Nuotr.: Vytautas Dranginis, LTOK
Nuotr.: AFP – Scanpix

Lietuvos rinktinė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių starte antrą mačo dalį prieš Braziliją pralaimėjo 24:47, o Paulius Jankūnas tai pavadino chaosu.

„Visa antra pusė buvo chaosas, tik reikėjo nusiraminti ir pabaigą sužaisti gerai, – tinklalapiui Krepšinis.lt sakė puolėjas. – Patys praradome kontrolę, todėl tas skirtumas taip greitai sumažėjo.

Laimėjus galima šnekėti apie pamoką, bet kai turi 30 taškų persvarą, reikia mokėti žaisti taip, kad nereiktų nervintis paskutinėmis minutėmis.“

Lietuviai puikiai pradėjo mačą ir varžovams neleido jaustis šeimininkais. Net 72 proc. metimų pirmoje mačo dalyje pataikę krepšininkai pirmavo 58:29, o Jankūnas pabrėžė, kad vienas iš uždavinių buvo neleisti varžovams įsibėgėti.

„Buvome gerai nusiteikę ir ilgai laukėme rungtynių – tikrai buvome pilni energijos, todėl norėjome kuo geriau pradėti, ypač žinant, kad žaidžiame prieš šeimininkus. Žinojome, kad jie žaidžia su didelėmis emocijomis, tai nenorėjome jiems leisti jų įgauti. Pirmus du kėlinius pavyko, o kitus du jie pagavo tą bangą, tas emocijas ir pridarė daug bėdų.

Antrą pusę sužaidėme tikrai blogai – metėme daug neparuoštų metimų, o jie pagavo ritmą ir buvo sunku juos stabdyti. Po pertraukos jie išėjo su didesne energija“, – sakė Jankūnas, kuris pelnė 15 taškų ir sugriebė 7 kamuolius.

Tai buvo pirmasis B grupės mačas. Lietuviai taip pat varžysis su Ispanijos, Nigerijos, Argentinos ir Kroatijos rinktinėmis.

Kitas rungtynes mūsiškiai žais naktį iš antradienio į trečiadienį, 1 val. Antrasis varžovas – Nigerijos rinktinė.

2016-08-08 00:59