su malonumu žiūriu rungtynes. Bet gaila Indianos. Jie kaunasi iš visų jėgų su labai alkanų, jaunų žaidėjų ir ribotų resursų pagalba, skirtingai nei Heat, nes susidaro jausmas vieninteliai James, Chalmers, Haslem ir Andersonas nori žaist ir dega noru laimėti. Wade ir Bosh, ok sakykim ten traumos ir tt, bet blogiausia, kad jie neturi visiškai aistros žaist, laimėt, susidaro jausmas labai apatiški ir netokie alkani ir agresyvūs kokie seniau būdavo. Ypač tie Bosho metimai iš tritaškio labai erzina, nes nu pataiko 1/4 bet jis NEEFEKTYVUS tenai, jis turi eit po kašiu, kovot, stumdytis, stengtis, bet kažkur jis eina prie tritaškio tik kad nesistumdyt su stipresniais varžovais už save.

Manau Pacers dar mėgins kovot ir serija dar toli gražu nuo pabaigos, bet sunku pasakyt, ar Pacers dar išsikapstys, nes jau matėsi, jog dauguma žaidėjų labai nuvargę. Tačiau, manau, Heat turės labai daug problemų finale jei žais taip kaip žaidžia dabar. Ši serija parodo, kad komandoje nemažai problemų, ypač po krepšiu ir Indiana išryškino visus juos. Spurs su daugiau patirtimi ir bench depthu turėtų mest didesnį iššukį Heatams.
Žiūrėti...
2013-05-31
Atsakyti
Smith
http://www.youtube.com/watch?v=uUw4YDllU...

Va radau :D šitas tikrai geriausias!
Žiūrėti...
2013-04-24
+1
Atsakyti
Smith
Man geriausias šio sezono tai jau Gasolio gynyba batu :D Žiauriai žvengiau :D

Arba dar geresnis Perkinso epizodas kur jei kas pamena su fast-break'u :D tragic bronson :D ten tai žvengiau tiesiog raičiausi :D bet šitas epizodas bei su Greg Smith ir Amiru Johnsonu buvo vienos savatės laidoje :) turbūt geriausias Shaqtin' A fool epizodas visam sezone buvo, jei nekylstu :)
Žiūrėti...
2013-04-24
-1
Atsakyti
Johny
Nu kad asmeniškai, manau, kad Raptors pasirodė pagal galimybes. Manau, kad nusivylimas buvo Bargnani ir Fields, tikrai tikėjausi iš jų daugiau. Tačiau labai nustebino Valančiūnas, tad viską sudėjus, manau, kad rezultatas dėsningas. 8ta vieta East'e Raptoriams su dabartine būtų tikrai overachievement.

Manau, kad puikus žaidėjas Raptoriams yra Rudy Gay. Aplink jį reikėtų lipdyt komandą, bet jei nepadarys kai kurių pokyčių, ypač nesustiprins priekinės linijos ir daugiau pasuojančio įžaidėjo, tol playofuose jų tikrai nematau.

Kitą sezoną, manau, komandos, kurios galėtų ten prasibraut iš rytų būtų Wizards, 76ers arba Cavs.
Žiūrėti...
2013-04-24
+1
Atsakyti
Johny to trololo
Esi pats kvailelis, jei anot tavęs tokie komentarai yra "humoras". Pasigėdytum bent jau, kad esi nesubrendėlis.

Gaila, kad neesi buvęs kur vakarų Europoje ir nepabandei taip "pajuokaut" su kokiu juodaodžiu. Pažiūrėtume koks būtų atsakas tau.
Žiūrėti...
2013-04-24
Atsakyti
Johny
Džiaugiuosi dėl Dirko, jo mergina labai graži ir koks skirtumas kokios ji odos spalvos.

Iš viso reikėtųi atsekti visus pagal IP adresą vartotojus, kurie čia skatina tautinę ar rasinę netoleranciją ir įpist solidžias baudas. Kaip sumokės vieną kartą, tai po to jau nebenorės daugiau išvis reikšits komentaruose. Tik matai mes ale demokratiška visuomenė, galim kalbėt ir rašyt viešojoje erdvėje ką norim.
Žiūrėti...
2013-04-24
+2
Atsakyti
to tgay
o tu nžn ar pastebėjai, kad išvis nei merginos nei žmonos niekada neturėsi.

Rasistas ir žąsinas
Žiūrėti...
2013-04-24
+4
Atsakyti
WorldPeace
Kaip visada Lietuvoje - kaina didžulė, o kokybės jaučiu mažai Žiūrėti...
2013-04-22
+3
Atsakyti
Lietuvis
Lietuva yra LKL.. Viską pasakantys žodžiai apie tuos laikus. Visada buvo idomu žiūrėt LKL, nors ir žaistų Alita ir Mažeikių Nafta. Niekada nesinorėjo praleist :) Žiūrėti...
2013-04-15
+4
Atsakyti
Johny
Goudelock geriausių atveju gali tapt Meekso keitimu. Nes šiuo metu startiniam SG matau tik Meeks'ą ir manau kad jis turi visas galimybes atskleist savo talentą Žiūrėti...
2013-04-15
+1
Atsakyti
Arenas
Nesiderina Kobe ir D12 vienoje komandoje visiškai. Neliko vieno žaidėjo, va ir Howardas atsiskleidė. Manau Lakers dabar galės žaist daug komandiškesnį ir įvairiapusiškesnį krepšinį ir Thunder vietoje tikrai nebūčiau toks jau įsitikinęs dėl lengvos serijos baigties. Žiūrėti...
2013-04-15
-1
Atsakyti
Arenas
Jei leisit man pasakyt savo nuomonę - manau tai rezultatas to, kad D'Antoni perlaikydavo Kobę. Tikrai jautėsi kad labai išsekęs ir nuvargęs jis, kai lošdavo beveik be keitimų, o dar ta trauma patrita truputi kryptelėjus koją ir jau viskas.. Taip kad gavo tas jų nerimtas treneris tai ko yra vertas..

