NKL (Nacionalinė krepšinio lyga)

Sezonas Mėnesis Komanda

Tvarkaraštis
Spalio 3 d., ketvirtadienis
Šakių Vytis Šilalės Lūšis 18:00
Telšių Telšiai Mažeikių Ereliai 18:00
Šilutės Šilutė Tauragės krepšinio klubas 18:00
Jonavos BC Jonava Palangos Kuršiai 18:00
Kauno Žalgiris-2 Vilniaus Perlas 18:00
Joniškio Delikatesas Molėtų Ežerūnas 18:00
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Gargždų Gargždai 18:00
Spalio 5 d., Šeštadienis
Vilniaus Perlas Joniškio Delikatesas 16:00
Palangos Kuršiai Kauno Žalgiris-2 16:00
Tauragės krepšinio klubas Jonavos BC Jonava 16:00
Mažeikių Ereliai Šilutės Šilutė 16:00
Šilalės Lūšis Telšių Telšiai 16:00
Šakių Vytis Marijampolės Sūduva-Mantinga 16:00
Spalio 6 d., sekmadienis
Molėtų Ežerūnas Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 17:00
Spalio 10 d., ketvirtadienis
Palangos Kuršiai Mažeikių Ereliai 18:00
Vilniaus Perlas Šilalės Lūšis 18:00
Molėtų Ežerūnas Marijampolės Sūduva-Mantinga 18:00
Gargždų Gargždai Šakių Vytis 18:00
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Telšių Telšiai 18:00
Joniškio Delikatesas Šilutės Šilutė 18:00
Kauno Žalgiris-2 Jonavos BC Jonava 18:00
Spalio 12 d., Šeštadienis
Šilutės Šilutė Kauno Žalgiris-2 16:00
Telšių Telšiai Joniškio Delikatesas 16:00
Šakių Vytis Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 16:00
Marijampolės Sūduva-Mantinga Gargždų Gargždai 16:00
Šilalės Lūšis Molėtų Ežerūnas 16:00
Mažeikių Ereliai Vilniaus Perlas 16:00
Tauragės krepšinio klubas Palangos Kuršiai 16:00
Spalio 17 d., ketvirtadienis
Kauno Žalgiris-2 Joniškio Delikatesas 17:00
Šilalės Lūšis Tauragės krepšinio klubas 18:00
Marijampolės Sūduva-Mantinga Palangos Kuršiai 18:00
Šakių Vytis Vilniaus Perlas 18:00
Telšių Telšiai Molėtų Ežerūnas 18:00
Šilutės Šilutė Gargždų Gargždai 18:00
Jonavos BC Jonava Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 18:00
Spalio 19 d., Šeštadienis
Joniškio Delikatesas Jonavos BC Jonava 16:00
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Šilutės Šilutė 16:00
Gargždų Gargždai Telšių Telšiai 16:00
Molėtų Ežerūnas Šakių Vytis 16:00
Vilniaus Perlas Marijampolės Sūduva-Mantinga 16:00
Palangos Kuršiai Šilalės Lūšis 16:00
Tauragės krepšinio klubas Mažeikių Ereliai 16:00
Spalio 24 d., ketvirtadienis
Šilutės Šilutė Šakių Vytis 18:00
Jonavos BC Jonava Marijampolės Sūduva-Mantinga 18:00
Kauno Žalgiris-2 Šilalės Lūšis 18:00
Joniškio Delikatesas Mažeikių Ereliai 18:00
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Tauragės krepšinio klubas 18:00
Palangos Kuršiai Gargždų Gargždai 18:00
Molėtų Ežerūnas Vilniaus Perlas 18:00
Spalio 26 d., Šeštadienis
Palangos Kuršiai Molėtų Ežerūnas 16:00
Tauragės krepšinio klubas Gargždų Gargždai 16:00
Mažeikių Ereliai Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 16:00
Šilalės Lūšis Joniškio Delikatesas 16:00
Marijampolės Sūduva-Mantinga Kauno Žalgiris-2 16:00
Šakių Vytis Jonavos BC Jonava 16:00
Telšių Telšiai Šilutės Šilutė 16:00
Spalio 31 d., ketvirtadienis
Tauragės krepšinio klubas Vilniaus Perlas 18:00
Mažeikių Ereliai Molėtų Ežerūnas 18:00
Šilalės Lūšis Gargždų Gargždai 18:00
Marijampolės Sūduva-Mantinga Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 18:00
Šakių Vytis Joniškio Delikatesas 18:00
Telšių Telšiai Kauno Žalgiris-2 18:00
Šilutės Šilutė Jonavos BC Jonava 18:00