Gabrielis Deckas siekia kamuolio Nuotr.: Reuters – Scanpix
Shane'ui Lawaliui rungtynės baigėsi dar pirmajame kėlinyje Nuotr.: AFP – Scanpix
Michaelo Gbinje'o skrydis krepšio link Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nigerijos rinktinės stratego Williamo Voigto reakcija Nuotr.: AFP – Scanpix
Argentinos rinktinės vyr. treneris Sergio Hernandez Nuotr.: AFP – Scanpix

Triuškinama pergale olimpinėse žaidynėse startavo beveik pusę taškų tritaškiais pelniusi Argentinos rinktinė (1-0).

Ji B grupės susitikime Rio de Žaneire 94:66 (22:15, 28:16, 22:19, 22:16) nepaliko jokių vilčių artimiausiems Lietuvos krepšininkų varžovams – Nigerijos nacionalinės ekipos žaidėjams (0-1).

Facundo  Campazzo
PTS 19 | REB 3 | AS 5 | ST 5
Puikiai rungtynes pradėję argentiniečiai į priekį šovę nuo pat pradžių, kuomet startravo „sausa“ atkarpa 11:0 ir jau ketvirtąją minutę pirmavo dviženkle persvara – 11:0.

Antrąjį kėlinį dvylikos taškų skirtumu laimėję Argentinos krepšininkai į rūbinę išėjo atitrūkę užtikrintai – 50:31.

Po ilgosios pertraukos Nigerijos krepšininkai nesugebėjo sustabdyti toliau sėkmingai žaidusių varžovų, kurie vienu metu buvo nutolę per rekordinį atstumą – 29 taškus (64:35).

Argentiniečiai šiame susitikime pataikė 15 tritaškių iš 34 (44,1 proc. taiklumas), iš kurių penkis į priešininkų krepšį įskraidino atakų organizatorius Facundo Campazzo.

Tuo metu Nigerijos rinktinei iš toli pavyko pasižymėti vos keturis kartus iš 25 bandymų (16 proc. taiklumas).

Nigerijos nesėkmę apkartino vieno iš puolėjo Shane'o Lawalio trauma. Aukštaūgis susižeidė dar pirmajame ketvirtyje, aikštę paliko padėdamas komandos draugų bei joje daugiau nebepasirodė.

Nigerija su Lietuva susitiks naktį iš antradienio į trečiadienį, 1 val. Lietuvos laiku. Tuo metu argentiniečiai kitą susitikimą žais tą pačią dieną, bet kiek vėliau – 4.30 val. Lietuvos laiku su Kroatijos nacionaline ekipa.

Nigerijos rinktinė: Ike'as Diogu 15 (13 atk. kam.), Ebi Ere'as 14, Andy Ogide'as 11.

Argentinos rinktinė: Facundo Campazzo 19, Luisas Scola 18 (9 atk. kam.), Patricio Garino 15, Emanuelis Ginobili 12, Deckas 10.

2016-08-08 11:58