Pasaulio čempionatas

2023-09-11
Nors Vokietija visuomet buvo žinoma kaip futbolo šalis, šį pirmadienio rytą šalies spaudoje dominavo krepšinis. Tai lėmė ne tik Vokietijos rinktinės triumfas pasaulio čempionate, bet ir slogūs rezultatai futbole pastaruoju metu.
2023-09-11
Vokietijos rinktinė pirmą kartą istorijoje laimėjo pasaulio čempionato aukso medalius, kai finale 83:77 įveikė Serbiją. Po istorinės pergalės internete pasipylė daugybė sporto žvaigždžių sveikinimų vokiečiams. Vokietijos krepšinio legenda Dirkas Nowitzki suskubo sveikinti komandos su neįtikėtinu pasirodymu: „Pasaulio čempionai! Tai nesuvokiama! Kokia komanda!“
2023-09-11
Tris savaites trukusį pasaulio čempionatą Filipinuose vainikavo dramatiška Vokietijos rinktinės pergalė finale. Pasibaigus planetos pirmenybėms BasketNews kviečia apžvelgti didžiausius šuolius ir nuosmukius nuo praeito PČ 2019 m. padariusias rinktines.
2023-09-10
Vokietijos rinktinė sekmadienį Filipinų sostinėje Maniloje sukūrė istoriją – pirmą kartą šalies istorijoje tapo pasaulio čempione. Šis triumfas dar ypatingesnis tapo dviem vyrukams – broliams Franzui ir Moritzui Wagneriams, kurie į istoriją įsirašė drauge.
2023-09-10
Dennisas Schroderis, kartu su Vokietijos rinktine, sekmadienį Filipinuose tapo pasaulio čempionu. Gynėjas buvo pripažintas geriausiu čempionato žaidėju, tačiau spaudos konferencijoje pirštu bedė į gimtinėje esančią problemą.
2023-09-10
Jonas Lekšas, Jonas Miklovas ir Karolis Tiškevičius aptarė pasaulio čempionato finišą, nesmagią Lietuvos rinktinės pabaigą ir metė žvilgsnį į atbildantį klubinį sezoną. Tinklalaidės partneriai:
2023-09-10
Lietuvos rinktinės kapitonas Jonas Valančiūnas išrinktas į pasaulio čempionato geriausių žaidėjų antrąjį penketuką. JV čempionate vidutiniškai per 22 minutes rinko po 14,8 taško, 8,8 atkovoto kamuolio, 1,1 bloko ir 18,5 naudingumo balo. Lietuvos rinktinė užėmė šeštą vietą.
2023-09-10
Istorinė Vokietijos pergalė pasaulio čempionato finale užtvirtino galutinę komandų rikiuotę. Gordono Herberto vadovaujama ekipa kovoje dėl aukso 83:77 pranoko Serbijos krepšininkus ir pirmąkart laimėjo planetos pirmenybes. Iki tol geriausias vokiečių rezultatas pasaulio čempionate buvo 2002 m. Indianapolyje iškovota bronza.
2023-09-10
Vokietijos rinktinė pirmą kartą šalies istorijoje tapo pasaulio čempione. Komandą į pergalę atvedė 2021-aisiais prie rinktinės vairo stojęs Gordonas Herbertas. Kanadoje gimęs specialistas spaudos konferencijoje pirmiausia priminė ilgą kelią iki planetos pirmenybių nugalėtojų pakylos.
2023-09-10
Po pralaimėjimo pasaulio čempionato finale Serbijos rinktinės vyriausiasis treneris Svetislavas Pešičius guodėsi traumomis, o Nikola Milutinovas prisiėmė visą atsakomybę. Sekmadienį serbai lemiamoje pasaulio čempionato kovoje 77:83 pripažino vokiečių pranašumą.
2023-09-10
Pasaulio čempionato simboliniame penkete atsidūrė penkių skirtingų šalių atstovai. Vienas iš jų nežaidė nei pusfinalyje, nei kovose dėl medalių.
2023-09-10
Dennisas Schroderis visą pasaulio čempionatą vedė Vokietijos rinktinę į aukso medalius bei sulaukė asmeninio pripažinimo – tapo turnyro MVP. Sekmadienį vokiečiai pirmą kartą istorijoje tapo pasaulio čempionais, kai finale 83:77 nugalėjo Serbiją.
2023-09-10
Kanados rinktinės strategas Jordi Fernandezas po iškovoto bronzos medalio teigė, kad tai, ką šiose planetos pirmenybėse pradėjo jo komanda, tęsis labai ilgai. Jis taip pat atskleidė puikų ryšį su Davidu Blattu.
2023-09-10
Didžiuliu rezultatyvumu pažymėtose pasaulio čempionato rungtynėse dėl bronzos medalių užfiksuoti skaičiai, atsidursiantys rekordų ar geriausių rezultatų puslapiuose. Bronzos medalius rezultatu 127:118 iškovojo Kanados krepšininkai, įveikę Jungtines Amerikos Valstijas. BasketNews pristato, kokie rekordai šiose rungtynėse buvo pasiekti ir iki kurių pritrūko mažiausiai.
2023-09-10
Pasaulio čempionato mačas dėl 3 vietos buvo Dillono Brookso vakaras. Kanadietis įspūdingu pasirodymu nuvedė Kanadą į pergalę prieš JAV ir pasiekė bronzos medalį. Kanada sekmadienį įspūdingame bronziniame finale 127:118 patiesė amerikiečius ir pirmąsyk istorijoje iškovojo PČ medalį.
2023-09-10
Pernai Europos čempionate 17 metų trukusį medalių badą nutraukusi Vokietijos rinktinė tęsia auksinį šalies krepšinio proveržį. Gordono Herberto auklėtiniai pasaulio čempionato finale Maniloje 83:77 (23:26, 24:21, 22:10, 14:20) įveikė Serbijos krepšininkus.
2023-09-10
Finalinę pasaulio čempionato dieną FIBA generalinis sekretorius Andreas Zagklis surengė spaudos konferenciją, kur atsakė į rūpimus klausimus.
2023-09-10
JAV rinktinė mače dėl trečiosios vietos pasaulio čempionate bus gerokai nukraujavusi. Prieš rungtynes „The Associated Press“ žurnalistas Timas Reynoldsas paskelbė, kad dėl ligos nežais trys krepšininkai – Paolo Banchero, Jarenas Jacksonas ir Brandonas Ingramas. Banchero ir Jacksonas yra pagrindiniai komandos vidurio puolėjai. Trečiasis komandos centras – Walkeris Kessleris.
2023-09-10
Įspūdingame mače Kanados rinktinė pirmą kartą istorijoje iškovojo medalį pasaulio čempionate. Jordi Fernandezo auklėtiniai bronziniame finale per pratęsimą 127:118 (34:25, 24:31, 33:26, 20:29, 16:7) nugalėjo JAV komandą. Iki šiol aukščiausias Kanados nacionalinės ekipos pasiekimas buvo 1978 ir 1982 m., kai užimta šešta vieta.
2023-09-10
Pasaulio čempionato ciklą šeštąja vieta uždariusios Lietuvos rinktinės priekyje laukia nauji iššūkiai. Komanda per artėjančius metus žais dviejose atrankose, o pagrindinis tikslas – patekti į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes.
«  1 2 3 4 ··· 24 ··· 48 ··· 72 ··· 96 ··· 120 ··· 144 145  »