Eurolyga

Naujienos
2023-06-06
Marshallui Glickmanui pasitraukus iš Eurolygos generalinio direktoriaus pareigų lyga pradėjo ieškoti žmogaus į jo vietą. Tarp kandidatų į vieno iš Eurolygos vadovų poziciją – „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas, praneša BasketNews šaltiniai.
2023-06-06
Nors oficialūs Eurolygos asmeniniai apdovanojimai buvo išdalinti dar prieš finalo ketvertą, Eurolygos žaidėjų asociaciją išryškindama skirtingus žaidimo aspektus dalybas pradėjo tik dabar. 
2023-06-05
Eurolyga turės ieškoti naujo vadovo. Lyga paskelbė, jog generalinis direktorius Marchallas Glickmanas palieka savo postą. Organizacija antrą kartą per vienerius metus turės dairytis naujo vedlio. Prieš tai Eurolyga ieškojo generalinio direktoriaus po to, kai buvo atsisveikinta su ilgamečiu lygos vadovu Jordi Bertomeu.
2023-06-05
Tel Avivo „Maccabi“ priėmė sprendimą dėl tolimesnio bendradarbiavimo su Alexu Poythressu. „Walla Sport“ žiniomis, Izraelio klubas nusprendė nepasinaudoti pliuso teise dėl artėjančių metų, todėl 29-erių puolėjas po sezono paliks komandą. Komanda ieškos kito aukštaūgio, galinčio žaisti sunkiojo krašto puolėjo ir centro pozicijose.
2023-06-05
Jonas Lekšas, Karolis Tiškevičius ir Lukas Malinauskas aptarė „Ryto” nokdauną „Žalgiriui” ir absurdiškai paleistą Jonavos pergalę mažajame finale. Tinklalaidės partneriai:
2023-06-05
„Eurohoops“ praėjusią savaitę pranešė apie Madrido „Real“ susitarimą su Facundo Campazzo, bet Belgrado „Crvena Zvezda“ generalinis direktorius Nemanja Vasiljevičius neužtvirtino to kaip fakto.