Jonui Valančiūnui liekant šešėlyje, rinktinė randa kitų ginklų

Jonas Miklovas
Jonas Miklovas
„BasketNews.lt“
2016-08-12 09:38
Nuotr.: Vytautas Dranginis, LTOK
Nuotr.: Vytautas Dranginis, LTOK
Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr.: Vytautas Dranginis, LTOK
Nuotr.: Vytautas Dranginis, LTOK
Nuotr.: Vytautas Dranginis, LTOK
Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr.: Vytautas Dranginis, LTOK

Jonas Valančiūnas nenorėjo sėstis ant suolo, bet Jonui Kazlauskui tai buvo nė motais. Trečias rungtynes iš eilės didžiausia rinktinės žvaigždė nerado savęs puolime ir šį kartą jis buvo naudingesnis už aikštės ribų.

Kelias akimirkas prieš tai JV pagavo Manto Kalniečio ore pakabintą kamuolį ir pabaigė ataką dėjimu, tačiau kitoje aikštės pusėje nesugaudė Luiso Scolos ir prasižengė ties tritaškio linija.

Iki rungtynių pabaigos buvo likusios 4:49 ir Kazlauskas visam likusiam laikui pasodino Valančiūną ant suolo. Lietuvos rinktinė laimėjo ir be jo aikštėje, o tai buvo jau trečios rungtynės iš trejų olimpinėse žaidynėse, kai pagrindinis rinktinės centras puolime buvo užgesintas.

Per trejas rungtynes JV vidurkiai yra 7,3 taško ir 6 atkovoti kamuoliai per 21,7 min. Krepšį jis iš viso atakavo vos 15 kartų.

Taip, gynyba prieš JV praktiškai visada yra dvigubinama, o tai atveria erdves kitiems. Tačiau rungtynėse su Argentina jis kelis kartus net nesugebėjo priimti kamuolio puolime, neužsiimdamas pozicijos po krepšiu.

Tada, kai JV visgi priima kamuolį, jo sprendimai nebūna užtikrinti. Kai gynyba dvigubinama, logiškiausias sprendimas būtų atmesti kamuolį laisvesniam žaidėjui, nes tikimybė įveikti du varžovus nėra tokia didelė. Tačiau Valančiūnas neskuba numesti kamuolio kitiems, dažniau su kamuoliu juda pats ir tai dažnai baigiasi įstrigimu dviejų varžovų gniaužtuose.

Dvejojo Valančiūnas ir gavęs kamuolį toliau nuo krepšio. Jeigu draugiškose rungtynėse jis kelis kartus drąsiai ir taikliai atakavo iš 4-5 metrų, tai dabar čia atsirado per daug nepasitikėjimo.

Ne ką geriau buvo ir gynyboje. Prieš pasodinant Valančiūną ant suolo, trys iš eilės Argentinos atakos buvo rengiamos prieš jį. Dukart Emanuelis Ginobili su Scola žaidė du prieš du ir tai baigėsi metimais iš po krepšio, o trečiąjį kartą Scola nuo tritaškio linijos suklaidino Valančiūną ir išprovokavo jo pražangą.

Valančiūnas visas olimpines žaidynes taip nežais ir dar tikrai pademonstruos savo jėgą, tačiau jis turi suprasti, kad gynyba prieš jį yra ir bus dvigubinama, todėl prie to reikia prisitaikyti.

Visgi pirmos trejos rungtynės pademonstravo, kad Lietuvos rinktinė turi daugiau ginklų, galinčių iššauti ir tada, kai JV nėra aikštėje.

Valančiūnui didžiąją antrosios rungtynių pusės dalį sėdint ant suolo (13 iš 20 min.), Lietuvos rinktinė žaidė žemu penketu, daugiausiai su Domantu Saboniu vidurio puolėjo pozicijoje. Ir tas penketas su Saboniu veikė efektyviausiai.

