Eurobasket

Naujienos
2022-09-23
Nors Lietuvos rinktinei Europos krepšinio čempionatas baigėsi gana greitai, šalies gyventojai įrodė, kad šiai sporto šakai jaučia didžiulę aistrą. Oficiali čempionato transliuotoja Lietuvoje, TV3 žiniasklaidos grupė, skaičiuoja, kad turnyro kovas šiais metais pasižiūrėjo beveik 60 proc. šalies gyventojų, o krepšinio fanai transliacijų savo ekranuose neišjungė net ir tuomet, kai lietuviai iš čempionato iškrito.
2022-09-20
Ispanijos rinktinę į Europos krepšinio sostą atvedęs Lorenzo Brownas galėjo taip ir nedebiutuoti su šios šalies marškinėliais. Buvęs Kroatijos rinktinės žaidėjas Mario Kasunas pasidalino įdomia istorija apie Lorenzo „Inkubator“ tinklalaidėje.
2022-09-20
Kaip sporto rinkodaros profesionalui man visuomet įdomu stebėti, su kokiais prekių ženklais į aikštę eina krepšinio rinktinės. Praėjęs EuroBasket atnešė įdomių pastebėjimų.
2022-09-20
Nepaisant Prancūzijos krepšinio federacijos pozicijos, Thomasas Heurtelis karjerą turėtų pratęsti Rusijoje. „Bebasket.fr“ pranešė, jog Heurtelio kita karjeros stotelė taps Sankt Peterburgo „Zenit“, o BasketNews šaltiniai patvirtino, kad Rusijos klubas laukia prancūzo parašo.
2022-09-20
Mažiausiai laukiami vakarėliai dažniausiai būna patys geriausi. Turbūt mažai, kas galvojo, kad Ispanijos rinktinė iš Europos čempionato grįš su aukso medaliais ant kaklo. Apie 7 tūkst. gerbėjų susirinko „WiZink center“ arenoje  Madride pasveikinti naujųjų Europos čempionų.
2022-09-19
Sekmadienio vakarą Ispanijos rinktinė laimėjo 4-ąjį Europos čempionatą per pastaruosius 13 metų, taip dar labiau sustiprindama savo dominavimą Europoje šiame amžiuje.  Šalies riinktinėje ar Ispanijos klubuose žaidę žaidėjai sveikino komandą socialiniuose tinkluose.  „Sveikinu, Ispanija. Jūs šių varžybų mašina!“, – pasiuntė žinutę Pablo Prigioni.
2022-09-19
Jonas Lekšas, Augustas Šuliauskas ir „BasketNews.lt podkaste“ apsilankęs Ramūnas Butautas aptarė ispanų triumfą pasibaigusiame Europos čempionate ir pažvelgė į būsimą Lietuvos rinktinės paveikslą pasaulio čempionate. Temos: