Eurolyga

Sezonas Mėnesis Komanda

Tvarkaraštis
Lapkričio 1 d., ketvirtadienis
Maskvos CSKA Pirėjo Olympiakos 69-65 stat » TVPlay Sports
Vitorijos Baskonia Stambulo Darussafaka 82-56 stat »
Stambulo Fenerbahce Miuncheno Bayern 88-84 stat »
Barselonos FC Barcelona Tel Avivo Maccabi 74-58 stat » TVPlay Sports
Lapkričio 2 d., penktadienis
Maskvos srities Chimki Las Palmo Herbalife Gran Canaria 87-72 stat »
Kauno Žalgiris Madrido Real 79-90 stat » TVPlay Sports
Podgoricos Buducnost Atėnų Panathinaikos 67-72 stat »
Milano AX Armani Exchange Stambulo Anadolu Efes 81-80 stat »
Lapkričio 8 d., ketvirtadienis
Miuncheno Bayern Stambulo Darussafaka 116-70 stat »
Tel Avivo Maccabi Madrido Real 66-87 stat »
Milano AX Armani Exchange Maskvos CSKA 85-90 stat » TVPlay Sports
Las Palmo Herbalife Gran Canaria Stambulo Anadolu Efes 90-94 stat »
Lapkričio 9 d., penktadienis
Maskvos srities Chimki Barselonos FC Barcelona 80-87 stat »
Podgoricos Buducnost Kauno Žalgiris 60-72 stat » TVPlay Sports
Atėnų Panathinaikos Pirėjo Olympiakos 93-80 stat »
Vitorijos Baskonia Stambulo Fenerbahce 72-74 stat »
Lapkričio 15 d., ketvirtadienis
Stambulo Darussafaka Milano AX Armani Exchange 92-98 stat » TVPlay Sports
Podgoricos Buducnost Vitorijos Baskonia 99-84 stat »
Pirėjo Olympiakos Stambulo Fenerbahce 72-73 stat »
Madrido Real Maskvos srities Chimki 79-74 stat »
Lapkričio 16 d., penktadienis
Stambulo Anadolu Efes Atėnų Panathinaikos 78-62 stat »
Kauno Žalgiris Barselonos FC Barcelona 85-88 stat » TVPlay Sports
Miuncheno Bayern Maskvos CSKA 79-93 stat »
Las Palmo Herbalife Gran Canaria Tel Avivo Maccabi 84-78 stat »
Lapkričio 20 d., antradienis
Stambulo Anadolu Efes Tel Avivo Maccabi 90-77 stat »
Stambulo Fenerbahce Stambulo Darussafaka 100-79 stat » TVPlay Sports
Miuncheno Bayern Pirėjo Olympiakos 62-72 stat »
Madrido Real Las Palmo Herbalife Gran Canaria 89-76 stat » TVPlay Sports
Lapkričio 21 d., trečiadienis
Maskvos srities Chimki Podgoricos Buducnost 19:00
Maskvos CSKA Kauno Žalgiris 19:45 TVPlay Sports
Atėnų Panathinaikos Barselonos FC Barcelona 21:00
Milano AX Armani Exchange Vitorijos Baskonia 21:45 TVPlay Sports
Lapkričio 22 d., ketvirtadienis
Stambulo Darussafaka Stambulo Anadolu Efes 19:15 TVPlay Sports
Pirėjo Olympiakos Madrido Real 19:45
Tel Avivo Maccabi Stambulo Fenerbahce 21:05
Las Palmo Herbalife Gran Canaria Miuncheno Bayern 22:30 TVPlay Sports
Lapkričio 23 d., penktadienis
Kauno Žalgiris Maskvos srities Chimki 19:45 TVPlay Sports
Podgoricos Buducnost Maskvos CSKA 21:30
Vitorijos Baskonia Atėnų Panathinaikos 21:30
Barselonos FC Barcelona Milano AX Armani Exchange 22:00 TVPlay Sports
Lapkričio 29 d., ketvirtadienis
Stambulo Darussafaka Las Palmo Herbalife Gran Canaria 19:15
Kauno Žalgiris Milano AX Armani Exchange 20:00
Tel Avivo Maccabi Miuncheno Bayern 21:05
Madrido Real Maskvos CSKA 22:00
Lapkričio 30 d., penktadienis
Maskvos srities Chimki Atėnų Panathinaikos 19:00
Stambulo Anadolu Efes Vitorijos Baskonia 19:30
Pirėjo Olympiakos Podgoricos Buducnost 21:30
Barselonos FC Barcelona Stambulo Fenerbahce 22:00