Kai greta jo aikštėje yra Mindaugas Kuzminskas, Jonas Mačiulis, Marius Grigonis ir Mantas Kalnietis, darbas gynyboje tampa kur kas efektyvesnis, nes lietuviai gali drąsiai keistis praktiškai visi su visais. Šio penketo gynyba trečio kėlinio antroje pusėje sukūrė gražiausius rungtynių epizodus, kai po perimtų kamuolių buvo lekiama į greitas atakas.

Grigonio perimtas kamuolys, perdavimas Kalniečiui, o šio perdavimas Kuzminsko dėjimui apskritai buvo bene gražiausia rinktinės ataka šiose žaidynėse.

Ketvirtame kėlinyje Grigonį pakeitė Renaldas Seibutis ir būtent jis smeigė svarbiausius metimus ketvirto kėlinio pabaigoje.

Universalumas ir mobilumas yra didelės šios rinktinės jėgos. Kai save atras ir Jonas Valančiūnas, tų jėgų bus dar daugiau.


Rodyti komentarus
1 2 3  »
2016-08-12 20:34
Ko cia stebetis Jono alga, kai dabar nba betkuris it i moli istriges zioplys imetantis 1 ir perimantis tiek pat uzdirba desimtis milijonu per metus. Del to kad jis uzdirba tiek daug, losia nba ir yra reklamuojamas kaip Jakutienes nestumas ir vistiek nepalosa, netraukia komandos ant saves kaip jam priklausytu, del to jis ir yra molis. As su juo nesilyginu, man iki tokio lygio tris gyvenimus nugyventi, bet juk toks profas, tokia numyleta persona ir toks isaukstintas "musu lyderis" turetu rodyti attinkamus rezultatus. Galbut kitais, dar kitais ar penkiu metu negyje jis ir taps tikrai geras uztikrintas ir stabilus centras. bet kol kas jis yra vidutiniokas ir nera ko cia jo taip aukstinti atimant is kitu tikruosus nuopelnus.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 19:52
sdf
FlamboyantJeigu imoneje butu du svarscikai is kuriu vienas uzdirbtu 300 kartu ddesni atlyginima, tai kai tas varyla ieitu i cecha visi sakytu 'p**dinkim jam is kelio, nes tas suvarylins viska kaip priklauso, greitai, gerai ir kokybiskai". Toks turejo buti ir Valanciunas. Bet jy jau dabar lenkia ir toliau vis labau lenks Kuzminskas, Jankunas losdamas Zalgiryje taip pat geriau atrodo, Kalnietis turejes pastaruosius sezonus tikrai tragiskus ir lauzomas Italijos bei Lietuvos ziniasklaidos irgi pleso varzovus, net Domantas "medins" Sabonis ir tas atrodo atsparesnis varzovu gynybai. Bet juk apie juos niekas neraso, nuo 15 metu apie Jona varo zurnalas Zmones, laidos, po cempionatu niekam demesio neduoda Lietuva apart Jonelio. Jam net azuolu vanika supina didziausa ir tt.... Juk Jonas musu lyderis? bet jis nepalosia pries veteranus nes anie matai turi didesnes patirties, tuo paciu jis veliau nepalos pries jaunesnius nes jie juk bus jaunesni, greitesni ir mobilesni. Galiu lazintis, kad net jei Jonas sulos pati blogiausia cempionata ir finale Amerikai laimint vienu tasku perims kamuoli, begs per visa aikstele ir paskutine sekunde apvirs, pames kamuoli ir prasidaus savo galva i krepsio konstrukcija - vistiek jis bus visu geriausias, bobos skambins i M1 ir sakys kad jis graziausias, o Lietuvoje vis dides Raptors gerbeju gretos. Ir visi mulkiai lauks kol jis pagaliau issaus..issaus ir issaus...kai jam bus 35 vis lauksit kol issaus.


ka tu cia rasai tas paklodes, stebisi jis ble kad apie Valanciuna raso daug, o nesistebi, kad jis nba vienintelis is lietuviu turi toki kontrakta?kodel tavo visi kuzminskai isvardinti neturi nors yra vyresni? uz ka jam ji dave? lrytas ispiarino Valanciuna ir raptors nieko neliko kaip pasiulyt 60+ limonu? :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 19:13
volas
Kam tokie straipsniai reikalingi?

