Europos taurė

Sezonas Mėnesis Komanda

Tvarkaraštis
Sausio 2 d., trečiadienis
Vilniaus Rytas Belgrado Partizan 80-74 stat » tv6
Kazanės UNIKS Sankt Peterburgo Zenit 68-67 stat »
Krasnodaro Lokomotiv Vilerbano ASVEL 65-67 stat »
Zagrebo Cedevita Andoros MoraBanc 81-87 stat »
Belgrado Crvena Zvezda Limožo CSP 83-71 stat »
Valensijos Basket Malagos Unicaja 85-74 stat »
Sausio 3 d., ketvirtadienis
Berlyno ALBA Monako Basket 83-74 stat »
Ulmo Ratiopharm Frankfurto Fraport Skyliners 70-63 stat »
Sausio 8 d., antradienis
Frankfurto Fraport Skyliners Krasnodaro Lokomotiv 69-92 stat »
Vilerbano ASVEL Ulmo Ratiopharm 93-89 stat »
Malagos Unicaja Belgrado Crvena Zvezda 79-74 stat »
Sausio 9 d., trečiadienis
Sankt Peterburgo Zenit Zagrebo Cedevita 98-84 stat »
Monako Basket Vilniaus Rytas 75-70 stat » tv6
Belgrado Partizan Berlyno ALBA 78-66 stat »
Andoros MoraBanc Kazanės UNIKS 86-80 stat »
Limožo CSP Valensijos Basket 74-79 stat »
Sausio 15 d., antradienis
Sankt Peterburgo Zenit Andoros MoraBanc 71-80 stat »
Belgrado Partizan Monako Basket 68-72 stat »
Malagos Unicaja Limožo CSP 79-72 stat »
Sausio 16 d., trečiadienis
Kazanės UNIKS Zagrebo Cedevita 105-70 stat »
Vilniaus Rytas Berlyno ALBA 86-94 stat » tv6
Frankfurto Fraport Skyliners Vilerbano ASVEL 58-70 stat »
Ulmo Ratiopharm Krasnodaro Lokomotiv 81-84 stat »
Valensijos Basket Belgrado Crvena Zvezda 92-76 stat »
Sausio 22 d., antradienis
Monako Basket Belgrado Partizan 20:00
Berlyno ALBA Vilniaus Rytas 21:00 tv6
Vilerbano ASVEL Frankfurto Fraport Skyliners 22:00
Sausio 23 d., trečiadienis
Krasnodaro Lokomotiv Ulmo Ratiopharm 19:00
Belgrado Crvena Zvezda Valensijos Basket 20:00
Zagrebo Cedevita Kazanės UNIKS 20:30
Andoros MoraBanc Sankt Peterburgo Zenit 21:00
Limožo CSP Malagos Unicaja 21:30
Sausio 29 d., antradienis
Monako Basket Berlyno ALBA 20:00
Limožo CSP Belgrado Crvena Zvezda 22:00
Sausio 30 d., trečiadienis
Sankt Peterburgo Zenit Kazanės UNIKS 19:00
Belgrado Partizan Vilniaus Rytas 21:00
Frankfurto Fraport Skyliners Ulmo Ratiopharm 21:00
Andoros MoraBanc Zagrebo Cedevita 21:00
Vilerbano ASVEL Krasnodaro Lokomotiv 21:30
Malagos Unicaja Valensijos Basket 21:45