Europos taurė

Naujienos
2024-03-13
Europos taurės ketvirtfinalio namų rungtynes Vilniuje pasirinkęs žaisti Tel Avivo „Hapoel“ apmaudžiai užbaigė kovas tarptautiniame fronte. „Avia Solutions Group“ arenoje Jonah Mathewsas surengė benefisą, o jo vedama Stambulo Bešiktaš“ 94:89 (15:25, 24:32, 29:19, 26:13) įveikė „Hapoel“.
2024-03-13
Europos taurėje tęsiasi atkrintamosios, kuriose žygį tęsia Londono „Lions“. Petaro Božičiaus auklėtiniai išvykoje 91:79 (29:18, 22:19, 23:23, 17:19) nugalėjo Klužo-Napokos „U-Banca Transilvania“ klubą. Turnyro pusfinalyje „Lions“ susitiks su Paryžiaus „Basketball“ ir Badalonos „Joventut“ poros laimėtoja. Šios komandos Paryžiuje žais ketvirtadienį.
2024-03-12
Europos taurėje paaiškėjo pirmoji pusfinalio dalyvė. Ja tapo Breso Burgo JL, ketvirtfinalio mače namuose 95:82 (17:17, 28:27, 34:13, 16:25) įveikusi Slobožanskės „Prometey“ krepšininkus.
2024-03-12
Trečiadienį Vilniuje vyks Europos taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp Tel Avivo „Hapoel“ ir Stambulo „Bešiktaš“ klubų. Pastarasis prieš artėjantį susitikimą viešai išreiškė nepasitenkinimą dėl varžovų lyderio suspendavimo.
2024-03-12
Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje trečiadienį vyks Europos taurės ketvirtfinalis tarp Tel Avivo „Hapoel“ ir Stambulo „Bešiktaš“ ekipų, kurį gyvai stebės daugiau nei 500 sirgalių iš Izraelio, skelbiama pranešime spaudai.
2024-03-07
Europos taurės ketvirtfinalį pasiekė šešios komandos, kurios reguliariajame sezone varžėsi A grupėje, toje pačioje, kurioje rungtyniavo ir Vilniaus „Wolves“. Paryžiaus „Paris“ ir Tel Avivo „Hapoel“ užėmė pirmąsias dvi vietas A grupėje ir iškart pateko į ketvirtfinalį.
2024-03-07
Londono „Lions“ moterų komanda šiuo metu kaunasi Europos taurėje dėl patekimo į finalą su Venecijos klubu ir laimėjo pirmąsias rungtynes. Visgi net jei ir laimėtų Europos taurę, „Lions“ savo likimo nepakeis.