Europos jaunučių (U-16) čempionatas

Sezonas

Lentelės
Ispanijos jaunučių rinktinė




# # # # # #

Aštuntfinaliai
Komandos Rezultatai
1 Italijos jaunučių rinktinė
Latvijos jaunučių rinktinė
82
62
2 Lietuvos jaunučių rinktinė
Graikijos jaunučių rinktinė
56
67
3 Izraelio jaunučių rinktinė
Kroatijos jaunučių rinktinė
65
66
4 Prancūzijos jaunučių rinktinė
Estijos jaunučių rinktinė
70
44
5 Rusijos jaunučių rinktinė
Makedonijos jaunučių rinktinė
70
45
6 Turkijos jaunučių rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunučių rinktinė
87
65
7 Ispanijos jaunučių rinktinė
Vokietijos jaunučių rinktinė
62
60
8 Serbijos jaunučių rinktinė
Slovėnijos jaunučių rinktinė
67
64

Kova dėl 5-16 vietų
Komandos Rezultatai
1 Vokietijos jaunučių rinktinė
Slovėnijos jaunučių rinktinė
65
72
2 Makedonijos jaunučių rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunučių rinktinė
76
64
3 Lietuvos jaunučių rinktinė
Latvijos jaunučių rinktinė
93
63
4 Estijos jaunučių rinktinė
Izraelio jaunučių rinktinė
53
83
5 Turkijos jaunučių rinktinė
Serbijos jaunučių rinktinė
74
65
6 Bosnijos ir Hercegovinos jaunučių rinktinė
Vokietijos jaunučių rinktinė
58
97
7 Graikijos jaunučių rinktinė
Kroatijos jaunučių rinktinė
92
84
8 Latvijos jaunučių rinktinė
Estijos jaunučių rinktinė
71
62
9 Lietuvos jaunučių rinktinė
Izraelio jaunučių rinktinė
93
80
10 Makedonijos jaunučių rinktinė
Slovėnijos jaunučių rinktinė
80
87
11 Estijos jaunučių rinktinė
Bosnijos ir Hercegovinos jaunučių rinktinė
63
55
12 Izraelio jaunučių rinktinė
Makedonijos jaunučių rinktinė
83
72
13 Graikijos jaunučių rinktinė
Turkijos jaunučių rinktinė
62
75
14 Lietuvos jaunučių rinktinė
Slovėnijos jaunučių rinktinė
91
77
15 Latvijos jaunučių rinktinė
Vokietijos jaunučių rinktinė
79
67
16 Kroatijos jaunučių rinktinė
Serbijos jaunučių rinktinė
81
99

Ketvirtfinaliai
Komandos Rezultatai
1 Ispanijos jaunučių rinktinė
Serbijos jaunučių rinktinė
72
71
2 Rusijos jaunučių rinktinė
Turkijos jaunučių rinktinė
73
70
3 Italijos jaunučių rinktinė
Graikijos jaunučių rinktinė
64
63
4 Kroatijos jaunučių rinktinė
Prancūzijos jaunučių rinktinė
78
80

Pusfinaliai
Komandos Rezultatai
1 Italijos jaunučių rinktinė
Prancūzijos jaunučių rinktinė
56
73
2 Rusijos jaunučių rinktinė
Ispanijos jaunučių rinktinė
53
81

Kova dėl III-osios vietos
Komandos Rezultatai
1 Italijos jaunučių rinktinė
Rusijos jaunučių rinktinė
73
68

Finalas
Komandos Rezultatai
1 Prancūzijos jaunučių rinktinė
Ispanijos jaunučių rinktinė
61
70