Cia isreiskiamas palaikymas rinktinei?

Manau labai pagerins team chemistry jei kasiorai skaito situs straipsnius

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 19:07
Man svarbiau kad būtų rinktinės pergalė, net jei Jonas su 0 taškų būtų.

Kritikuojantys Joną nenormalūs.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 18:50
sdfjei jis toks"lochas" kaip sakai kodel apie tiek raso? kodel visi varzovai iki vieno ji dvigubina? gi jis pagal jus apgailetino lygio zaidejas :DD ir is vis kloune tu dar dristi rinktine komentuot po pernai metu cempo?


Jeigu imoneje butu du svarscikai is kuriu vienas uzdirbtu 300 kartu ddesni atlyginima, tai kai tas varyla ieitu i cecha visi sakytu 'p**dinkim jam is kelio, nes tas suvarylins viska kaip priklauso, greitai, gerai ir kokybiskai". Toks turejo buti ir Valanciunas. Bet jy jau dabar lenkia ir toliau vis labau lenks Kuzminskas, Jankunas losdamas Zalgiryje taip pat geriau atrodo, Kalnietis turejes pastaruosius sezonus tikrai tragiskus ir lauzomas Italijos bei Lietuvos ziniasklaidos irgi pleso varzovus, net Domantas "medins" Sabonis ir tas atrodo atsparesnis varzovu gynybai. Bet juk apie juos niekas neraso, nuo 15 metu apie Jona varo zurnalas Zmones, laidos, po cempionatu niekam demesio neduoda Lietuva apart Jonelio. Jam net azuolu vanika supina didziausa ir tt.... Juk Jonas musu lyderis? bet jis nepalosia pries veteranus nes anie matai turi didesnes patirties, tuo paciu jis veliau nepalos pries jaunesnius nes jie juk bus jaunesni, greitesni ir mobilesni. Galiu lazintis, kad net jei Jonas sulos pati blogiausia cempionata ir finale Amerikai laimint vienu tasku perims kamuoli, begs per visa aikstele ir paskutine sekunde apvirs, pames kamuoli ir prasidaus savo galva i krepsio konstrukcija - vistiek jis bus visu geriausias, bobos skambins i M1 ir sakys kad jis graziausias, o Lietuvoje vis dides Raptors gerbeju gretos. Ir visi mulkiai lauks kol jis pagaliau issaus..issaus ir issaus...kai jam bus 35 vis lauksit kol issaus.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 18:17
klkl
Sako dvigubinaValanciuna, tai ta jau kokie trys metai ta daro, bet nebudavo tiek problemu jam. Olimpiada yra daug aukstesnis lygis, o JV prastai pasiruoses, jei net pensininkas Skola daro su juo ka nori.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 18:08
RA
Valanciunas tiesiog stuobrys nemoka priimti kamuolio arba stovi, arba bega nuo jo, o Sabonis atvirkciai puikiai gaudo kamuoli, Kavaliauskas ir tas geriau pagauna ir kai reikia atmeta.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 18:07
sdf
joPritariu mambai-puikios izvalgos. Sutinku 100 proc. Mano prognoze-sekanti cempionata JV praleis. Lakstyti visas rungtynes be kamuolio... jau geriau igudzius tobulinti. Be JV sita rinktine yra silpna. Pamatysite su ispanais ir kt. Kas bus...--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


