RKL (Regionų krepšinio lyga)

Sezonas Mėnesis Komanda

Tvarkaraštis
4 d., Ketvirtadienis
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 Kauno Atletas-LSU 93-92 stat »
Stakliškių Guosta Alytaus SRC – Dzūkija 85-66
5 d., Penktadienis
Akmenės SCKK Akmenės Cementas Jonavos Jonava-2 83-63
Biržų Biržai-KKSC Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 89-79
Vytauto Didžiojo universitetas Gargždų SC 64-83
Klaipėdos VKKM-Neptūnas Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC 76-71
Šiaulių KA Saulė-ASKA-Grafų baldai Trakų Trakai 59-87
Plungės Olimpas Kretingos Kretinga 52-74
Ukmergės Olimpas Panevėžio Bangenė-Aivera 89-88
Kelmės Kelmė Šakių Šakiai 97-79
Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė Kauno r. Xiaomi-Tornado KM 69-61
Kupiškio KK Kupiškis Kauno krepšinio akademija Snaiperis 79-60
Vilniaus Stekas-Rivilė Rokiškio Feniksas 97-90
Kauno r. Omega Kėdainių SC-Nevėžis 67-71
Vilkaviškio Perlas Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB 75-83
6 d., Šeštadienis
Trakų Trakai Ukmergės Olimpas 72-79
Jonavos Jonava-2 Kauno r. Omega 49-95
Kėdainių SC-Nevėžis Plungės Olimpas 77-64
Šilalės Lūšis Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC 108-77
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas Anykščių KKSC-Elmis 59-70
Vilniaus Lietuvos rytas-2 Kauno Perkūnas-Vytrita 62-68
Jurbarko Jurbarkas Sedos Sedula 90-67
Šiaulių Saulės miesto kariai Tauragės Fortūna-Agava 56-86
Gargždų SC Biržų Biržai-KKSC 106-95
Kretingos Kretinga Akmenės SCKK Akmenės Cementas 87-101
7 d., Sekmadienis
Panevėžio Bangenė-Aivera Vytauto Didžiojo universitetas 82-81 stat »
12 d., Penktadienis
Trakų Trakai Kauno Atletas-LSU 79-71
Klaipėdos LCC Biržų Biržai-KKSC 93-82 stat »
Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC Šiaulių Saulės miesto kariai 93-65
Tauragės Fortūna-Agava Šilalės Lūšis 83-96
Jurbarko Jurbarkas Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB 64-79
Kelmės Kelmė Sedos Sedula 91-76
Šiaulių KA Saulė-ASKA-Grafų baldai Panevėžio Bangenė-Aivera 60-84 stat »
Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė Kauno Perkūnas-Vytrita 70-64
Vilniaus Stekas-Rivilė Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 96-72 stat »
Kauno r. Omega Akmenės SCKK Akmenės Cementas 78-89 stat »
Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC Vilkaviškio Perlas 58-92
Anykščių KKSC-Elmis Vilniaus Lietuvos rytas-2 64-68
Kupiškio KK Kupiškis Rokiškio Feniksas 72-70
Kauno r. Xiaomi-Tornado KM Stakliškių Guosta 64-69
13 d., Šeštadienis
Vytauto Didžiojo universitetas Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 79-66
Stakliškių Guosta Vilniaus Stekas-Rivilė 78-88
Anykščių KKSC-Elmis Kupiškio KK Kupiškis 57-68
Rokiškio Feniksas Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė 93-73
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas Vilniaus Lietuvos rytas-2 77-83
Šilalės Lūšis Jurbarko Jurbarkas 100-69
Akmenės SCKK Akmenės Cementas Kauno r. Omega 79-89
Šiaulių Saulės miesto kariai Kelmės Kelmė 73-84
Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC 82-68
Kauno krepšinio akademija Snaiperis Kauno r. Xiaomi-Tornado KM 52-74
Šakių Šakiai Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC 61-82
Kretingos Kretinga Kėdainių SC-Nevėžis 103-98 stat »
Jonavos Jonava-2 Plungės Olimpas 72-94
Vilkaviškio Perlas Klaipėdos VKKM-Neptūnas 75-65
Ukmergės Olimpas Gargždų SC 49-72
Sedos Sedula Tauragės Fortūna-Agava 65-76
16 d., Antradienis
Alytaus SRC – Dzūkija Kauno krepšinio akademija Snaiperis 86-77
19 d., Penktadienis
Kauno Atletas-LSU Ukmergės Olimpas 74-84 stat »
Biržų Biržai-KKSC Vytauto Didžiojo universitetas 83-77 stat »
Akmenės SCKK Akmenės Cementas Trakų Trakai 104-86
Vilniaus Lietuvos rytas-2 Kupiškio KK Kupiškis 85-95
Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC Klaipėdos VKKM-Neptūnas 84-91
Jonavos Jonava-2 Panevėžio Bangenė-Aivera 72-101
Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė Vilniaus Stekas-Rivilė 74-99
Šiaulių Saulės miesto kariai Šakių Šakiai 84-74
Kėdainių SC-Nevėžis Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 87-73
Kretingos Kretinga Gargždų SC 83-95
Plungės Olimpas Klaipėdos LCC 90-85
Anykščių KKSC-Elmis Kauno r. Xiaomi-Tornado KM 58-73
Vilkaviškio Perlas Jurbarko Jurbarkas 78-81
20 d., Šeštadienis
Sedos Sedula Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC 83-78
Trakų Trakai Jonavos Jonava-2 106-70
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 Plungės Olimpas 77-82
Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB Tauragės Fortūna-Agava 80-82
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas Alytaus SRC – Dzūkija 84-89
Šilalės Lūšis Kelmės Kelmė 96-80
Stakliškių Guosta Kauno Perkūnas-Vytrita 85-75
Ukmergės Olimpas Šiaulių KA Saulė-ASKA-Grafų baldai 80-67
Vytauto Didžiojo universitetas Kauno Atletas-LSU 100-68
Klaipėdos LCC Akmenės SCKK Akmenės Cementas 83-109
Kauno krepšinio akademija Snaiperis Rokiškio Feniksas 69-68
Kauno r. Omega Biržų Biržai-KKSC 102-79
Panevėžio Bangenė-Aivera Kretingos Kretinga 81-64
Gargždų SC Kėdainių SC-Nevėžis 92-77
21 d., Sekmadienis
Šiaulių KA Saulė-ASKA-Grafų baldai Kauno r. Omega 71-105