Eurobasket: Europos vyrų krepšinio čempionatas

Sezonas Mėnesis Komanda

Tvarkaraštis
1 d., Penktadienis
Belgijos rinktinė Didžiosios Britanijos rinktinė 14:15
Vengrijos rinktinė Kroatijos rinktinė 15:00
Serbijos rinktinė Latvijos rinktinė 17:00
Ispanijos rinktinė Juodkalnijos rinktinė 17:45
Rumunijos rinktinė Čekijos rinktinė 20:30
Turkijos rinktinė Rusijos rinktinė 21:00
2 d., Šeštadienis
Lenkijos rinktinė Islandijos rinktinė 13:45
Latvijos rinktinė Belgijos rinktinė 14:15
Juodkalnijos rinktinė Vengrijos rinktinė 15:00
Gruzijos rinktinė Vokietijos rinktinė 15:45
Graikijos rinktinė Prancūzijos rinktinė 16:30
Rusijos rinktinė Serbijos rinktinė 17:00
Čekijos rinktinė Ispanijos rinktinė 17:45
Ukrainos rinktinė Italijos rinktinė 18:30
Suomijos rinktinė Slovėnijos rinktinė 20:00
Kroatijos rinktinė Rumunijos rinktinė 20:30
Didžiosios Britanijos rinktinė Turkijos rinktinė 21:00
Izraelio rinktinė Lietuvos rinktinė 21:30
3 d., Sekmadienis
Prancūzijos rinktinė Islandijos rinktinė 13:45
Gruzijos rinktinė Ukrainos rinktinė 15:45
Slovėnijos rinktinė Graikijos rinktinė 16:30
Lietuvos rinktinė Italijos rinktinė 18:30
Suomijos rinktinė Lenkijos rinktinė 20:00
Vokietijos rinktinė Izraelio rinktinė 21:30
4 d., Pirmadienis
Latvijos rinktinė Didžiosios Britanijos rinktinė 14:15
Vengrijos rinktinė Čekijos rinktinė 15:00
Belgijos rinktinė Rusijos rinktinė 17:00
Juodkalnijos rinktinė Kroatijos rinktinė 17:45
Ispanijos rinktinė Rumunijos rinktinė 20:30
Serbijos rinktinė Turkijos rinktinė 21:00
5 d., Antradienis
Islandijos rinktinė Slovėnijos rinktinė 13:45
Rusijos rinktinė Latvijos rinktinė 14:15
Čekijos rinktinė Juodkalnijos rinktinė 15:00
Ukrainos rinktinė Lietuvos rinktinė 15:45
Lenkijos rinktinė Prancūzijos rinktinė 16:30
Didžiosios Britanijos rinktinė Serbijos rinktinė 17:00
Kroatijos rinktinė Ispanijos rinktinė 17:45
Italijos rinktinė Vokietijos rinktinė 18:30
Graikijos rinktinė Suomijos rinktinė 20:00
Rumunijos rinktinė Vengrijos rinktinė 20:30
Turkijos rinktinė Belgijos rinktinė 21:00
Izraelio rinktinė Gruzijos rinktinė 21:30
6 d., Trečiadienis
Slovėnijos rinktinė Prancūzijos rinktinė 14:45
Vokietijos rinktinė Lietuvos rinktinė 14:45
Graikijos rinktinė Lenkijos rinktinė 17:30
Gruzijos rinktinė Italijos rinktinė 17:30
Suomijos rinktinė Islandijos rinktinė 20:45
Izraelio rinktinė Ukrainos rinktinė 20:45
7 d., Ketvirtadienis
Čekijos rinktinė Kroatijos rinktinė 14:30
Rusijos rinktinė Didžiosios Britanijos rinktinė 14:30
Vengrijos rinktinė Ispanijos rinktinė 17:15
Belgijos rinktinė Serbijos rinktinė 17:15
Juodkalnijos rinktinė Rumunijos rinktinė 20:45
Latvijos rinktinė Turkijos rinktinė 20:45