Martynas Andriuškevičius po ilgos pertraukos grįžo į aikštę. Praėjusių metų pabaigoje sunkią galvos traumą patyręs vidurio puolėjas iš Lietuvos praėjusią naktį sužaidė rungtynes NBA vasaris lygoje Orlande. Čikagos „Bulls“ ekipa su Andriuškevičiumi 89:93 (24:24, 21:15, 18:26, 26:28) nusileido Indianos „Pacers“ komandai.

Andriuškevičius žaidė kiek daugiau nei 7 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/2 baudų). Aukštaūgis taip pat atkovojo 3 kamuolius ir blokavo metimą bei kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Pacers“ gretose sėkmingiausiai žaidė Kareemas Rushas. Praėjusį sezoną Vilniaus „Lietuvos rytui“ atstovavęs amerikietis pelnė 20 taškų ir per 26 minutes pataikė 5 tritaškius iš 6.

Kitoje NBA vasaros stovykloje – Las Vegase – pergalę pasiekė „Golden State Warriors“ ekipa su Mindaugu Katelynu. „Warriors“ krepšininkai 94:87 (24:20, 18:27, 30:14, 22:26) įveikė Filadelfijos „76ers” komandą.

Katelynas žaidė 5 minutes ir surinko 2 taškus (1/2 dvitaškių). Puolėjas atkovojo kamuolį, kartą suklydo bei sykį prasižengė.

Rezultatyviausias „Warriors“ gretose buvo italas Marco Belinelli, kuris surinko 23 taškus.

Atrinkti (0) Visi (18)
heh, amzinai perspektyvus ;)
2007-07-11
+4
Rush'as už Jermaine bus geresnis. Zjbs .
2007-07-11
ilgai ieskojai ;)))
2007-07-10
+2
eugene
Louis Williams 3 rungtynes 19 , 32 , 23 taskai
J.J Redick 1 rungtynes 30 tasku , net neabejoju kad per kitas sumes nemaziau 20 tasku
Marcus Banks 1 rungtynes 42 taskai , kai nezaidzia S.Nash ir kiti SUNS lyderiai visus taskus daro jis
2007-07-10
-2
nieko ypatingo is to martyno nebus ilgas ir tiek .
2007-07-10
+1
na kaip ir jau anksciau rasiau, marco belineli tikrai turejo gauti austesni saukima nei buwo pasauktas, nes jis daug geresnis uz dauguma pries ji pasauktus zaidejus. patyres jaunas zaidejas, mano manymu jis l;b panasus i manu ginobili, geras zaidejas, o lietuwiai pasirode pagal jegas :) saunuokliai :)
2007-07-10
-1
puse velnio martynas pavare ;]
2007-07-10
2 andrius17: Kiek dar zaideju gali ivardint kurie dvejas rungtynes is eiles sumete 23 ir 26 ar panasiai nesvarbu kokiu taiklumu? :)