FIBA Čempionų lyga

Sezonas Mėnesis Komanda

Tvarkaraštis
Sausio 8 d., antradienis
Vloclaveko Anwil Avelino Sidigas 62-72 stat »
Salonikų PAOK Holono Hapoel 92-77 stat »
Nymburko ČEZ Panevėžio Lietkabelis 78-71 stat » LRT Plius
Fribūro Olympic Tenerifės Iberostar 66-72 stat »
Bambergo Brose Atėnų AEK 77-73 stat »
Venecijos Umana Reyer Opavos BK Opava 102-81 stat »
Fuenlabrados Montakit Dižono JDA 59-73 stat »
Strasbūro IG Stambulo Besiktas 64-69 stat »
Sausio 9 d., trečiadienis
Bandirmos Banvit Ventspilio Ventspils 78-63 stat »
Klaipėdos Neptūnas Ostendės Filou 77-79 stat » LRT Plius
Patrų Promitheas Bairoito Medi 95-83 stat »
Liudvigsburgo MHP Riesen Le Mano Sarthe Basket 68-73 stat »
Jeruzalės Hapoel Antverpeno Telenet Giants 92-72 stat »
Mursijos UCAM Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod 94-90 stat »
Nantero 92 Bonos Telekom Baskets 103-56 stat »
Bolonijos Virtus Liublianos Petrol Olimpija 87-84 stat »
Sausio 15 d., antradienis
Ventspilio Ventspils Le Mano Sarthe Basket 88-77 stat »
Stambulo Besiktas Patrų Promitheas 96-74 stat »
Bonos Telekom Baskets Fribūro Olympic 63-70 stat »
Jeruzalės Hapoel Fuenlabrados Montakit 91-77 stat »
Antverpeno Telenet Giants Nymburko ČEZ 85-72 stat »
Tenerifės Iberostar Venecijos Umana Reyer 78-80 stat »
Strasbūro IG Klaipėdos Neptūnas 80-90 stat » LRT Plius
Sausio 16 d., trečiadienis
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod Bandirmos Banvit 72-75 stat »
Panevėžio Lietkabelis Bambergo Brose 84-67 stat » LRT Plius
Vloclaveko Anwil Liudvigsburgo MHP Riesen 74-87 stat »
Opavos BK Opava Holono Hapoel 64-97 stat »
Atėnų AEK Dižono JDA 80-56 stat »
Bairoito Medi Bolonijos Virtus 83-93 stat »
Avelino Sidigas Mursijos UCAM 57-63 stat »
Nantero 92 Salonikų PAOK 79-70 stat »
Liublianos Petrol Olimpija Ostendės Filou 69-71 stat »
Sausio 22 d., antradienis
Bandirmos Banvit Avelino Sidigas 19:00
Nymburko ČEZ Jeruzalės Hapoel 19:30
Patrų Promitheas Strasbūro IG 19:30
Liudvigsburgo MHP Riesen Ventspilio Ventspils 21:00
Mursijos UCAM Vloclaveko Anwil 21:30
Le Mano Sarthe Basket Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod 21:30
Venecijos Umana Reyer Bonos Telekom Baskets 21:30
Ostendės Filou Bairoito Medi 21:30
Sausio 23 d., trečiadienis
Klaipėdos Neptūnas Liublianos Petrol Olimpija 19:00 LRT Plius
Salonikų PAOK Opavos BK Opava 19:30
Fribūro Olympic Nantero 92 21:00
Holono Hapoel Tenerifės Iberostar 21:00
Bambergo Brose Antverpeno Telenet Giants 21:00
Fuenlabrados Montakit Atėnų AEK 21:30
Dižono JDA Panevėžio Lietkabelis 21:30 LRT Plius
Bolonijos Virtus Stambulo Besiktas 21:30
Sausio 29 d., antradienis
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod Ventspilio Ventspils 18:00
Panevėžio Lietkabelis Atėnų AEK 19:00
Stambulo Besiktas Ostendės Filou 19:00
Nymburko ČEZ Fuenlabrados Montakit 19:30
Bonos Telekom Baskets Holono Hapoel 21:00
Antverpeno Telenet Giants Dižono JDA 21:00
Mursijos UCAM Liudvigsburgo MHP Riesen 21:30
Strasbūro IG Bolonijos Virtus 21:30
Sausio 30 d., trečiadienis
Vloclaveko Anwil Bandirmos Banvit 19:30
Patrų Promitheas Klaipėdos Neptūnas 19:30
Fribūro Olympic Salonikų PAOK 21:00
Jeruzalės Hapoel Bambergo Brose 21:00
Bairoito Medi Liublianos Petrol Olimpija 21:00
Avelino Sidigas Le Mano Sarthe Basket 21:30
Tenerifės Iberostar Opavos BK Opava 21:30
Nantero 92 Venecijos Umana Reyer 21:30