Nesėkme Europos jaunimo (gim. 1987 m. ir vėliau) vaikinų čempionato antrąjį etapą pradėjo Lietuvos rinktinė. Lino Šalkaus auklėtiniai 84:96 (19:27, 26:25, 21:22, 18:22) nuileido bendraamžiams iš Slovėnijos.

Rungtynes spurtu 7:0 pradėjo lietuviai, tačiau slovėnai nepalūžo ir laimėję 3 minučių tarpsnį spurtu 11:3 persvėrė rezultatą savo naudai (11:10), o antrojo kėlinio pradžioje komandas skyrė jau 10 taškų (34:24).

Trečiojo kėlinio pabaigoje lietuviams buvo pavykę priartėti iki 6 taškų, bet rezultatyviai žaidę slovėnai surengė kelias rezultatyvias atakas ir 37-ąją mačo minutę jų pranašumas jau siekė 14 taškų (88:74).

Per likusį rungtynių laiką lietuviams pasivyti varžovų nebepavyko ir teko pripažinti bendraamžių iš Slovėnijos pergalę.

Lietuva: Paulius Ivanauskas 21, Povilas Butkevičius 15 (8 atk. kam.), Vilmantas Dilys 15, Katolis Petrukonis 10, Ernestas Ežerskis 8, Remigijus Trakimas 4, Arnas Labuckas 3, Edvinas Baniulis 3, Gytis Maciulevičius 3, Evaldas Ruzgas 2.

Slovėnija: Gasperas Vidmaras 22, Dejanas Mlakaras 21, Janas Močnikas 18 (10 rez. perd.), Jaka Klobucaras 13.