Europos jaunių (U-18) čempionatas

Sezonas

Lentelės
Serbijos jaunių rinktinė





Aštuntfinaliai
Nr. Komandos Rezultatai
1. Rusijos jaunių rinktinė
Italijos jaunių rinktinė
79
66
2. Suomijos jaunių rinktinė
Didžiosios Britanijos jaunių rinktinė
73
77
3. Graikijos jaunių rinktinė
Prancūzijos jaunių rinktinė
81
86
4. Lietuvos jaunių rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių rinktinė
104
71
5. Latvijos jaunių rinktinė
Turkijos jaunių rinktinė
62
61
6. Serbijos jaunių rinktinė
Ukrainos jaunių rinktinė
121
49
7. Vokietijos jaunių rinktinė
Kroatijos jaunių rinktinė
73
60
8. Ispanijos jaunių rinktinė
Juodkalnijos jaunių rinktinė
78
83

Ketvirtfinaliai
Nr. Komandos Rezultatai
1. Rusijos jaunių rinktinė
Lietuvos jaunių rinktinė
79
77
2. Prancūzijos jaunių rinktinė
Juodkalnijos jaunių rinktinė
76
74
3. Serbijos jaunių rinktinė
Vokietijos jaunių rinktinė
92
86
4. Latvijos jaunių rinktinė
Didžiosios Britanijos jaunių rinktinė
76
51

Kova dėl 9-16 vietų
Nr. Komandos Rezultatai
1. Graikijos jaunių rinktinė
Ispanijos jaunių rinktinė
70
85
2. Italijos jaunių rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių rinktinė
98
96
3. Turkijos jaunių rinktinė
Suomijos jaunių rinktinė
74
56
4. Kroatijos jaunių rinktinė
Ukrainos jaunių rinktinė
85
62
5. Graikijos jaunių rinktinė
Ukrainos jaunių rinktinė
77
73
6. Suomijos jaunių rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių rinktinė
79
55
7. Turkijos jaunių rinktinė
Italijos jaunių rinktinė
69
79
8. Ispanijos jaunių rinktinė
Kroatijos jaunių rinktinė
89
52
9. Bosnijos ir Hercegovinos jaunių rinktinė
Ukrainos jaunių rinktinė
88
94
10. Suomijos jaunių rinktinė
Graikijos jaunių rinktinė
89
85
11. Turkijos jaunių rinktinė
Kroatijos jaunių rinktinė
72
74
12. Italijos jaunių rinktinė
Ispanijos jaunių rinktinė
62
80

Kova dėl 5-8 vietų
Nr. Komandos Rezultatai
1. Juodkalnijos jaunių rinktinė
Vokietijos jaunių rinktinė
52
76
2. Didžiosios Britanijos jaunių rinktinė
Lietuvos jaunių rinktinė
68
100
3. Lietuvos jaunių rinktinė
Vokietijos jaunių rinktinė
83
55
4. Didžiosios Britanijos jaunių rinktinė
Juodkalnijos jaunių rinktinė
70
68

Pusfinaliai
Nr. Komandos Rezultatai
1. Latvijos jaunių rinktinė
Rusijos jaunių rinktinė
91
80
2. Prancūzijos jaunių rinktinė
Serbijos jaunių rinktinė
67
78

Kova dėl 3-osios vietos
Nr. Komandos Rezultatai
1. Prancūzijos jaunių rinktinė
Rusijos jaunių rinktinė
79
70

Finalas
Nr. Komandos Rezultatai
1. Latvijos jaunių rinktinė
Serbijos jaunių rinktinė
90
99