Triuškinančią pergalę pasaulio jaunių (gim. 1988 m. ir vėliau) vaikinų čempionate iškovojo Lietuvos rinktinė. Rūtenio Paulausko auklėtiniai 105:69 sutriuškino bendraamžius iš Libano.

Lietuviai nuo pat pirmosios rungtynių minutės šovė į priekį, kai mačą pradėjo spurtu 12:0. Solidžiai tiek puolime, tiek gynyboje žaidę Lietuvos krepšininkai prieš ilgąją pertrauką buvo susikrovę 22 taškų pranašumą (57:35).

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir antroje rungtynių pusėje. Trečiąjį kėlinuką mūsų šalies krepšininkai daugiausiai Dariaus Gvezdausko taiklių tritaškių dėka pradėjo 13:0 ir 26-ąją minutę komandas skyrė jau 35 taškai (70:35).

Ketvirtajame kėlinyje lyderio vaidmens ėmėsi Deividas Gailius, kuris vien per paskutinį ketvirtį surinko 13 taškų, o likus žaisti 16 sekundžių, po taiklaus Prano Skurdausko baudos metimo lietuvių persvara siekė 41 tašką (105:64). Per likusį rungtynių laiką Libano rinktinei pavyko 5 taškais sumažinti skirtumą, tačiau tai nesutrukdė lietuviams švęsti įspūdingos pergalės.

Trečiojo kėlinio pabaigoje darbo teko ir Lietuvos rinktinės gydytojai. Po varžovo pražangos iš Skurdausko nosies pasipylė kraujas.

Šiame mače vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Paulauskas leido daugiau pasireikšti ir antrajam rinktinės penketui.

Lietuva: Darius Gvezdauskas 27 (7/9 tritaškių), Deividas Gailius 14, Marius Valukonis 12, Vaidas Čepukaitis 12 (8 atk. kam., 5 blk.), Rokas Grinius 11 (10 atk. kam.), Pranas Skurdauskas 8, Žygimantas Janavičius 6, Paulius Kleiza 5, Lukas Brazdauskis 5, Martynas Gecevičius 3, Aurimas Birgelis 2 (7 rez. perd.), Paulius Beliavičius 0.

Libanas: Miguelis Martinezas 16 (2/12 dvitaškių, 5 kld.), Roudy Josephas Farrajus 15, Mahamadas Akkadas 12.

Atrinkti (0) Visi (21)
geda taip laimet. Taigi mato kad tas Libanas nieko nesugeba, tai galejo ir pasigailet.
2007-07-14
+3
Puiki pergalė. Mažai Gecevičius darbo darė, gal todėl kiti krepšininkai sugebėjo atsiskleisti.
2007-07-13
-2
dabar niekas musu nebesulaikys! tapsim cempijonais ;P
2007-07-13
-6
Neblogai birgelis 7 rezultatyvius perdavimus atliko... Nu bet ir varzovas ne is geriausiu...:DDD
2007-07-13
-5
Jei ne vakarykstis apmaudus pralaimejimas galetume buti pirmi :)
2007-07-13
+2
Nesapnuoji, ir dar 5 klaidos :) Be Gvezdausko ir Gailiaus, dar ir Griniu galima pagirti uz double-double.
2007-07-13
+3
Libanas: Miguelis Martinezas 16 (2/12 dvitaškių) As nesapnuoju? :DD
2007-07-13
+2
sutriuskino,kaip darzilinukus,gvezdauskas tai valde sias rungtynes....su pergale,dabar brazilu eile pajusti kas yra Lietuvos krepsinis!!!
-1
tai kad gecevicui lost neduoda 8 min 3 taskai tai labai zjbs 3 stelai du rezultatyvus viskas gerai pas jis ir taiapos jis 1/2 troicai tai va
2007-07-13
+1
Saunuoliai vyrai,gerai varo! Gvezdauskas tai nerealus,kad taip ir kitom dienom lostu,dar jei gecevicius su janavicium pataikitu tai finalas garantuotas :)