Eurolyga

Sezonas Mėnesis Komanda

Tvarkaraštis
Spalio 3 d., ketvirtadienis
Maskvos srities Chimki Tel Avivo Maccabi 89-83 stat » TVPlay Sports
Atėnų Panathinaikos Belgrado Crvena Zvezda 87-82 stat »
Miuncheno Bayern Milano AX Armani Exchange 78-64 stat »
Madrido Real Stambulo Fenerbahce 81-77 stat » TVPlay Sports
Spalio 4 d., penktadienis
Kauno Žalgiris Vitorijos Baskonia 58-70 stat » TVPlay Sports
Stambulo Anadolu Efes Barselonos FC Barcelona 64-74 stat »
Berlyno ALBA Sankt Peterburgo Zenit 85-65 stat »
Vilerbano ASVEL Pirėjo Olympiakos 82-63 stat »
Valensijos Basket Maskvos CSKA 71-96 stat » TVPlay Sports
Spalio 10 d., ketvirtadienis
Maskvos CSKA Miuncheno Bayern 79-68 stat » TVPlay Sports
Belgrado Crvena Zvezda Stambulo Fenerbahce 68-56 stat »
Vilerbano ASVEL Atėnų Panathinaikos 79-78 stat »
Madrido Real Tel Avivo Maccabi 86-85 stat » TVPlay Sports
Spalio 11 d., penktadienis
Maskvos srities Chimki Vitorijos Baskonia 79-76 stat »
Sankt Peterburgo Zenit Barselonos FC Barcelona 63-87 stat »
Stambulo Anadolu Efes Berlyno ALBA 106-105 stat »
Pirėjo Olympiakos Valensijos Basket 89-63 stat »
Milano AX Armani Exchange Kauno Žalgiris 85-81 stat » TVPlay Sports
Spalio 17 d., ketvirtadienis
Kauno Žalgiris Madrido Real 20:00 TVPlay Sports
Maskvos CSKA Maskvos srities Chimki 20:00 TV Play Sports+
Stambulo Fenerbahce Vitorijos Baskonia 20:45
Tel Avivo Maccabi Belgrado Crvena Zvezda 21:05
Atėnų Panathinaikos Milano AX Armani Exchange 21:30
Miuncheno Bayern Vilerbano ASVEL 21:30
Spalio 18 d., penktadienis
Pirėjo Olympiakos Sankt Peterburgo Zenit 21:30 TVPlay Sports
Valensijos Basket Stambulo Anadolu Efes 22:00
Barselonos FC Barcelona Berlyno ALBA 22:00 TV Play Sports+
Spalio 24 d., ketvirtadienis
Sankt Peterburgo Zenit Atėnų Panathinaikos 20:00
Stambulo Anadolu Efes Madrido Real 20:15
Tel Avivo Maccabi Valensijos Basket 21:05
Miuncheno Bayern Maskvos srities Chimki 21:30
Belgrado Crvena Zvezda Barselonos FC Barcelona 22:00
Spalio 25 d., penktadienis
Kauno Žalgiris Vilerbano ASVEL 20:00
Berlyno ALBA Maskvos CSKA 21:00
Milano AX Armani Exchange Stambulo Fenerbahce 21:45
Vitorijos Baskonia Pirėjo Olympiakos 22:00
Spalio 29 d., antradienis
Maskvos srities Chimki Atėnų Panathinaikos 19:00
Stambulo Anadolu Efes Belgrado Crvena Zvezda 19:30
Berlyno ALBA Milano AX Armani Exchange 21:00
Vilerbano ASVEL Vitorijos Baskonia 21:45
Barselonos FC Barcelona Valensijos Basket 22:00
Spalio 30 d., trečiadienis
Maskvos CSKA Pirėjo Olympiakos 19:00
Kauno Žalgiris Sankt Peterburgo Zenit 20:00
Tel Avivo Maccabi Stambulo Fenerbahce 21:05
Miuncheno Bayern Madrido Real 21:30
Spalio 31 d., ketvirtadienis
Belgrado Crvena Zvezda Maskvos srities Chimki 20:00
Atėnų Panathinaikos Stambulo Anadolu Efes 21:00
Milano AX Armani Exchange Barselonos FC Barcelona 21:45
Valensijos Basket Vilerbano ASVEL 22:00