Pasaulio čempionatas

Naujienos
2023-05-25
Lietuvos krepšinio federacija paskelbė Lietuvos vyrų rinktinės draugiškų rungtynių tvarkaraštį. Iš viso nacionalinė komanda ruošiantis pasaulio čempionatui Filipinuose sužais 10 kontrolinių mačų.
2023-05-24
Pirmadienį Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pristatė Lietuvos rezervinės rinktinės 13 žaidėjų sąrašą, kuriam vadovaus naujai prisijungęs trenerių štabo narys Darius Songaila. Spaudos konferencijoje buvo teigiama, kad su didžiąja dalimi krepšininkų jau buvo susitarta, tačiau trečiadienį BasketNews žurnalistas Jonas Lekšas pranešė, kad Arnoldas Kulboka neketina vykti į rezervinę rinktinę.
2023-05-24
Sekmadienį Eurolygą su Madrido „Real“ laimėję Sergio Llullas ir Rudy Fernandezas vasarą ilsėtis nesiruošia. Veteranai pranešė apie norą atstovauti Ispanijai pasaulio čempionate. Ispanijos krepšinio federacijos prezidentas Jorge Garbajosa teigė, jog po finalo pasveikino „Real“ veteranus, o Fernandezas su Llullu buvo pirmieji, kurie patikino, kad vasarą atvyks į rinktinę.
2023-05-24
Los Andželo „Lakers“ gynėjas Dennisas Schroderis atstovaus Vokietijos rinktinei pasaulio čempionate. Tai patvirtino pats krepšininkas. „Noriu žaisti pasaulio čempionate, – po sezono finišo NBA sakė įžaidėjas. – Nekantrauju parašyti dar vieną istoriją šią vasarą. Esu tam pasiruošęs, bus neįtikėtina.“
2023-05-24
Praėjusią vasarą iš JAV į Europą nusprendęs grįžti Arnoldas Kulboka džiūgauja dėl tokio sprendimo. Su Patrų „Promitheas“ rankomis sukirtęs lietuvis sužaidė proveržio sezoną ir net buvo tarp pretendentų į Europos taurės MVP apdovanojimą.
2023-05-22
Žalią šviešą išvykti į Lietuvos rinktinės stovyklą iš San Antonijaus „Spurs“ organizacijos gavęs Darius Songaila pirmadienio rytą sėdėjo Krepšinio namuose vykusioje spaudos konferencijoje, kurioje aptarė savo naują ambasadoriaus vaidmenį ir būsimus darbus Lietuvoje.
2023-05-18
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pranešė, jog vyrų rinktinės štabą papildė naujas narys. Oficialiai paskelbta, jog šią vasarą Lietuvos rinktinės trenerių kolektyvą papildys Darius Songaila. 45-erių marijampolietis nuo 2020 m. dirba San Antonijaus „Spurs“, kur užima vyriausiojo trenerio Greggo Popovichiaus asistento pareigas.