jei Valanciunas kokia vasara ir neatvyks i rinktine tokie kaip tu lochai, kurie dabar ant jo stumiat, kad zaist nemoka, islisit patys pirmi ir toliau stumsit, kad Jonas nepatriotas, antras ilgas. lochai.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 18:05
sdf
FlamboyantJ Valanciunas suzais gera, kai Letuva los pries liliputu rinktine. Bet tokia siose olimpinese nedalyvauja. Kada jis yra gerai suloses ir stabiliai bent pora varzybu is eiles? Js visiskas inkaras puolime pries bent jau vidutiniskai auksta komanda. O jeigu atena pagalba, tai Jonas viskas..stumiasi su galva it jautis per ruja ir tik pyrst pyrst ir nebera.Teisingai cia kazkas sake, kad netik nba zaidejas, o dar toks kaip Jonas (didelis ir stiprus) turi lyderiaut, bet ir losti kiekvienose rungtynese kaip priklauso. Imi lenta, imeti pats ir giniesi. O tas pluduras visai gryba pjauna zioplys. Mosikuoja su tom rankom ir tuscia.Mane nervuoja ir laba stipriai piktina, kad ji taip kelia ziniasklaida, internetas ir tt... Visa darba atlieka kiti : Kalnietis, Jankunas, Maciulis, Kuzminskas ir tt net Seibutis man naudingesnis. Bet ateis laikas, Jonelis imes 17, paims tiek pat lentu ir viskas...visi vel sauks kad Jonas musu lyderis...Jis yra SMPATIJU lyderis, bet ne komandos. Jonas negaletu buti lyderiu nei vienoje komandoje jau nekalbant apie rinktine. Js yra apgailetino puolimo arsenalo savininkas.Jonai, joptvamat, eik i aikstele ir dominuok. Toki kontrakta pasiemes, tokus lukescius tautai sukeli, visur lendi ..bet nieko nepadarai. Tu apgailetinas sitoje rinktineje. Nebebuk toks molis.


tipinis Valanciuno heiteris, kuris pavydi pinigu, seimos, brabusu ir t.t. net ir ziniasklaidos demesys trukdo ;DD jei jis toks"lochas" kaip sakai kodel apie tiek raso? kodel visi varzovai iki vieno ji dvigubina? gi jis pagal jus apgailetino lygio zaidejas :DD ir is vis kloune tu dar dristi rinktine komentuot po pernai metu cempo?

Flamboyant (0)

Duos Italija šianakt putų Lietuvos krepsiniui. Sy vakarą issikepsiu pica, atsikimsiu vyno stiklinei ir pasedesiu sau su itališką šypsena. Finaliniame ketvertuke turi lošti ir dėl medaliu kovoti tikros komandos, kurios nereikėjo lošti silpniausioje grupėje, demonstruoti katastrofiškai negrazu krepšinį, vos išlošti prieš Gruzija .....toks idijotiskas krepšinis turi būti apipiltas spageti ir pagardintas pomidorų padažu tiek, kad visi ubagų ir savižudžių šalies gyventojai uzspringtu su savo antrąją religija.

Flamboyant (0)

Vakar issitepiau pica, skanią traskia, atkimsau butelį vyno kuris bare stovėjo jau 4-tus metus. Ir? Ir va, tie Lietuvos begalviai sugadino visą vakarą. Ryt teks darytis Srpska Proja ir alaus....ir laukti, ką čia laukti, Serbijos pergalės ir tuom savaitgalis nesibaigs. Visas smagumas bus vainikuotas kai Lietuvą gaus ir dėl trečios vietos. O tada parskris į Lietuvą, kur rotušėje juos pasitiks tūkstančiai buduliu.

Flamboyant (0)

Nu ką Saša, kad ir kokia tavo tauta čigonai ir bjaurus žmonės, bet nusipelno jūs aukso. O kad ji gauti, teks nusivalyti kojas į žaliai raudonai gelsvų komanda. Tostas už jūs, Zrbija.

ir pabaigai :D :D :D

Flamboyant (0)

Saunuoliai vyrai. Padarytas didelis darbas ir pelnyti medaliai.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 18:02
jo
Sdf it panasus-jus tiesiog neismaneliai, ar esate nors zemiaudiame lygyje zaide krepsini. Ar jums neaisku, jog kalnietis vis kamuoli islaiko, kada jam dar perdavimus duoti JV, ziuri juk tik i grindis...