O kas liečia Kobę aš tikrai tikiu, kad tikrai dar ne viskas ir jokia čia tragedija ar pan.! Gal šis sezonas jau palaidotas, bet žinant Kobės charakterio būdą, jis dar tikrai sugrįš. Gal po mėnesio nuo kito sezono pradžios bet sugrįš ir toliau bus vienas geriausių žaidėjų! Prisiminsit mano žodžius.
Žiūrėti...
2013-04-14
+1
Atsakyti
Anthony
Sutinku. Jazzai turi vieną stipriausių priekinių linijų NBA ir konkurencija yra labai didelė. O ir šiaip manau, kad nelb tikslinga lyginti atsarginį centrą ir lyderio keitimą su tuo, kuris žaidžia starto penkete. Žiūrėti...
2013-04-11
Atsakyti
Antonijus
juokingai man jo rusų kalba skamba :D toks jausmas susidaro, kad davė jam tekstą, kurį jis iškalė + pridėjo tiek žinių, kiek turi :D tad idomu būtų paklausyt jei pvz duotų intervių rusų kalba, tada galima būtų realiai įvertint. Žiūrėti...
2013-04-10
-2
Atsakyti
Anonimas
Interviu tikrai geras. Buvo idomu klausyt ir malonu, kad pagaliau pakalbintas buvo iškalbingas žmogus, kurio nenuobodu klausytis.

Bet su tuo "užsikruškit" manęs neįtikino. Žaidėjai už tokius išsireiškimus gauna tūkstantines baudas, o jau ką kalbėt apie komentatorius. Išlipo iš balos sausa ir maža tuo, jau reikia tuo taip girtis ir pasakot kad išmokė žiūrovų lietuvių kalbos leksikos. Tai dabar man savo žmonai, jei neparuoš vakarienės ir pasakyt "užsikrušk"? Na gėdos turėk..
Žiūrėti...
2013-04-09
+5
Atsakyti
Gregory
Mano klausimas būtų kiek provokuojantis ir drįsiu išreikšt savo nuomonę.

Visada pažįstu jūsų komentavimą kaip labai profesionalų ir pasižymintį puikią Lietuvių kalba. Komentuojant NBA netgi vengdavote nevartotino žodžio "alley-oop'as".

Jūs taip pat esate emocionalus komentatorius ir tai irgi žavus jūsų komentavimo bruožas, lyginant su kitais niūriais lietuvių komentatoriais.

Tačiau Venesueloje jūsų emocijos liejosi jau per daug per kraštus ir išgirdau visai kitokį Liną Kunigėlį. Ar negalvojate, kad visi jūsų komentarai buvo per daug neprofesionalūs? Ar negalvojot, kad reiktų bent jau atsiprašyti jaunesnių klausytojų, kuriems esate pavyzdys, kaip kad buvot man?

Jei atvirai, galvojau, kad po tokių išreiškimų jūsų daugiau eteryje daugiau išvis neliks, kaip ir neliko kelių gerai žinomų Anglijos fotbolo komentatorių eteryje leidusius seksistinius komentarus.

Aišku atvejis čia kitas, bet tikiuosi mane suprasite ir nesupyksite :)
Žiūrėti...
2013-04-03
+2
Atsakyti
Johny
Akivaizdžios pražangos nebugo, labai jau slidus epizodas, nes labai priklauso nuo kampo kuriuo žiūrėsi. Mano manymu buvo baudos, į kamuolį nebuvo žaidimo, bet kontakto labai stipriai pakeitusio kamuolio trajektorijos irgi. Bet kaip pasakė komentatoriai - it takes courage to call a foul against Kobe... Žiūrėti...
2013-03-28
-2
Atsakyti
Johny
Wizardsai puikūs! Kitą sezoną manau tikrai gali būti stiprūs rytuose, o Wallas all-star :) Žiūrėti...
2013-03-23
+2
Atsakyti
Jonas
Taigi prieš Wizards! Prie ko čia Heat? Žiūrėti...
2013-03-18
+1
Atsakyti
Arenas
Wizards gerai varo. Kažin ar šį sezoną dar yra šnasų yra į playoffus patekt, tačiau dabar beliko lyderiam pažaist, kad kitą sezoną galėtų neblogai susižaist. O tarpsezonį gali paimt neblogą naujoką, gal pasipildyt vienu kitu pajegiu laisvuoju agentu, nes salary cap space'o turi. Ir jei traumos neretins, Wizards gali tapt viena pavojingesnių komandų rytuose, o Wallas ir Nene tikrai gali pretenduot į all-starus Žiūrėti...
2013-03-17
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3  »