Nacionalinė krepšinio asociacija

Naujienos
Prieš 16 val.
Antrą sezoną iš eilės toli keliavę, bet NBA titulo nepasiekę Bostono „Celtics“ išsaugos vyriausiąjį trenerį Joe Mazzulla. Apie tai užsiminė „Celtics“ krepšinio operacijų prezidentas Bradas Stevensas.
Prieš 17 val.
Prieš NBA finalo startą lygos komisaras Adamas Silveris teigė, jog sprendimas dėl Ja Moranto ateities jau yra priimtas. Dar vienas skandalas, susijęs su Morantu, kilo gegužės viduryje, kai jis vėl buvo užfiksuotas vaizdo įraše su ginklu.
Prieš 17 val.
Pusantros savaitės iki NBA finalo ilsėjęsi Denverio „Nuggets“ pasiekė pirmąją pergalę svarbiausioje sezono serijoje. Mike'o Malone'o auklėtiniai savo aikštėje 104:93 (29:20, 30:22, 25:21, 20:30) įveikė Majamio „Heat“. Serijoje iki keturių pergalių Denverio ekipa pirmauja 1-0. Kitos rungtynės taip pat vyks Denveryje.
2023-06-02
Šarūnas Jasikevičius vėl siejamas su Nacionaline krepšinio asociacija (NBA). Ilgametis lygos žurnalistas Marcas Steinas praneša, jog vyr. trenerio ieškanti Toronto „Raptors“ dar sykį parodė dėmesį Barselonoje dirbančiam lietuviui.
2023-06-01
Majamio „Heat“ lyderis Jimmy Butleris pareiškė, jog ketina baigti karjerą būtent šioje komandoje. Butleris bendravo su ESPN žurnaliste Malika Andrews, kuri priminė jam istoriją, kai jis karjeros pradžioje sakė, jog niekada nežaistų „Heat“ komandoje. Krepšininkas paaiškino, kaip pasikeitė jo požiūris.
2023-06-01
Ąžuolas Tubelis už Atlanto varsto Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubų duris prieš artėjančią naujokų biržą. 21-erių lietuvis užtvirtino dalyvavimą birželio 23-ąją Brukline vyksiančioje biržoje, mat iki praėjusios nakties buvo galima atsiimti savo paraišką.
2023-06-01
Detroito „Pistons“ patikėjo komandos vairą naujam vyr. treneriui. ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski paskelbė, jog klubo vadovai susitarė su be darbo likusiu Monty Williamsu. 51-erių specialistui įteiktas šešerių metų ir 78,5 mln. JAV dolerių kontraktas. Tai – didžiausios vertės trenerio sutartis lygos istorijoje.