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 17:59
jo
Pritariu mambai-puikios izvalgos. Sutinku 100 proc. Mano prognoze-sekanti cempionata JV praleis. Lakstyti visas rungtynes be kamuolio... jau geriau igudzius tobulinti. Be JV sita rinktine yra silpna. Pamatysite su ispanais ir kt. Kas bus...

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 17:53
>> sdf
Butent nebuvo Kalniecio, nebuvo ir medaliu; pernai net neatsigaves po traumos gelbejo rinktine. Nesakau, kad Kalnietis aukstesnes klases uz Valanciuna, bet jis tiesiog jau 5 metai nepakeiciamas ir naudingiausias rinktineje, o Valanciuna yra, kas pakeicia, kai tas traukia i minusa.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 17:22
J Valanciunas suzais gera, kai Letuva los pries liliputu rinktine. Bet tokia siose olimpinese nedalyvauja. Kada jis yra gerai suloses ir stabiliai bent pora varzybu is eiles? Js visiskas inkaras puolime pries bent jau vidutiniskai auksta komanda. O jeigu atena pagalba, tai Jonas viskas..stumiasi su galva it jautis per ruja ir tik pyrst pyrst ir nebera.

Teisingai cia kazkas sake, kad netik nba zaidejas, o dar toks kaip Jonas (didelis ir stiprus) turi lyderiaut, bet ir losti kiekvienose rungtynese kaip priklauso. Imi lenta, imeti pats ir giniesi. O tas pluduras visai gryba pjauna zioplys. Mosikuoja su tom rankom ir tuscia.

Mane nervuoja ir laba stipriai piktina, kad ji taip kelia ziniasklaida, internetas ir tt... Visa darba atlieka kiti : Kalnietis, Jankunas, Maciulis, Kuzminskas ir tt net Seibutis man naudingesnis. Bet ateis laikas, Jonelis imes 17, paims tiek pat lentu ir viskas...visi vel sauks kad Jonas musu lyderis...Jis yra SMPATIJU lyderis, bet ne komandos. Jonas negaletu buti lyderiu nei vienoje komandoje jau nekalbant apie rinktine. Js yra apgailetino puolimo arsenalo savininkas.

Jonai, joptvamat, eik i aikstele ir dominuok. Toki kontrakta pasiemes, tokus lukescius tautai sukeli, visur lendi ..bet nieko nepadarai. Tu apgailetinas sitoje rinktineje. Nebebuk toks molis.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 17:11
sdf
>> IPauliusIjei ne Kalnietis, tai ne tai, kad pergaliu nebutu, bet butu trys sutriuskinimai po 15-20 tsk.


jei ne Valanciunas pernai ir uzpernai nebutu medaliu, nes vienam cempe is vis Kalno nebuvo, o pernai baisus Kalnas buvo palyginus koks yra siemet
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 16:34
>> IPauliusI
jei ne Kalnietis, tai ne tai, kad pergaliu nebutu, bet butu trys sutriuskinimai po 15-20 tsk.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 16:29
sdf
>sdftaip,taip be zalgirio nebutu ir LT rinktines,zalgiris musu salies pasididziavimas europoje ir visam pasauly,o kas nezaide zalgiryje tie lopai.ZALGIRIS GERIAUSI !!!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


pasakiau FAKTA kad rinktine ne pirmi metai tempia Zalgirio mokykla, o tu cia apsivemei is tos agonijos :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 15:48
Žalgiris jega
Žalgiris tikrai geriau sužaistu nei LT rinktine,o Lima butu dominuojantis centras visuose rungtynese ir finalas butu USA - Žalgiris!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 14:46
rls
p.s. ne paskutineje vietoje ir teisejavimas aiku. kiekvienose rungtynese reikia spelioti kodel ... o Valanciunui po krepsiu dvigubinant/trigubinant gudrumo/technikos ir pritruksta, ko pasekoje pramestas metimas ar pamestas kamuolys. O baudos nera - tas kerta per smegenis ...

