Karaliaus Mindaugo taurė

Naujienos
2023-02-20
Šiauliuose nuostabiu finalu pasibaigė Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) varžybos, kuriame triumfavo Kauno „Žalgiris“. Kazio Maksvyčio auklėtiniai sunkioje kovoje 81:77 palaužė pagirtinai kovojusią Jonavos „CBet“. „Žalgirį“ į titulą vedė Edgaras Ulanovas. Kapitonas ir MVP lemiamoje kovoje surinko 22 taškus, 5 atkovotus kamuolius ir 27 naudingumo balus.
2023-02-19
Jonavos „CBet“ sekmadienį Šiauliuose pralaimėjo Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalą, tačiau savo kova išsikovojo ne vieno Lietuvos krepšinio sirgaliaus simpatiją. Vienas iš pagrindinių šios komandos varikliukų – Dovis Bičkauskis. Pagrindinis jonaviečių įžaidėjas po pralaimėto finalo atskleidė, kad iškovojus antrą vietą apėmė dvejopi jausmai.
2023-02-19
Arnas Butkevičius karjeroje antrą kartą iškovojo KMT trofėjų, tik šį sykį ne su Vilniaus „Rytu“, o Kauno „Žalgiriu“. Dviejų laimėtų finalų nenorėjęs lyginti 30-metis puolėjas finale atkartojo sezono rezultatyvumo rekordą bei padėjo žalgiriečiams 81:77 palaužti aršiai besipriešinusią Virginijaus Šeškaus treniruojamą Jonavos „CBet“.
2023-02-19
Edgaras Ulanovas yra iškovojęs jau tiek MVP apdovanojimų, kad nesuskaičiuotų ant vienos rankos pirštų. Bet kapitono pareigos prieš savo komandos draugus iškelti nugalėtojų taurę į viršų jis neturėjo labai ilgai.
2023-02-19
Kazys Maksvytis su Kauno „Žalgiriu“ kartu kėlė į viršų Karaliaus Mindaugo taurės čempionų titulą. Ant parketo žėrėjo konfeti, o laimingas strategas stovėjo ant pakylos bei šventė kartu su savo auklėtiniais. Tai – pirmasis Kazio titulas vyrų krepšinyje. Jaunimo krepšinyje tituluotas specialistas iki šiol nebuvo laimėjęs nė vienos pirmosios vietos.
2023-02-19
Ignas Brazdeikis rūbinės kampe gurkšnojo čempionišką „Žalgirio“ alų iškovojus pirmąjį karjeros titulą ir laidė juokelius. Už Atlanto užaugęs 24-erių krepšininkas profesionalo karjerą pradėjo 2019 metais Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), bet kol kas saldžiausią pergalę pasiekė būtent atstovaudamas gimtojo miesto komandai.
2023-02-19
„Pagadinti „Žalgiriui“ nervus jau irgi būtų kaip nemažas laimėjimas“, – prieš Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalą kalbėjo Virginijus Šeškus.