Olimpinės žaidynės

Naujienos
2023-09-28
Nors Lietuvos krepšinio federacija nerodo didelio noro rengti olimpinį atrankos turnyrą, tačiau jis gali įvykti visai šalia – Latvijoje. Kaimyninės šalies krepšinio federacijos generalinis sekretorius Kaspars Cipruss tinklalapiui „Sportacentrs.com“ patvirtino, jog Latvija pateikė paraišką FIBA dėl teisės rengti vieną iš 2024 m. olimpinių atrankos turnyrų.
2023-09-19
Vienu didžiausiu visų laikų talentu laikomas Victoras Wembanyama oficialiai paskelbė, jog padės Prancūzijos rinktinei kitą vasarą vyksiančiose Paryžiaus olimpinėse žaidynėse.  „Sėkmė olimpiadoje būtų nuostabi istorija. Turėsime tik vieną tikslą – auksą. Žinoma, kad dalyvausiu“, – prancūzas patvirtino „L'Equipe“.
2023-09-11
Pasaulio čempionate antrąsyk iš eilės be medalių likusi JAV rinktinė kitų metų Paryžiaus olimpinėse žaidynėse gali sulaukti ryškiausių šalies krepšinio žvaigždžių. „The Athletic“ žurnalistas Joe Vardonas skelbia, kad LeBronas Jamesas nori dalyvauti 2024 m. Paryžiaus olimpinėse žaidynėse.
2023-09-06
Pasaulio čempionate komandoms sužaidus ketvirtfinalio etapą, paaiškėjo visos rinktinės, kurios iškovojo tiesioginius kelialapius į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes.
2023-09-03
Per pasaulio čempionatą į olimpines žaidynes lieka dvi laisvos vietos – paaiškėjo, kurios Amerikos rinktinės iškovojo kelialapius į Paryžių. Ketvirtfinalyje žais dvi Amerikos komandos – JAV ir Kanada. Būtent šios rinktinės kitais metais dalyvaus Paryžiaus olimpinėse žaidynėse.
2023-08-30
Pasibaigus pasaulio čempionato grupės etapui, paaiškėjo viena rinktinė, kuri užsitikrino vietą 2024 m. Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Bilietą į Paryžių gavo Australijos rinktinė, kuri su 2 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu E grupėje pateko į antrąjį etapą.
2023-08-30
Pastaruosius du sezonus traumų kamuotas Benas Simmonsas ruošiasi NBA sezonui, bet jau ir galvoja apie sugrįžimą į Australijos rinktinę. 27-erių atletas paskutinį kartą prieš 10 metų buvo apsivilkęs šalies marškinėlius ir tikina, jog tikrai atstovaus Australijai Paryžiaus olimpinėse žaidynėse.