Garastas dar sake - duok centrui kamuoli, imetes taskus jis paskui ir gynyboje noriai dirba ...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 14:42
rls
ot specialistai kasio ;-)))

kiekviena komanda visada stengiasi isnaudoti savo stipriasias puses ir zaideju sugebejimus. Pagal tai zaidimas is statomas. Kai komandoje yra Jordano, Novickio, Sabonio, Marciulionio, Bojano, Ginobili ir t.t. lygio zaidejai - jiems tiesiog yra "daryk ka moki geriausiai kada saus i galva".

JV dar ne tokio (ir matyt nebus) lygio zaidejas, bet taip pat didele jega. (matyt, visada pirmas varzovu skautu teiginys: neleisti Valanciuno po kase ;-DDD) Bet Jonas ir su savo silpnom vietom: letokas/nestaigus, nemeta, su plytos technika. Todel visi varzovai naudoja labai pateisinama rizika: gynyboje dvigubina/trigubina ir gana daznai speja prie savo zmogaus.

As asmeniskai manau, kad dar bus koks 1-2 derinukai, kurie Valanciuna isnaudos visai kitaip ir tu vaizdu dar bus ... su mokanciu pasuoti Saboniuku galima gudriau zaisti, tikrai ...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-08-12 14:00
to LCCtu esi klinikinis idiotas (greičiausiai dėl to, kad žalgfanis). Tavo "NBA dominuojantys" žaidėjai, kaip Kleiza ar Kirilenka rinkdavo atitinkamai 11 ir 15 taškų geriausiuose savo sezonuose. Pažiūrėk statistiką, jei netiki. Taip pat būtent Valančiūnas yra rezultatyviausias rinktinės žaidėjas per pastaruosius 2 metus, o ne tie tavo aukštinami kalniečiai, seibučiai, mačiuliai ar kuzminskai.O dėl dabartinio Jono ir visos komandos žaidimo, tai priežastis paprasta - rinktinė neturi įžaidėjo.Kalnietis niekada nebuvo ir nebus tikru įžaidėju, todėl niekada nežaidė ir nežais elitiniame europos klube, nekalbant jau apie nba. Savo asistus pasidaro paprasčiausiai perduodamas laisviems komandos draugams prie tritaškio ar greitose atakose, o ne kurdamas atakas. Gerai, kad kolkas krenta kalniačiui ir kitiems strakalams, tai kol kas pergalės išgimdomos prieš ne pačias stipriausias komandas, neturinčias aukštų centrų. Jau su ispanais ir kroatais treneris privalės įkalti "žvaigždėms" mačiuliams, seibučiams ir kalniečiams, kad būtina žaisti per Vlančiūną, kitaip laukia pralaimėjimas. Dabar žaidėjo, kuris gauna pačiupinėti kamuolį 2 kartus per varžybas, nėra kaip kaltinti. Nors aišku nulinį gynyboje ir tragiškai netaiklų puolime jankūną, šio puslapio autoriai (žalgfaniai) vis tiek įvertina dvigubai geriau nei valančiūną.Apskritai Kazlausko problema, kad per daug pasitiki savo numylėtiniais veteranais (seibučiu, mačiuliu, kalniečiu, jankūnu), kurie žaidžia vis blogiau, nebėra jau to fantastiško taiklumo, kaip su brazilais pirmoje pusėje. Reiktų žymiai labiau įtraukti Grigonį (ir kaip sf) ir juškevičių (kaip sg), o ne skirti visą laiką nepalošiantiems mačiuliui su seibučiu.


Ką tu čia kliedi? Jei ne Kalnietis nebūtu gal nei vienos pergalės. JV yra per daug ribotas. Gynyboje 0 jei žaidžia prieš vikresni centrą. Puolime irgi bando kažką įrodinėti lauždamas per 2 ar net 3 žaidėjus.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 49

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas