Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Pirmosios „Trijų nacijų“ turnyro rungtynės Buenos Airėse visgi įvyko. Antradienį vakare nustojus lyti, pilnutėlė „Tecnopolis“ arena išvydo rungtynes tarp šeimininkų ir Australijos rinktinės.

Mačą, galingai sužaidusi ketvirto kėlinio pradžią, laimėjo Australijos rinktinė 84:83 (12:28, 23:18, 27:19, 22:18).

Luiso Scolos vedami argentiniečiai užtikrintai startavo ir po pirmojo kėlinio pirmavo net 28:12. Visgi australai ginklų nesudėjo ir, po truputį mažindami atsilikimą, ketvirtajame kėlinyje galiausiai išsiveržė į priekį.

Okeanijos čempionai lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 13:0 ir įgijo dviženklę persvarą – 75:65. Argentiniečiai tuomet sugrąžino į aikštę savo veteranus ir šie surengė spurtą 10:0 bei po Luiso Scolos baudų išlygino rezultatą.

Prasidėjus paskutinei minutei rezultatas buvo lygus 79:79, tačiau Ryano Broekhoffo tritaškis persvėrė rezultatą svečių naudai. Nicolas Laprovittola greitai pataikė iš po krepšio, bet tuo pačiu atsakė ir Matthew Dellavedova.

Laprovittola, likus žaisti 28 sekundes, dar kartą pataikė ir sušvelnino argentiniečių atsilikimą iki 83:84. Kitoje atakoje šeimininkai nusprendė neprasižengti ir Patty Millsas atakavo paskutinę atakos laiko sekundę. Jis nepataikė, o argentiniečiai atsikovojo kamuolį. Emanuelis Ginobili turėjo skubėti atakuoti ir jo metimas beveik per visą aikštę tikslo nepasiekė.

Argentinos rinktinė: Luisas Scola 27 (8/11 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam.), Emanuelis Ginobili 22, Andresas Nocioni 13 (13 atk. kam.), Carlosas Delfino 7, Roberta Acuna 6, Nicolas Laprovittola 5.

Australijos rinktinė: Davidas Andersenas 16 (8 atk. kam.), Brockas Motumas 14 (8 atk. kam.), Patty Millsas 13, Chrisas Gouldingas 10.

2016-07-27 18:08
Argentinos veteranams spurtui dar jėgų užteko,bet galiausiai pavargo gale.OŽ su tokiu trumpu suolu ir veteranais greit praras jėgas komanda.

--
2016-07-27 15:28
Bet kaip
Nustokit vartoti debilišką žodį " bilenkaip". Išversta iš slavų ,,byle čto" ir įkišta į lietuvių šita žodžio šiukškė.

oooooooo

Scola tai juda bilenkaip :D antras Kaukėnas :D
2016-07-27 10:30
Vaidas Miltenis
Motumas draugiškose gauna pasireikšti, bet per OŽ trins suolą. Kaip ir praitą vasarą.
2016-07-27 08:13
oooooooo
2016-07-27 07:24
arturas97
mitumas sulose karjeris rungtynes:D turbut supranta kad jei ne zal tai tada max eurocup :D