Ispanija

Sezonas Mėnesis Komanda

Tvarkaraštis
Spalio 3 d., trečiadienis
Saragosos Tecnyconta San Sebastiano Gipuzkoa Basket 76-73
Burgoso CB Miraflores Vitorijos Baskonia 82-79
Spalio 4 d., ketvirtadienis
Fuenlabrados Montakit Malagos Unicaja 79-93 Sport 1
Manresos BAXI Barselonos FC Barcelona 78-88
Las Palmo Gran Canaria Herbalife Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro 92-93
Tenerifės Iberostar Lugo Cafes Candelas Breogan 90-78
Spalio 5 d., penktadienis
Badalonos Divina Seguros Joventut Andoros MoraBanc 65-75
Valensijos Basket Madrido Real 70-88 Sport 1
Spalio 6 d., Šeštadienis
Burgoso CB Miraflores Saragosos Tecnyconta 79-93
Tenerifės Iberostar Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro 78-52
Spalio 7 d., sekmadienis
Madrido Movistar Estudiantes Fuenlabrados Montakit 77-75 Sport 1
Vitorijos Baskonia San Sebastiano Gipuzkoa Basket 85-66
Manresos BAXI Badalonos Divina Seguros Joventut 66-67
Las Palmo Gran Canaria Herbalife Lugo Cafes Candelas Breogan 96-72
Mursijos UCAM Valensijos Basket 68-81
Barselonos FC Barcelona Andoros MoraBanc 67-63
Madrido Real Malagos Unicaja 89-82 Sport 1
Spalio 13 d., Šeštadienis
Andoros MoraBanc Manresos BAXI 77-82
Barselonos FC Barcelona Saragosos Tecnyconta 99-55
Lugo Cafes Candelas Breogan Madrido Movistar Estudiantes 86-79
Spalio 14 d., sekmadienis
Mursijos UCAM Burgoso CB Miraflores 72-62
Madrido Real Badalonos Divina Seguros Joventut 92-69 Sport 1
Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro Valensijos Basket 78-81
San Sebastiano Gipuzkoa Basket Tenerifės Iberostar 73-79
Fuenlabrados Montakit Vitorijos Baskonia 60-110
Malagos Unicaja Las Palmo Gran Canaria Herbalife 89-76 Sport 1
Spalio 20 d., Šeštadienis
Burgoso CB Miraflores Lugo Cafes Candelas Breogan 92-76
Las Palmo Gran Canaria Herbalife Andoros MoraBanc 106-80
Manresos BAXI Malagos Unicaja 87-96
Tenerifės Iberostar Madrido Movistar Estudiantes 73-81 Sport 1
Spalio 21 d., sekmadienis
Badalonos Divina Seguros Joventut San Sebastiano Gipuzkoa Basket 13:30
Vitorijos Baskonia Mursijos UCAM 18:00
Saragosos Tecnyconta Fuenlabrados Montakit 18:00
Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro Madrido Real 18:00
Valensijos Basket Barselonos FC Barcelona 20:15 Sport 1
Spalio 27 d., Šeštadienis
Lugo Cafes Candelas Breogan Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro 19:15
Mursijos UCAM Manresos BAXI 19:15
Malagos Unicaja Saragosos Tecnyconta 21:30
Andoros MoraBanc Tenerifės Iberostar 21:30
Spalio 28 d., sekmadienis
Madrido Real Burgoso CB Miraflores 13:30
Barselonos FC Barcelona Badalonos Divina Seguros Joventut 13:30 Sport 1
San Sebastiano Gipuzkoa Basket Las Palmo Gran Canaria Herbalife 18:00
Valensijos Basket Fuenlabrados Montakit 18:00
Madrido Movistar Estudiantes Vitorijos Baskonia 20:15 Sport 1