Eurobasket

Naujienos
2023-02-21
Pablo Laso ir Izraelio krepšinio asociacijos derybos nesibaigė susitarimu. Nors strategas ir išreiškė norą treniruoti šalies rinktinę, elitinis specialistas bent jau kol kas nesiims darbo nacionalinėje komandoje. Viešai paskelbta, jog abi pusės baigė kontaktą, kuris gali prasitęsti ateityje.
2023-01-26
Tinklalapio BasketNews mokamos platformos BN+ rubrika 3x3 šįkart dedikuota vienam asmeniui – šią savaitę karjerą baigiančiam Mantui Kalniečiui. Geriausias čempionatas, įsimintiniausios istorijos bei lentyna, į kurią šį įžaidėją dėtume tarp kitų Lietuvos krepšinio legendų.
2022-12-16
FIBA pradėtas tyrimas po abiejų nacionalinių federacijų kaltinimų dėl incidentų FIBA Europos čempionato rungtynėse tarp Turkijos ir Sakartvelo jau baigtas.
2022-11-24
Unikali galimybė vadovauti vienam geriausių pasaulio žaidėjų Gianniui Antetokounmpo buvo didžiulė mokymosi patirtis Graikijos rinktinės vyriausiajam treneriui Dimitriui Itoudžiui. Tačiau tai taip pat paliko klaustukų būsimam bendradarbiavimui.
2022-11-24
NBA reguliarus sezonas Sakramento „Kings“ komandai, kuriai atstovauja ir aukštaūgis Domantas Sabonis, prasidėjo sudėtingai. Vėliau ekipa atrado savąjį žaidimą ir iškovojo septynias pergales paeiliui, o vidurio puolėjas iš Lietuvos rungtyniavo beveik trigubo dublio ritmu.
2022-10-06
Sezoną su Sakramento „Kings“ klubu pasitinkantis Domantas Sabonis vasarą leido ne tik tobulindamas asmeninius įgūdžius, bet ir atstovaudamas savo gimtinei. Su Lietuvos rinktine aukštaūgis Europos čempionate užėmė ketvirtąją vietą mirtininkų grupėje bei su ekipa buvo eliminuotas pirmajame atkrintamųjų etape būsimų čempionų ispanų.
2022-09-29
Karalius nuogas. FIBA vadovai sako darantys viską, kad užtikrintų geriausią teisėjavimą pasaulinio lygio žvaigždėms rinktinių turnyruose. Vis dėlto 2022 m. Europos čempionatas parodė, jog FIBA apsimeta nematantys problemos, kuri veda krepšinio bendruomenę iš proto.